Skocz do zawartości


Zdjęcie

Posiłki w szkole/pracy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Posiłki w szkole/pracy
Co jecie w szkole/pracy ? gdzie pakujecie jedzenie ? Jakie są reakcje znajomych ?
Kiepsko jest z tym jedzeniem przynajmniej u mnie.Na początku było trudno sie przełąmac ale teraz klasa juz to akceptuje na początku sie troche dziwili.W szkole jem ryż z kurczakiem,próbuje z oliwą i serwatke z oliwą w szejkerze pije.Dzisiaj sobie troche makaronu dodałem.Ale mam problemy z tym jedzeniem ryż se psuje i niejest taki smaczny i pachnący jak normalnie swiezy ugotowany po jakims czasie w tym pudełku sie chyba psuje i ciezko przełknąć.Szukam sposobu na to i jakiegos małego opakowania na oliwe ,bo jak poleje oliwą to jedzenie jest jeszcze gorzej.Jak wy sobie z tym wszystkim radzicie ?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłki w szkole/pracy
Kanapki z chlebem razowym i piersią kurczaka, później jem normalny obiad (tylko po to aby dojść do domu) :)
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłki w szkole/pracy
ryż + twaróg/serek wiejski + dżem
owsiane + twaróg/serek wiejski + dżem
owsiane zmiksowane z białkiem
ryż + jogurt
owsiane + jogurt
ryż z jabłkami zapiekany
robisz omlet kulturystyczny
serek wiejski+ kanapki z piersią z kurczaka
białko zmiksowane z ryżem
naleśniki z twarogiem
robisz batony kulturystyczne
jak źródło tłuszczy orzechy wszelkiego typu i inne ziarna
sałatki żeby jakieś warzywa były :)
i wszystko pakujesz do miseczek zamykanych + widelec/łyżka
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłki w szkole/pracy
Można też pić kefir w dłuższych przerwach, na pewno zatrzyma trochę katabolizm :)
  • 0

plewek1233
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłki w szkole/pracy

Co jecie w szkole/pracy ? gdzie pakujecie jedzenie ? Jakie są reakcje znajomych ?
Kiepsko jest z tym jedzeniem przynajmniej u mnie.Na początku było trudno sie przełąmac ale teraz klasa juz to akceptuje na początku sie troche dziwili.W szkole jem ryż z kurczakiem,próbuje z oliwą i serwatke z oliwą w szejkerze pije.Dzisiaj sobie troche makaronu dodałem.Ale mam problemy z tym jedzeniem ryż se psuje i niejest taki smaczny i pachnący jak normalnie swiezy ugotowany po jakims czasie w tym pudełku sie chyba psuje i ciezko przełknąć.Szukam sposobu na to i jakiegos małego opakowania na oliwe ,bo jak poleje oliwą to jedzenie jest jeszcze gorzej.Jak wy sobie z tym wszystkim radzicie ?


Ja do roboty biore ryz z grilowana piersia troszke kukurydzy z puszki i ze 2 lyzeczki sosu z zurawiny to na posilek o 10.00 jak mam na rano.
Jak ide na popoludnie to ryz + grilowany filet lososia + kukurydza i lyzeczka sosu do owocow morza, wszystko oczywiscie przyprawione w/g uznania. Wszystko zawsze spakowane w plastikowy pojemnik. Reakcje znajomych?? Jedyne o co zostalem zapytany to czy my w polsce jemy ryz tak jak azjaci z tego wzgledy ze ja ciagle ryz szamie pozatym luz wiedza ze cwicze i o jakich godzinach jem i nikomu to nie wadzi, naszczescie prace mam taka ze moge sie zatrzymac o kazdej godzinie zeby cos zjesc.
Z tym ryzem to watpie zeby sie psul bo ja czasami jem ryz ugotowany 24h wczesniej oczywiscie nie bedzie taki swiezy jak zaraz po ugotowaniu ale daje rade. Co mozesz zrobic to trzymac go pod przykrywka w garnku lub w pudelku zakryc pokrywka czy folia alu czy plast.
Co do oliwy to wytrzsnij sobie jakas buteleczke po syropie czy cos podobnego i walisz drina w ttrakcie posilku ja tak robie albo w domu lleje kielona i do dna, bo tu podziele twoja opinie ze jedzenie polane oliwa smakuje ch.ujowo
  • 0

Hustler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłki w szkole/pracy
jak ma się oryginalną oliwę to jedzenie smakuje pysznie :)

a ryż/kasze to robię gar na 3-7 dni i nic się nie psuje
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłki w szkole/pracy
Ja z tym moim ryżem niewiem co to nie grało aleprzezucam sie na makaron bo on mi zawsze dobrze podchodzi nic sie z nim nie dzieje.
Jeszcze jedno pytanie: Gdzie kupiliście te plastikowe pojemniczki na jedzenie ?? bo ja niewiem gdzie taki dostać a dotychczas pakowałem w inne, po innym kupnym jedzeniu ...
  • 0

arembia
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Posiłki w szkole/pracy

Chyba w każdym większym supermarkecie znajdziesz pojemniki na żywność. Ja pakuję ją do pudełek z przegródkami, mam też osobną na oliwę albo wodę. Tak w ogóle, to jakbyś szukał inspiracji przy przygotowywaniu drugiego śniadania, to przesyłam ci artykuł z kilkoma przepisami. Sama ostatnio skorzystałam z przepisu na pudding i wyszedł mi całkiem smaczny :)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024