Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie do forumowiczów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Pytanie do forumowiczów?
Moje pytanie brzmi dlaczgo w kazdym poscie, nie wazne o co kto zapyta ,zawsze wynika klutnia bo ten styl jest do bani a ten jest super. Tak patrzac widze ze wiekszosc osob ktore pisaly cos z sensem wycofala sie i wypowiada sie tylko w nielicznych przypadkach,szkoda!

Propozycja - zorganizowac zlot budo i niech wszyscy ktorzy maja chec udowodnic czyj styl jest lepszy powalcza sobie reszta bedzie swiadkami, nie na zasadach sportowych ,wolno wszystko!

dla zainteresowanych - kiedys pisalem o Zendo Ryu Karate jest to karate tradycyjne, jesli ma ktos ochote obejrzec film ze szkolenia to wklejam link na emule
ed2k://|file|Zendo%20karate%20shin-ai-do%20seminary.avi|119147246|CE8442D4534E958AE93472CBE474FE46|h=5JBFFSACVS7E2UDN54H6HVJIZTEFZWHX|/

Ech milo by bylo poczytac jakis interesujacy post z KULTURALNA rozmowa.

ps. Karateko 1 nie rozumiem twojej informacji na priva?
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do forumowiczów?
Ciekawe co ci napisał :-)
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do forumowiczów?
Zapas - masz całkowitą rację, co do atmosfery, którą na forum wprowadzają liczni krzykacze dowodzący wyższości jednej sw nad innymi... :?
Skąd się toto bierze? :roll:

Za to pomysł zjazdu z walkami międzystylowymi bez reguł, jest tyleż malowniczy i pełen fantazji, co chybiony... :) Niestety. :)
Walki takie w wieeelu przypadkach pokończyłyby się nie tylko zwykłym kontuzjami, ale kalectwem lub śmiercią walczących.
Dlatego pomysł ten jest nierealizowalny, choć przyznaję (ze wstydem :oops: ), że do mnie osobiście bardzo przemawia. :wink:
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do forumowiczów?
do mnie tez, chociaz nie czuje sie reprezentatywnym jednostką mojego stylu :) ale chetnie bym sprobowal swoich sil z innymi stylami bo nie mialem do tej pory cwiczyc z innymi stylami niz tsunami i innymi sw.
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do forumowiczów?
sory ze nie po polsku ale rece po treningu mi sie trzesa z troszka
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do forumowiczów?
Ktos w koncu to zauwazyl. Brawo Zapas. A filmik z ciekawosci chetnie obejrze, bo w zyciu o takim stylu nie slyszalem...
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do forumowiczów?
Karateko1 nie pisz do nie ze znow czegos nie rozumiem ,bo nic mi jeszcze nie tlumaczyles, a stronki Seitedo nie przgladalem, ale watpie zeby bylo tam napisane ze mozna po nerkach bic, a jesli jest to gdzies na zdjeciach to akurat moze komus zeszlo lub przeciwnik sie obrucil. Mnie nie interesuje kto co robi zle , ja mam robic dobrze i tyle a jesli widze ze kos robi to lepiej lub inaczej niz ja to sie tego ucze !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024