Skocz do zawartości


Zdjęcie

kłamstwa i półprawdy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kłamstwa i półprawdy
Na forum PZMT przeczytalem ciekawą wypowiedź MUAYTHAI: Oto ona

Rypost sam piszesz i odpowiadasz sobie: Zgadza się PZKB jest jedynym reprezentantem ale tylko dysycpliny KICBOXING w Polsce ! Tak właśnie .... chodzi o dyscyplinę KICBOXING. Na to macie zgodę ministerstwa. Nie macie zgody na dyscyplinę MuayThai, a ostatnio dostaliście zakaz rejestracji jako Polski Związek Kickboxingu i MuayThai. Wasz regulamin semi, light, full oraz muaythai-thaiboxing to regulamin WAKO, który jest tylko regulaminem walki i ma niewiele wspólnego z dyscypliną MuayThai. Jak pewnie wiesz regulamin walk "thaiboxing" został usunięty z WAKO ze wględu na jego mylący charakter. Było to warunkiem wstąpienia WAKO do GAISF. Więc w WAKO nie ma już regulaminu z nazwą "thaiboxing" a jest thai kickboxing! Więc dajcie żyć zawodnikom MuayThai i nie podpierajcie się bzdurnym wpisem. Nawiasem mówiąc niezgodnym z prawem i lada moment będziecie musieli to usunąć !

Ustawa o sporcie kwalifikowanym wyraźnie mówi, iż związek zajmuje się dyscypliną sportu i nie ma możliwości wpisania sobie jakiejś innej dyscypliny jako regulaminu! Może dodacie do regulaminu "piłka nożna w rękawicach bokserskich".... sam będę pierwszym kóry wstąpi do PZKB wtedy


O tonie wypowiedzi nie będę się wypowiadał a to tylko kłamstwa, które przekazujesz swoim członką:

- nie macie zgody na dyscyplinę MUaythai - oczywiście bo nie ma takiej dyscypliny (uznawanej oficjalnie przez Państwo) w rozumieniu prawa jest tylko formuław walki, dlatego zmianić nazwę można będzie dopiero gdy będzie dyscyplina muaythai i taka była odpowiedź.
- regulaminy wymieniane przez Ciebie uprawiane są w ramach WAKO oprócz Muaythai. Czemu nie powiesz swoim członką, iż ustawa zezwala na członkostwo polskiego związku sportowego w dwóch organizacjach międzynarodowych a PZKb należy do WMF. cz uważasz, iż to nie jest Muaythai.
- a co do bzdurnego wpisu - widzę, iż teraz Ty będziesz określał, które działania ministerstwa są słuszne, a które nie.

Wiem, iż gdy brakuje konstruktywnych argumentów, niektóre osoby będą opluwały i kłamały. Mam tylko nadzieję, iż członkowie PZMT wreszcie to zrozumieją.

Dysktujesz na waszym forum, z osobą, która jest wściekła, bo uznaliście, iż ich trener nie ma uprawnień, pomimo, iż otrzymał świadectwo ukończenia kursu. Mnie argument WASZ, iż popełniono błąd wydając je, nie przekonuje i mam nadzieję, iż wyjaśnisz to. Ciekawe,ile jeszcze takich "Będów" popełniono, szczególnie iż tyczy się trenera, który zdecydował się na przejście do PZKb. Musisz przynać, iż można przypuszczać, iż jest to rodzaj zemsty.


Jeszcze raz powtarzam. Nie mam nic przeciwko PZMT, chcę tylko by szanowano nasze prawa jako Polskiego Związku Sportowego. Niech rywalizacja będzie na poziomie sportowym i organizacyjnym. Czas pokaze, która organizacja, jest bardziej predysponowana do związku sportowego w tej formule walki. MOże się okazać iż obie, lub żadna, ale trzeba i tak robić swoje a nie atakować siebie. To jest ze szkodą dla sportu Muaythai bo przestaje być wiarygodny.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
ostatni sprawiedliwy
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
dzięki cypis nawet jeśłi uważasz iż jest tak mało sprawieliwych na świecie
:) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
oj mało :(
  • 0

budo_gid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Uwazam, ze muay-thai powinno byc oddzielna dyscyplina sportu, nie powinno sie laczyc w zaden sposob tego sportu (nawet wiecej niz sportu) z kick-boxingiem. Moze sa podobne, ale dla mnie muay-thai jest calkowicie czyms innym i dlatego PZKB niech zajmuje sie sprawami tylko kick-boxingu, a nie thai-boxingu !!! Pozdro :-)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Oczywiście masz prawo tak myśleć, i dlatego uznaje istnienie organizacji PZMT, ale KB jest blisko MT szczególnie w formule low i dlatego utrudnieniem byłoby dwa związki. Co miałoby zrobić te kluby które startują w KB i MT. ( w ostatnim roku w MT w ramach PZKb startowało około 100 osóB). Z tego duża część startuje również w innych formułach. Dlatego nie wyobrażam sobie by w momencie gdy MT zostanie zakwalifikowane jako dyscyplina PZKb nie otrzymałoby MT. Oczywiście jest możliwość drugiego związku, ale to już bedzie zależne od ministerstwa.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Co miałyby zrobić te kluby ? To co robią teraz. Startować gdzie im pasuje - kick w PZKb a MT w PZMT. Jak sam zauważyłeś tak się już dziś dzieje i jakoś narzekań nie słychać - ktoś chce startować w zawodach organizowanych przez PZKb to startuje. Jak w tych organizowanych w PZMT to w takich startuje
A wyobrażenia można zmienić - na razie sobie nie wyobrażasz... Jeżeli zależy to od ministerstwa (mówię nie o DRUGIM związku tylko o PIERWSZYM - bo go jeszcze nie ma) to jak ministerstwo da zielone światło na Polski Związek MT to nasze wyobrażenia (a dokładnie Twoje) ulegną zmianie... nieprawdaż ?
Ja na razie sobie nie wyobrażam żeby nie było Polskiego Związku MT. I taki związek powstanie 8) (nie wyobrażam sobie żeby nie powstał)
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Za co wszyscy trzymamy kciuki..OJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_gid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
W sumie macie racje, ale i tak uwazam,ze kick to sport beznadziejnej ameryki, mimo, ze zapoczatkowal go japonczyk :? Bede czekac z niecierpliwoscia na powstanie Zwiazku MT :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
OZZZ - widze ze niestety nie znasz zbytnio prawa. Ustawa wyraźnie stanowi, iż członkowie kadry narodowej nie mogą startować w innym polskim związku sportowym. Jak wyobrazasz sobie ustalenie trybu treningowego kadry. Ale dzięki OZZ iż potwierdzasz że jednak nie jest tak daleko między MT i KB i starty są możliwe. OZZZ powtorze drugi raz. Może i będzie Poslki Związek MT, ale nie wyobrażam soie, by w PZKb nie można byłoby uprawiać wyczynowo MT własnie z tego powodu który dałem Ci wyżej, oraz co pisałem wcześniej. Rozumiem Cię, dlatego że tworzyłeś PZMT, ale proszę byś zrozumiał nasze argumenty

Obawiam, się tylko jednegi że Wam brdziej zależy na tym zeby PZKb nie zajmowała się MT niż by powstał Polski Zwiąek MT. Dlatego doprowadzacie do otwartych konfliktów. Wiedzie dobrze iż gdy będą dwa związki, to zawsze będziemy atrakcyjniejsi dla klubów chcących rozwijać sport bo mamy inne formuły walki. POza tym tak naprawde zawodowym MT zajmują sie organizacje kickboxingu. Dlatego nawet Tajowie startują w oragzanizacjach KB bo walki w Tajlandii to zaszczyt ale pieniądze są w Europie i Ameryce. Nawet wasza zaprzyjazniona organizacja DBMT
w Niemczech organizator Pucharu w Singen jest członkiem organizacj KB. Inne zreszta tez łacza KB i MT. nie wspomne o białorusi i białoruskim zwiazku kickboxingu i mt. Z włoch w IFMA startowała grupa KB. W Turcji wszystkie sporty walki są w jednym związku. Ale to już wiele razy tu mówiono.
  • 0

budo_gid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
No przyznam, ze nie znam sie az tak na tych sprawach i teraz mnie oswieciles :idea: , wiecej sie juz nie udzielam :P
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
U... ale coś się nie zrozumieliśmy (co mnie nie dziwi bo Twoje postrzeganie rzeczywistości a w szczególności słowa pisanego jest ... no 'inne' to najlepsze słowo :) )

Co miałyby zrobić te kluby ? To co robią teraz. Startować gdzie im pasuje - kick w PZKb a MT w PZMT. Jak sam zauważyłeś tak się już dziś dzieje i jakoś narzekań nie słychać - ktoś chce startować w zawodach organizowanych przez PZKb to startuje. Jak w tych organizowanych w PZMT to w takich startuje


Jak dla mnie sprawa jest jasna - ktoś chce startować w KICKU - idzie do PZKb. Chce startować w MT idzie do PZMT - ja to bym tak zrozumiał. Ty rozumiesz tak jak Tobie jest wygodnie i niech będzie - tego nie zmienie a nawet nie próbuje bo szkoda wysiłku.

Prawa ZBYTNIo nie znam - tu przyznaje Ci rację. Znam na tyle na ile jest to wymagane i przyznam też że o tej informacji (kadry narodowe) nie wiedziałem albo co bliższe prawdzie informacja ta nie była na tyle ważna dla mnie żebym ją zapamiętał. Za poinformowanie i przypomnienie dziękuję.
Ale... jezeli dobrze rozumiem - jak ktoś jest w kadrze narodowej KICK'a to już nie może być w kadrze BOX'u ? A znam kluby prowadzące to i to i jakoś... problemów że kadrowicz boksu nie może być kadrowiczem kick'a to ludzie nie mają. Więc myślę że kadrowicz MT nie będąc kadrowiczem Kick'a też będzie żył
Zaraz zapewne powiesz że pomiędzy boxem a kickiem jest większa różnica niż pomiędzy MT a kickiem. A na ile większa ? bo może się okazać że jest taka mała maleńka... że zasadniczo to tak jak się popatrzy to jest to samo :D I wracamy do MEGA związku z 123 formułami.

Mówisz że mnie rozumiesz dlatego że tworzyłem (i tworzę PZMT) - ja wiem że mnie rozumiesz. Jednego nie pojmujesz - zająłem się tworzeniem żeby MT pojawiło i rozwineło się w POLSCE. I dalej będę tworzył właśnie w tym celu. A kto doprowadza do otwartego konfliktu - niech ocenią inni. Ja się nawet tego nie podejmuje bo ponoć jestem stroną w konflikcie :D

Tyle ode mnie
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
na pewno mamy inne spojrzenie gdyz nie patrze egoistycznie. tak jak ty tworzyles MT w PZMt tak w naszym związku rozwija go grupa ludzi. W naszym związku około 30 klubów. Oni już wybrali a ty bedziesz kazał im teraz zmieniać. A może oni uważają inaczej. Może oni chcą by to było w jednym związku. Bo chcą startować tu i tu. a nawet w semi jak będzie taka ochota. Na pewno jestem inny od Ciebie Ja potrafie uznać czyjeś prawa i zapatrywania. Tylko te osoby nie potrafią uszanować moich. Do tego nie trzeba znajomości prawa tylko odrobine dobrej woli. Tylko komuś jej brak.
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Kickfun - proszę odpowiedz dlaczego MuayThai? Dlaczego właśnie ten sport chcecie uwięzić w PZKB? Do tej pory argumenty są marne... piszesz "bo MuayThai jest podobne do formuły low itp". Więc śmiało Zróbcie Polski Związek Kickboxingu i Taekwondo i Boksu i Karate i ..... piszesz przecież, że wszystkie te sporty startują w Kickboxingu.
Kickfun dajcie już spokój ! Wiesz dobrze, że Polski Związek MuayThai już by istniał gdyby nie ciągłe kłody, które rzucacie pod nogi ... Ministerstwo i tak zezwoli na utworzenie Polskiego Związku MuayThai, a przez Wasze ciągłe pisma i działania o których nie napiszę na forum publicznym tylko odwlekacie rejestrację w czasie. Przecież macie tyle odmian wewnątrz Kickboxigu... dajcie innym sportom walki i także MauyThai rozwijać się.
Pewnie wiesz, że Polski Związek MuayThai już wkrótce zostanie zarejestrowany. Szkoda tylko, że przez Waszą upartość i nagłą chęć "przejęcia" MuayThai zawodnicy tyle tracą.... Mamy nieporównywalnie więcej sukcesów na Mistrzostwach Świata. Chłopaki mogli by mieć stypendia, więcej zgrupowań.... a tak .... mają złote medale i ....!?
  • 0

budo_fighter5
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Czy sądzisz, że za medale w klasie B dostaniecie stypendia i kasę na zgrupowania?
  • 0

budo_gid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Jednak musze sie udzielic bo przekonal mnie do tego post MuayThai. W zadnym wypadku MT nie powinno nalezec do zwiazku KB, Kickfun napisales "ale KB jest blisko MT szczególnie w formule low i dlatego utrudnieniem byłoby dwa związki." , a tak na prawde w karate, w taekwondo, w kung-fu i w wielu innych sportach walki tez sa low kicki i jakos nie naleza do PZKB i napewno uprawiajacy te sporty by nie chcieli do niego nalezec. Wiecej sie tez slyszy o zawodnikach muay-thai niz kicka i wogole teraz MT jest bardzo popularne, bardziej niz KB. Dlatego osobny PZMT musi jak najszybciej powstac i niech w koncu MT bedzie oddzielna dyscyplina od KB !!!! :twisted:
  • 0

budo_dera
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
nie zgadzam sie z tobą mysle ze king boksing jest lepsze od karate bo mi wójhek opowiadał ze wygrał jego koleka king bokser z chłopem co walczy w klatkach wiec wiesz :] i sam sie przyznaj do błędu :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
dera skad Ty jestes??
z odzysku jakiegos?? :)
zdr :)
  • 0

budo_gid
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Jaki king-boksing 8O ? I poczytaj troche o kicku, czy jak Ty to nazywasz king-boksingu to sie dowiesz, ze KB wywodzi sie wlasnie z karate, a z reszta co ma valetudo do karate?
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłamstwa i półprawdy
Dera to troll i już dostał bana. Sorry za OT :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024