Skocz do zawartości


Zdjęcie

UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
O w mordę...prawie mnie zabili właśnie. Dostałem maila od Vitaminsa przed chwilą. Po pierwsze dziwię się że napisali a po drugie treść to masakra...przysłali mi odpowiedź na maila z lutego :/ I to w dodatku z pytaniem o adres,co zamawiałem i o tracking number...tak ten sam którego mi podawali kiedyś i nie powiedzieli gdzie mam go użyć. No a najlepsze że już kiedyś mi go wysłali, dokładnie taki sam i jeszcze z czasów kiedy wysłali GI po raz pierwszy więc i tak inny tracking number. Ehhh...mam to w dupie, przeboleje strate ale nowa misja jest:zniszczyć,spalić,zdeptać.
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[

O w mordę...prawie mnie zabili właśnie. Dostałem maila od Vitaminsa przed chwilą. Po pierwsze dziwię się że napisali a po drugie treść to masakra...przysłali mi odpowiedź na maila z lutego :/ I to w dodatku z pytaniem o adres,co zamawiałem i o tracking number...tak ten sam którego mi podawali kiedyś i nie powiedzieli gdzie mam go użyć. No a najlepsze że już kiedyś mi go wysłali, dokładnie taki sam i jeszcze z czasów kiedy wysłali GI po raz pierwszy więc i tak inny tracking number. Ehhh...mam to w dupie, przeboleje strate ale nowa misja jest:zniszczyć,spalić,zdeptać.


nie no glupiss?? dawaj odpowiadaj, co ty bedziesz dzwonil, moze odzyskasz kimonko w koncu... nie szkoda pieniedzy?? zreszta jak nie odpowiesz to powiedza ze wina jest po twojej stronie
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
odpisz moze dostaniesz kimono a jak dostaniesz to opowiesz wtedy na forach wszystkich jak to bylo z tym V&M bandą złodziei
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
BUAHAHAHAHHAHAHAHHAHA Trzymajcie mnie błagam, oni na bank przeszli jakieś szkolenie CIA. Poprostu zmiażdżą psyche każdemu kto myśli że da rade. Przysłali mi odpowiedź na mojego maila zatytułowanego "Skradzione pieniądze przez Vitamins and Minerals" ^^ . No i napisali że kimono wróciło po raz drugi, że adres albo nie istnieje albo nie ma kto odebrać. Phi,zły adres, ja już sam się zastanawiam że jak adres nie istnieje to ja może też...a posty to jakaś wymyślona sytuacja prosto z "Faktów"^^ Mam podać adres jakiegoś kolegi,rodziców,psa lub chomika...kogokolwiek byle nie mój. I napisali że mogę pisać na forach jeżeli mam ochotę, bo oni maja swoja renome i wszyscy otrzymują swoje zamówienia. Heh...śmiem wątpić zwłaszcza że przeczytałem na sherdogu że kogoś też oszukali na 160 dolarów a inni musieli czekać po 2 miesiące i więcej. Napisali część dużymi literami i z wykrzyknikami...chyba się zdenerwowali,ojojoj. Kto na ochotnika poda swój adres bo mój odpada??? ^^ Dopłaciłbym im na pocztę lotniczą byleby mi to przyszło już jak najszybciej ale się boję że tylko stracę więcej kasy.Ehhhhh...
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
moge ci moj adres podac - zawsze chcialem czerwone gi V&M :-)
a tak powaznie, to gratuluje determinacji i zycze powodzenia. raz przegralem batalie z motorcyclegear.com i szlag czlowieka moze trafic w takiej sytuacji.
pozdro
LB
  • 0

budo_xdagmarax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
co jeden kawałak to większe ździwieni 8O gratuluje determinacji, życzę wytrwałości i ,,skop" im tyłki. Czyli nie daj się :wink:
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
Właśnie zauważyłem, że na Sherdogu ktoś wstawił prywatne numery tel. i maila tego gościa z V&m a nawet jego ojca 8O Może ta droga kontaktu zadziała.

Swoją drogą to zjebałeś trochę sprawę z Sherdogiem. Musisz mieć świadomość że większość jego użytkowników to amerykańskie przygłupy, dla których słowo pisane w ilości przekraczającej kilka linijek jest przerażające. Topic skupił się głównie na tym przez ile linijek twojego posta kto przebrnął. Jeżeli namiary które Ci tam podali nie zadziałają, proponuję zamieścić krótkie resume dla Amerykanów :wink:
  • 0

budo_raul constantin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
warrrr mma_fan!! Tak ich ciśniesz, że jeszcze przyślą ci dwa, żebyś tylko dał im już spokój
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[

No i napisali że kimono wróciło po raz drugi, że adres albo nie istnieje albo nie ma kto odebrać. Phi,zły adres, ja już sam się zastanawiam że jak adres nie istnieje to ja może też...



Poproś o skan zwrotki
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
Poprosiłem raczej o zwrot kasy bo nie mam zamiaru się z nimi użerać skoro istniejące adresy nie istnieją. Teraz mam szanse, bo paczka im wróciła a tak to znowu dwa miesiące czekania - nie dam rady tyle. Porejestrowałem sięw jakiś Pay Palach i innych badziewiach, bo chciałem im przesłać pieniądze na przesyłkę lotniczą. Nie zareagowali więc mam to w d.... chcę kase z powrotem, choć to pewnie się nie uda. Wpłacam na konto skype dziś i dzwownię do jego ojca ^^ Że też ktoś dał mi numer hehehe Zamówię gdzie indziej i tyle,jeżeli zwrócą oczywiście w co też nie wierzę
  • 0

budo_malta1982
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prosto z nieba ;D

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
Przeczytałam od dechy do dechy dopiero dziś.
Fatalna sprawa, ale nie poddawaj się.

Ja bym zrobiła tak:

- poprosiła o skany zwrotek
- podała inny adres jesli chcą
- poprosiła o informację jak zamierzaja rozwiązac sprawę
- oczywiście dała ultimatum czasowe
- faktycznie napisała krótki mail z info, ze oszuści i złodzieje a jesli ktos chce to detale przeslesz na mail
- deptała niszczyła paliła :twisted:

dziekuję za przestrogę i mam nadzieję, ze nie przyjdzie mi pomysła na zakupy za granicą

NO GI NO CASH zabiło mnie :lol:
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
Heh, dzięki raz jeszcze za słowa otuchy. O jak szybko zareagowali że chce zwrot pieniędzy przysyłając mi numer konta gdzie mam wpłacić 10 dolarów i ani słowa o zwrocie hehe Dzięki Piotrek za pomoc :D
  • 0

budo_pato
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
NIE MOGE.... buahahahaha .... no panie mma-fan .... widze ze pan osto poruszyl grono uzytkownikow tego forum....... ja mysle ze do sprawy trzeba podejsc "na spokojnie" :P ..... a tak na serio to gratulacje Wojtuś za upór... i pamietaj zeden Viado nie bedzie ci mowil CALMA .... zbieram chlopcow i jedziemy do Rio... tylko brakuje nam czwartego do malucha ( bo wtedy taniej za benzyne wyjdzie), wiec pomyslalem ze skoro chcesz dojechac Rafaela to moze zalapiesz sie do nas... tylko zaopatrz sie w niezbedne w Brazylii szczepionki... najblizej mozesz je zakupic chyba w kiosku kolo ciebie, ja polecam ta lepsze za 4-10 zl, choc jak chcesz to mozesz kupic tez tansze nawet za 2,50.... tylko nie bierz tych zapachowych.... ;) ... Dobra bo mnie ponioslo.... a tak wogole....to juz koncze prace pisac ... i moze bysmy sie jakos ugadali.... odezwij sie bracie.... i walcz... jak sie poddasz z tym kimonkiem to juz nawet na msnie z toba nie zagadam... walcz.... Walcz.... WALCZ .... ty walczysz.... ja walcze.... sia lalala .....trelele......

P.S
Zauwazyles ze tez sliczne mulheres sie zainteresowaly twoim postem ;)

No dziewczyny ja wam mowie.... nie proznojcie .... pocieszcie strapinego wojwnika o wolnosc i kimono...



Abracos cheio de dende ....i sie odezwij czasem kurczoku ...
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
Pato...voce peder quem? ^^ Cig... ??? , chamo eli ^^ No spoko oko, walcze conajmniej jak lew. Tak walczę że normalnie wysłałem mu jeszcze 10 dolarów na ekspresową przesyłkę która pewnie nigdy nie dojdzie :) A malaczem do Brazylii to w 5 osób conajmniej bo w 4 się nie opłaca ze względu na paliwo ^^ Ciężkie czasy,jak się chce chce kimonko to "tem que paga muito dinheiros"^^ Valeu...peace!!!!! jak to mówią :)
  • 0

budo_k o c z k i n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra UK

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
to sie normalnie nazywa skandal!
to samo spotkalo mojego kolesia,w dalszym ciagu kiedy wymawia sie przy nim nazwe:
vitamins & minerals dostaje bialej goraczki,bo wydal na to swoje ostatnie zaskorniaki.
pozdro
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
Wez cyfrowke zrob zdjece tablicy miejscowosci , tablicy na swoim bloku/domu zeby wiedzieli ze adres istnieje , a do tego mozesz zalaczyc obok zdjecie rodziny albo przypadkowych ludzi zeby wiedzieli ze jest ktos kto paczke chce oderac :)
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
BUAHAHAHAHHAHAHAHAHHAH!!!!!!! O w morde jeża, świetny pomysł. Serio,zrobię to. To samo z adresem mojej dziewczyny żeby wiedzieli że ten też istnieje i jeszcze zdjęcie Polski na mapie żeby wiedzieli że to nie żadna "Niby Landia" tylko kraj z krwi i kości, który napędza całą gospodarkę światową, np. poprzez sprowadzanie fikcyjnych kimon od fikcyjnych firm ^^
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
P.S. Koczkin....nie wypowaiadaj przy mnie tej nazwy,proszę cię :D
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[
Udaj sie w swoim miescie do rzecznika praw konsumenta,albo jesli mieszkasz w stolicy do urzedu ochrony praw konkurencji i konsumenta,skieruja Cie do odpowiedniej instytucji,mozliwe ze nawet kaza napisac maila do jakiejs wyspecjalizowanej miedyznarodowje typu WTO ( nie wiem na 100%,strzelam,ale chyba takie skargi podmiotow indywidualnych rowniez miesza sie w ich kompetencjach).

A do tego co mozesz im jeszcze wyslac dla udobitnienia ze Polska istnieje,to wyslij fotke JPII podobno brazylijczycy tacy religijni. Wyslij im tez fotke,albo fragment filmu jak Nastula jechal im zawodnika w polfinale w atlancie :)
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: UWAGA!!! Vitamins and Minerals oszuści :[

No spoko oko, walcze conajmniej jak lew. Tak walczę że normalnie wysłałem mu jeszcze 10 dolarów na ekspresową przesyłkę


Brawo dla mnie jeses miszcz za to zagranie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024