Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania
Nawet klip do tego jest trochę z 'bieganiem' :)

Znam więcej czego? Prodigy? Pendulum? drum&bassów? czy wszystkiego po trochu :?:
  • 0

budo_dzikipl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania
Tz, po trochu z każdego takie najfajniesze Twoim zdaniem, dynamiczne kawałki do biegania :)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania
Wiesz, moim zdaniem to wszystko kwestia gustu. Na jednych taka muzyka dobrze działa, a inni nie mogą jej słuchać nawet przez pół minuty. Najlepiej trochę sobie popróbować :) Polecam wejść na jakieś radia internetowe z różnymi gatunkami ( np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) i przejrzeć co gatunkowo pasuje Tobie pod bieganie, a potem trochę w tym gatunku pokopać. Osobiście to preferowałbym coś dosyć równego jeśli chodzi o rytm, niewiele w linii melodyjnej, może jakiś progressive house albo coś takiego - często właśnie tego typu seciki lecą u mnie na siłowni i przy tym dość fajnie się ćwiczy/biega/pedałuje na rowerze.

O drum bass'ach było już kilka tematów na forum - spróbuj poszukać - tam może znajdziesz więcej fajnych. Kiedyś też w knajpie był temat o Prodigy - tam sporo było także o podobnych materiałach do słuchania.
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania

Przyznam się szczerze że też nie wiem jak można biegać z disco polo :) ale oczywiście nie neguję ani nie wyśmiewam :wink:

No jasne widzę ze wszystkim podkręca się tępo w Eye of the tiger itd, mnie również :wink:


a mi sie już przejadły te wszystkie bojowe kawałki :( teraz wole coś luźnego i brechowego, bo oczywiscie nie uwazam disco polo za wypasiona muze z pierwszorzednym beatem, głębią textów i bogactwem myśli :lol: to jest dobre zeby sie rozerwac w stanie mocno wskazującym na imprezie, a ostatnio mi takze sprzyja w bieganiu :P a poza tym to remixy boney m i inne takie kwiatki (do biegania) 8)
  • 0

budo_dzikipl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania
Właśnie wracam od kumpla z jakimiś mp3 także będę grzebał. Nie no generalnie to szukam czegoś szybszego teraz bo mam już masę muzy wolnej przy której również bardzo dobrze mi sie biega ale do interwałów przydały by się szybsze kawałki:D Jak poprostu będziecie jeszcze coś mieli co wam się podoba to oczywiście wrzucajcie tu ku obopulnej korzyści 8)

Pozdrawiam
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania
ja sobie śpiewam sam ;)

a tak na poważnie: nie słucham żadnej muzy podczas biegu, rozprasza mnie to. poza tym biegam po lesie gdzie często kręcą się dziki, więc wolę mieć zmysły w gotowości :)
  • 0

budo_dzikipl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania
Hehe tak jak pisałem na początku rozumiem ludzi którzy biegają bez muzyki ale otworzyłem ten temat żeby ci którzy jej słuchają mogli zaczerpnąć nowe kawałki, sam już powoli tracę wenę co nowego przesłuchiwać. Podczas biegania nie lubię właśnie tylko tego ze nie słyszę np. psów które nie są przyjazne i zauważam je w ostatniej chwili :D


A co do dzików to fakt, nie ma żartów :twisted: :wink:
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania
prodigy
crystal method
ratm
  • 0

budo_gouge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania
Ja lubię pobiegać przy czymś, co znam na pamięć. Od razu czas milej spływa, gdy nuci się tekst piosenki, biegnie w jego rytmie... Archive szybsze kawałki, The Mars Volta - bo ostre, The Police, Queen - no bo znam na pamięć, Michael Jackson - np. Billie Jean Smooth Criminal... muzyczka z jajem. Z bardziej umc umc umc to Faithless, da się nieźle wczuć.

Ale fakt faktem, nic nie zastąpi szybkiej jak piorun jazdy rowerem z soundtrackiem do Resident Evila... łezka się w oku zaplata!
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania
Pakito:
Living on video
Moving on stereo
You wanna rock
Funky groove
A night to remember
Are you ready
Online alert
My favourite club
OSTR:
Z odzysku
Biegnij
Mase kawalkow Eminema,4 strings, ATB, Rammstein, Max Farenthide, Global deejays.
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakiej muzyki słuchacie podczas biegania
Axe Bahia i Ivete Sangalo, Shakira :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024