Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie sodki zastosować- Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

xxxstoowkaxxx
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Jakie sodki zastosować- Pomocy
Witam!!! Ja mam tego typu problem...raczej do szczuplejszych naleze...i ciezko to zmienic bylem u lekarza mialem diete...zjedlem chyba z 6 kg ostrowi, kreatyna itp juz troche tego poszlo i co ?? przytylem moze 4 kg a waze 67 wiec co to za efekt mam serdecznie dosc....pytanie do was...po co mam siegnac? po jakie srodki? ja cwicze taekwondo i do tego troche silki i na swoja budowe wyrzezbiony jestem ale chce przybrac minimum 10 kg i zdecyduje sie nawet na cos mocniejszego.....co mi poradzicie Panowiwe? przeciez ile moze byc pajaczkiem haha;)

Załączone pliki


  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy
Środki to:odpowiednia ilość kcal, dobry trening, dietanabol, regeneracja i czas.Na sucho przecież możesz jeszcze zrobić kilkanaście KG :angry: tylko to wymaga czasu i twojego zaangażowania.SAA zostaw sobie na daleką przyszłość :angry:
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy
ja ostatnio zjadlkem 4kg ostrowi i 9kg gainera i przytylem tylko 2 kg wiec sam sobie odpowiedz na pytanie
myslisz ze wszystko przyjdzie szybko ???? zjedz jeszcze z 40kg ostrowi pocwicz jeszcze z 2lata z dobra dieta i beda efekty
  • 1
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

xxxstoowkaxxx
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy
Kamyl - a wiec moje pytanie brzmi jakie srodki ok diete mam ale powiedz mi jaki trening i jaka dietanabol? jaki srodek....i rozumiem was doskonale ze wszystko przychodzi z czasem ale i wszystko mozna przyspieszyc
  • 0

xxxstoowkaxxx
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy
wiem ze to dobra dieta ale w co zawarta? i jakie srodki moge w niej stosowac
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy

wiem ze to dobra dieta ale w co zawarta? i jakie srodki moge w niej stosowac


Napewno żadne saa/ph bo narazie ci nie potrzebne. Kreatynka, gainerek, białeczko itp
  • 0
Dołączona grafika

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy

Napewno żadne saa/ph bo narazie ci nie potrzebne. Kreatynka, gainerek, białeczko itp

DOKŁADNIE TAK!!!

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


xxxstoowkaxxx
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy
hmmm rozumiem ale szału ze tak sie wyraze na tym nie zrobie....moze pare kg pojdzie...ja myslalem o massdrolu ogolem bo po tym napewno by mnie wysadzilo
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy

hmmm rozumiem ale szału ze tak sie wyraze na tym nie zrobie....moze pare kg pojdzie...ja myslalem o massdrolu ogolem bo po tym napewno by mnie wysadzilo


Chłopie kulturystyka to jest sport dla cierpliwych, na efekty się czeka lata, a nie na wakacje się kuje jak to robią sezonowcy a później wyglądają jak cioty :angry:
Jeżeli myślisz że po massdrolu Cie rozjebie to jesteś w dużym błędzie.Wiem że nie każdy ma dobrą genetykę do budowania masy, ale jeżeli się wybiera ten sport to trzeba niestety się z tym liczyć i ostro trenować.Odżywki jeszcze Ci wystarczą, idzie zima to zakupisz jakąś kreatynę i nie powinno być źle.PO doping powinni sięgać ludzie doświadczeni którzy już po wielu latach treningu nie widzą zadowalających efektów.Lecz to już twoja decyzja czy coś weźmiesz :angry:
  • 0

damianox89
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy
xxxstoowkaxxx myślisz ze wszystko ładnie przychodzi??? że weźmiesz massdrol i odrazu staniesz sie bykiem... to nie o to chodzi... Trzeba cięzko pracować na kazdy kilogram masy. Podstawa to dieta, poćwicz kilka miesięcy, wykorzystaj maksymalny potencjał swojego organizmu, dopiero wtedy bierz sie za poważniejsze odzywki... wraz ze stażem na siłowni możesz stosować coś mocniejszego jak np. saa czy ph... Jeżeli myślisz ze w krotkim czasie zmienisz swoj wyglad nie do poznania to życze powodzenia... wytrwałość wytrwałość i jeszcze raz... wytrwałość kluczem do sukcesu
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy
Massdrol to praktycznie najsilniejszy prochormon. Napewno zlapal bys po nim kilka kg ale nie obylo by sie bez skutkow ubocznych, moge sie zalozyc ze skonczylo by sie placzem i wizyta u lekarza.
Mam nadzieje ze nastepny post napiszesz w dziale suplementy i wiecej nie bedziesz wkurzal ludzi w tym dziaole :angry: :angry: :angry:
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie sodki zastosować- Pomocy


<=== smacznego :angry:
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024