Skocz do zawartości


Zdjęcie

Która sie obroniła?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Która sie obroniła?

No czyli jednym słowem g... bla bla bla


No pewnie. Ty wiesz lepiej nawet nie znając sytuacji. Znam świadków (są wiarygodni). Znam dziewczynę i jej ówczesne możliwości, historia sprowadza się do prostego schematu. Atak faceta -> obrona (kopnięcie, które go usadziło) i zaniechanie. Późniejsze potwierdzenie kontuzji faceta. Możesz nie wierzyć, w zasadzie mi to wisi.

jeszcze jedno odnośnie nazywania mnie archeologiem,skoro temat nie został zamknięty to mam prawo jak i każda inna osoba komentować nawet i po 20 latach...


Prawo masz, ale uznaje się że odkopywanie tematu po latach jest uzasadnione w momencie gdy ma się coś ciekawego do napisania. W przeciwnym razie osobę nazywa się archeologiem
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Która sie obroniła?

jeszcze jedno odnośnie nazywania mnie archeologiem,skoro temat nie został zamknięty to mam prawo jak i każda inna osoba komentować nawet i po 20 latach...


Pewnie, że masz prawo. Co nie zmienia faktu, że uprawiasz forumową archeologię. Jedno nie przeczy drugiemu.
  • 0

budo_hunk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która sie obroniła?


No czyli jednym słowem g... bla bla bla


No pewnie. Ty wiesz lepiej nawet nie znając sytuacji. Znam świadków (są wiarygodni). Znam dziewczynę i jej ówczesne możliwości, historia sprowadza się do prostego schematu. Atak faceta -> obrona (kopnięcie, które go usadziło) i zaniechanie. Późniejsze potwierdzenie kontuzji faceta. Możesz nie wierzyć, w zasadzie mi to wisi.

jeszcze jedno odnośnie nazywania mnie archeologiem,skoro temat nie został zamknięty to mam prawo jak i każda inna osoba komentować nawet i po 20 latach...


Prawo masz, ale uznaje się że odkopywanie tematu po latach jest uzasadnione w momencie gdy ma się coś ciekawego do napisania. W przeciwnym razie osobę nazywa się archeologiem


mnie tam nie było,aczkolwiek nie trudno się domysleć jak mogło to wyglądać,wiem tyle ile Ty wiesz bo mi opowiedziałeś,a świadkiem tego zajścia również nie byłeś,tylko usłyszałeś od kogoś tam,schemat prosty tej sytuacji jednak pojęcia atak obrona i zaniechanie sa bardzo ogólne ja przedstawiłem wersje wydarzeń bardzo prawdopodobną szczegółowiej ją opisując,rzadko kiedy chłopak podniesie rękę na dziewczynę,tym bardziej narażajac się na atak innych kolesi którzy staną w obronie bitej kobiety, jak i również nie będzie próbował jej uderzyć jak innego faceta,nawet większość tzw. damskich bokserów stac jedynie na to żeby dziewczynę popchnąć lub sprzedac jej uderzenie otwarta ręką w twarz... To jest Twoje zdanie,to Ty uważasz że ja nie mam nic ciekawego do powiedzenia :) a ja uważam że mam...
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która sie obroniła?
Hunk, ja też nie rozumiem Twojej misji tutaj. Co właściwie chcesz wnieść do tematu? Co komu chcesz udowodnić?

Jeśli chcesz udowodnić, że kobieta nie potrafi się w żaden sposób skutecznie obronić przed napastnikiem, to chyba nie rozumiesz idei samoobrony kobiet. Ergo, może pomyliłeś tematy.
  • 0

budo_hunk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Która sie obroniła?

jeszcze jedno odnośnie nazywania mnie archeologiem,skoro temat nie został zamknięty to mam prawo jak i każda inna osoba komentować nawet i po 20 latach...


Pewnie, że masz prawo. Co nie zmienia faktu, że uprawiasz forumową archeologię. Jedno nie przeczy drugiemu.

Jeśli sprawia Ci to taką frajde to nazywaj :) zawód archeologa jest bardzo ciekawy...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Która sie obroniła?
Na tym forum niezbyt mile widziany, o ile nowy post nie wnosi nic nowego do starej dyskusji ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024