Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROSTE ZASADY- LEKTURA OBOWIĄZKOWA!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

PROSTE ZASADY- LEKTURA OBOWIĄZKOWA!!!
Ponieważ mam niewątpliwy zaszczyt opieki nad tym działem, zamieszczam kilka prostych zasad
1. Bzdurne tematy, zwłaszcza powtarzane po raz n'ty, będą bez wyjątku będą wywalane, a Bystre Misie będą dostawały w "prezencie" warninga.

1a. Za offtopic i bzdurne posty również posypią się prezenty.

1b. To samo dotyczy uwag dot. kultury osobistej, poprawności pisowni, argumentów ad personam itp. Takie uwagi proszę kierować na PW i/lub zgłąszać tematy do moderacji. UWAGA: To, że ktoś gada głupoty NIE upoważnia do opieprzenia go - każdy z Nas kiedyś zaczynał.

1c. 1b nie zwalnia ze znajomości zasad polskiej gramatyki i ortografii!! W momencie, kiedy dostępne są słowniki online (że o papierowych nie wspomnę), argument "bo ja mam dysleksję/dysgrafię/dysortografię" nie ma dla mnie znaczenia!

2. To, że wyszukiwarka Forum VB nie jest przykładnie sprawna, nie zwalnia NIKOGO z obowiązku przeszukania Forum i Internetu w poszukiwaniu informacji.
Nie mogę nikomu wlepić bana za brak umiejętności używania Google'a, a szkoda...

Google Crash Course: jeśli chcemy przeszukać konkretną stronę (np. Forum VB) wpisujemy w Google zapytanie w formacie:
szukana fraza site:www.przeszukiwana.strona
Np.
karambit site:www.budo.net.pl

2a. Nowy temat zakładamy, kiedy zebraliśmy informacje nt. interesującego nas noża, ale mamy wątpliwości, albo chcemy zapytać o coś konkretnego (czyli NIE "czy jest wygodny?" z powodów oczywistych) użyszkodników danego noża. Ewentualnie wtedy, kiedy mamy problemy ze znalezieniem informacji nt. danego noża (baaardzo mało prawdopodobne), lub nie rozumiemy informacji w jęz. angielskim (są jeszcze tacy?), tudzież są one sprzeczne/niekompletne.

3. Natychmiastowy "prezent" dostaną wszystkie Bystre Misie, które wykażą się brakiem znajomości treści Ustawy o Broni, której skrót, z objaśnieniem można znaleźć TUTAJ



4. W razie wątpliwości moje PW jest dostępne, podobnie mail. Na GG proszę mi się NIE ładować, poza wypadkami NAPRAWDĘ podbramkowymi!!!

5. Uwaga! Za bezsensowną archeologię będzie natychmiastowy prezent!!!

Wiem, że powtórzyłem częściowo Regulamin VB. Zrobiłem to celowo. Jak wymyślę coś jeszcze, to dopiszę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024