Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najbardziej Motywujące Teksty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Najbardziej Motywujące Teksty
Wiadomo, każdy z nas potrzebuje czasami dodatkowego kopa. Możecie wklejać tutaj teksty które was motywują.. Cytaty znanych kulturystów, albo ciekawe historie. Mam nadzieję, że temat się przyjmie :P Wklejać!
pzdr pirat.


To nie tylko hobby.. dla nas to droga życia.
Nie przestajemy tak po prostu trenować..
Siłownia jest naszą kuźnią, a my jesteśmy kowalami, którzy chętnie poddają swoje ciało dręczącym sesją..
Tylko dlatego, że kochamy wyzwania.

Odczuwamy ból 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Nigdy nie jesteśmy zadowoleni ze swojego ciała
Nigdy nie jest ono wystarczająco dobre
Mamy pragnienie żeby zostać najlepszym
Jesteśmy wkurzeni przed dniem treningu nóg, ponieważ jest to dla nas prawdziwa próba sił.
Dwieście kilogramów na plecach może Cię wkurzyć.
Nie dbamy o to co myślą o nas ludzie.
Jesteśmy tu w jednym, jedynym celu
Żeby wyciskać żelastwo.

Przez tą jedną godzine nie dbamy o nic
Żadnych długów
Żadnych problemów w pracy
Nic.

Nie przyszliśmy tu pogadać.
Jesteśmy dupkami, ponieważ nie gadamy o polityce.
Jesteśmy postrzegani jako niezrównoważeni, ponieważ wyglądamy jak kupa mięsa.

Jesteśmy nierozumiani.

Henry Rollis mawiał, że 200kg to zawsze 200kg.
Żaden inny sport nie da ci tylu wyzwań co kulturysyka.
Jesteśmy oskarżani o brak życia, ponieważ nasza dieta skupia się na rybach, kurczaku i brązowym ryżu.
Dla nas to dopiero początek.


OTO KIM JESTEŚMY
  • 3
Sukces leży w nastawieniu.

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
Zajebiste teksty, masz ode mnie plusika :P

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
Takie coś wymyśliłem na poczekaniu:

Dziwnie na nas patrzą Ci którzy nas nie rozumieją...
Za plecami nas obgadują i się śmieją...
Ale my przynajmniej wiemy czego od życia chcemy...
Mamy własne cele i do nich dążyć będziemy...
Nie robimy tego dla Ciebie... Ani nikogo innego...
Robimy to dla nas samych a wam chuj do tego...
Spełniamy się w życiu ciężkimi treningami...
Wieczna motywacja niech zawszę będzie z nami...


by EXPERTO

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
Tekst "o mnie" jednego z użytkowników konkurencyjnego forum.

Nie chodzę w dresie, nie mam łancucha na karku, ręce nie rozchodzą się na boki, nie robię groznych min, nie mówię grubym głosem...nie zadaję pytan ''''''''Na {CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} się gapisz, zajebac Ci?'''''''' Z zimnym łokciem tez nie mam nic wspolnego. Nie mam tatuazu zrobionego po znajomosci przez kolegę z maszynka wlasnej roboty, nie obnoszę się hasłami ''chwdp'' czy ''''jp'''', nie utozsamiam się z czyms czego nie popieram tylko dlatego, ze jest to modne(bo czy warto się skurwic tylko po to by byc modnym?). Nie rzucam się w oczy, robię to co lubię, pracuję w ''''''''budzetówce'''''''', nie diluję, nie rozpierdalam się nad tym kto na co wydaje swoje pieniądze i nie lubię jak ktos debatuje nad tym jaki moglbym miec samochod gdyby nie suple itd. Nie imprezuję i olewam to jak ktos mowi, ze nie wiem co tracę. Chciałbym dozyc dnia, kiedy stanę przed lustrem i stwierdzę, ze moje ciało wygląda tak jak sobie to wymarzyłem. Kazdy robi to co lubi.


  • 0

 

 


HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
ni moje tylko z animala ale dobre... ;d

"Zamknij sie do chu*** i trenuj."
Kazdy dzien w ktorym trenujesz to dzien sadu. Kazde powtorzenie, kazdy talez sie licza. Nie masz czasu na rozmowy. Wszystko o co dbasz to poruszanie ciezarem. O nic innego. To jest hardcore. To jest Animal. Zniesiesz to?

"Idz ostro albo idz do domu."
Trening jak z jajami przy scianie. Pocisz sie. Pchasz. Boli. Tutaj nie ma miejsca dla mieczakow, nie ma miejsca na puste gadanie. Tylko czyste dzwiganie. To jest konkret. To jest Animal. Zniesiesz to?

"Ciagnij."
Dzien nog. Wiesz ze bedzie bolalo, mocno. Wiesz ze gdy sie skonczy bedziesz musial wywlec swoja dupe z silowni i pojechac do domu z trzesacymi sie nogami. Wiesz ze jesli nie dasz z siebie wszystkiego twoj caly tydzien bedzie zrujnowany. To jest poswiecenie. To jest Animal. Zniesiiesz to?

"Zejdz mi z oczu."
Nie jestes tu by zdobyc przyjaciol. Nie jestes tu by wygladac ladnie. Nie jestes tu by gapic sie na tylek jakiejs laski. Wiesz po co tu jestes. A jesli nie to wynos sie stad bo tylko zabierasz miejsce. To jest wytrzymalosc. To jest Animal. Zniesiesz to?

"Nie jestem tu by gadac."
Skonczyl ci sie papier toaletowy ale zapelniles lade suplementami. Nie obrzerasz sie ale masz 20kg kurczaka w lodowce. Twoj czynsz jest zawsze spozniony ale karnet oplacony w czasie, za kazdym razem. To jest oddanie. To jest Animal. Zniesiesz to?

"Siadaj az sie porzygasz."
Stoisz sam, dziesiec talerzy nalozone. To ty kontra waga. Myslisz "to mnie calkowicie zgniecie." Myslisz "nie poddam sie." Ale sie poddasz. Tak, porzygasz sie. Tak, ciezko bedzie wyjsc z gowna przez nastepne kilka dni. Ale bedzie warto, bo poki jest talk na twoich dloniach i pot na plecach nie ma lepszego miejsca na ziemi. To jest bol. To jest Animal. Zniesiesz to?

"Splacam dlog kazdego dnia... A ty?"
Tak, placisz za wjazd ale chodzi o sporo wiecej. Placisz za kazdym razem gdy robisz przysiad. Placisz za kazdym razem gdy zakrztuszasz sie kolejnym kawalkiem tunczyka. Placisz za kazdym razem gdy rzygasz. Placisz za to by szanowac siebie i nazywac siebie mezczyzna. To czlonkowstwo w braterstwie zelaza. To jest Animal. Zniesiesz to?
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
i jeszcze moj opis...
"Cyc z kury, ryz i kreatyna zrobią z Ciebie skurwysyna" ;]
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Cajmer

Cajmer
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Pas [cm]:Za tłusto
  • Przysiad [kg]:BEZ MAKSÓW
  • Wyciskanie [kg]:Pare razy 145
  • Martwy ciąg [kg]:Pare razy 180
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
"Ćwicz albo będziesz pizdą"

nic bardziej nie motywuje

predator.gif


pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
10 powodów, żeby nigdy nie przestać:

1. Dlaczego? To jedno pytanie, od którego wszystko się zaczęło. Jeśli kiedykolwiek stracisz swoją motywację, wróć wtedy do momentu, w którym pierwszy raz je zadałeś. Jakikolwiek to powód, jest wystarczający, aby motywacja wróciła. Pamiętaj o tym.

2. Myślisz, że wszystkie twoje próby są porażką. Mylisz się. Próbowałeś wielu diet, które miały krótkotrwałe efekty i w końcu wracałeś do punktu wyjścia. Tym razem będzie inaczej. Powiedz to sobie. Niech twoje błędy będą nauczką. Za każdym razem kiedy próbujesz czegoś innego, dowiadujesz się czegoś nowego o swoim ciele. Nie zapominaj o swoich porażkach. Przyjmuj je z pokorą i nie pozwól, aby się powtórzyły.

3. Przestań skupiać się wyłącznie na negatywach. Przywołaj pozytywny obraz i bądź dumny ze swoich osiągnięć. Jakiekolwiek one są, duże czy małe, zawsze mają wpływ na twój cel. Odrzuć zatem sernik, przeciągnij się i ruszaj do boju!

// narazie tylko 3, reszta w tłumaczeniu :P
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

r0cq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Lokalizacja:Chałupa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Elektronika, matematyka, siłownia :) w tej kolejności :]
  • Staż [miesiące]:Nie wiem :P
  • Wzrost [cm]:188cm
  • Biceps [cm] :Za mały
  • Klatka piersiowa [cm]:nie mierzyłem dawno
  • Wyciskanie [kg]:Seria ~100kg :)
  • Martwy ciąg [kg]:oszczędzam kręgosłup
  • Waga [kg]:rośnie :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
Experto twój tekst jest świetny !!
  • 0
Pomogłem? zapodaj plusika(+) w prawym dolnym rogu :)

Dołączona grafika


Dołączona grafika

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty

Experto twój tekst jest świetny !!

Nie śmiej się ;)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
droga przed tobą
życie jest ciężkie, wyżuwa cię i wypluwa.nawet sra na ciebie dla dobrego samopoczucia. ale *******ić to, zgadzasz się z tym. izolacja. bez powodu. głosy w twojej głowie. wstajesz codzień rano w mroku... monotonia, cały *******ony dzień i cała *******ona noc. żyjąc w cieniu 24godziny na dobre może naprawde cie w****iać.

więc dlaczego to robisz? dla sławy? chwały? robisz to dlatego że chcesz coś udowodnic samemu sobie.ta podróż jest o patrzeniu w przeznaczenie ukryte w oczach. bierzesz i trzymasz to przez osiemnascie tygodni i nic nie wypuszczasz

jest tu cel. osiemnaście tygodni do końca, wiesz gdzie stoisz. Cel jest na mapie bracia. Podróż startuje w tygodniu 00. Sprawdzaj się regularnie jakie poczyniłeś postępy na podstawie starszych rozpisek. Wkrecasz się? oczywiscie ze tak.
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
Takie hasło mi wpadło do bani podczas treningu: Na co dzień jestem zwyczajnym człowiekiem na siłce jestem bestią.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty
Wskazówki jak podgrzewać motywację.

Partner
Jeśli wiesz, że ta osoba będzie na ciebie czekać na siłowni już o 6:00, masz mniejsze prawdopodobieństwo żeby pominąć trening. On przecież na ciebie liczy! Porozmawiaj z nim i zapewnij go, że ma prawo cię zmusić do treningu.

Bierz suplementy
Czy wiesz, że biorąc dużo dobrych suplementów, już w ciągu kilku dni twoja motywacja wzrośnie? Dlaczego mają zmarnować się suplementy, które jadłeś 12 razy dziennie przez cały zeszły tydzień?

Jeśli będziesz siedział na tyłku i nic nie robił, suplementy nie zadziałają właściwie. Odżywki i suplementy pomogą ci w szybszym osiągnięciu swoich celów, oraz będą podtrzymywać twoje dobre samopoczucie.

Zapisz się na siłownię.
Kup karnet z długim terminem ważności. Będziesz wiedział, że zmarnujesz swoje ciężko zarobione pieniądze, jeśli nie pójdziesz! Po co tracić co miesiąc pieniądze na coś z czego nie korzystasz?

Zapisanie się na siłownię pomaga wielu ludziom ćwiczyć z większą intensywnością, niż w domu. Już sama świadomość, że ludzie na ciebie patrzą motywuje cię by ćwiczyć ciężej.

Ludzie będą się śmiać jeśli pomiędzy ćwiczeniami będziesz robił 20 minutowe przerwy, żeby obejrzeć swój ulubiony serial!

Powiedz wszystkim, że ćwiczysz.

Zrób to! Powiedz swoim znajomym, kumplom na siłowni i rodzinie o swoim nowym planie treningowym i o spodziewanych efektach.
Sama myśl o tym, że tylu ludzi wie o twoim celu, wystarczy do utrzymania motywacji. Wkrótce wszyscy będą pytać jak to zrobiłeś. :!:

Nie myśl o negatywach.
Część ludzi celowo pomija niektóre treningi ( np.trening nóg ), ponieważ są one trudne. Nie pozwól takiej myśli wtargnąć do twojej głowy! Nie powtarzaj w kółko "Echh, nie nawidze treningu nóg!". Powtarzając to, będziesz wzmacniał tą myśl w swoim umyśle.

Wkrótce pomijać będziesz wszystkie treningi nóg. Kiedy negatywne myśli zaczną napływać do twojej głowy, szybko pomyśl o czymś innym. Nie zamęczaj się treningiem nóg przez cały dzień. Myśl pozytywnie i wyobraź sobie uczucie po skończonym, ciężkim treningu. Ból jest dobry! Pomyśl o rezultatach!

Muzyka.
Siła muzyki - jak to mawiają w pewnej stacji radiowej. Znajdź najbardziej motywujące kawałki i słuchaj ich w drodze na siłownię, aby osiągnąć motywację jak nigdy wcześniej.

Czytaj.
Czytaj podobne do tego artykuły i odwiedzaj forum.
Sprawdzaj nowe posty każdego dnia i nie pozwól swojej motywacji przygasnąć.
Niech kulturystyka stanie się twoim życiem!
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej Motywujące Teksty

Zapisz się na siłownię.
Kup karnet z długim terminem ważności. Będziesz wiedział, że zmarnujesz swoje ciężko zarobione pieniądze, jeśli nie pójdziesz! Po co tracić co miesiąc pieniądze na coś z czego nie korzystasz?

Zapisanie się na siłownię pomaga wielu ludziom ćwiczyć z większą intensywnością, niż w domu. Już sama świadomość, że ludzie na ciebie patrzą motywuje cię by ćwiczyć ciężej.

No to racja dla osób starszych
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024