Skocz do zawartości


Zdjęcie

KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_bastek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
wiem zachowuje sie jak głupek ( zaraz mnie wysmiejecie) ale chciałbym sie w tym roku zapisac na karate kyokushin i chciałbym abyscie mi dali linka albo podali jakies czwiczenai rozciagajace zebym nie był w tyle. :) A propo jest tu ktos z Krosna :)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH

chciałbym abyscie mi dali linka albo podali jakies czwiczenai rozciagajace


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
jus da gugel ...
Dołączona grafika
[g]rozciaganie[/g] opcja nr 1 ...
[g]rozciaganie site:budo.net.pl[/g] opcja nr 2 ...

Rozciąganie by Slaszysz ...

polecam poszukanie w dziale "Sport, Trening, Zdrowie i Odżywainie" ...
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
Zawsze mnie to zastanawialo, ze ludzie pytaja sie jak sie rozciagac. Przeciez to oczywiste. Nawet w szkole podstawowej na WF nauczyciel robi chociaz krotka rozgrzewke i rozciaganie.
Druga sprawa to ci co cos juz trenuja i nadal im czegos brak w rozciaganiu. Zamiast sie bardziej przykladac to pisza tematy typu "jag sje rożdzagac". Ech... Lenistwo i dekadencja intelektualna sa wszechobecne.
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
Witam Cię!ja Cię nie wyśmieje,bo też miłam z tym problemy!choć nie chodze na karate kyokushin nie wiedomo ile(w tym miesiącu mija roczek).tak więc polecam Ci swój temat ("Siła nóg!!!!!- co zrobić gdy jej brak???")abyś go przeczytał i nie popełnił pewnych błedów w rozciąganiu bo to zaowocuje na przyszłość - szczerz Ci to radze.nie żeby Cie zniechęcić,ale z niewielkiego doświadczenia,ale lepsze to niż miałabym Ci doradzać jakiś kurs "szpagat w miesiąc" czysta głupota!Rozciąganie jest nie przecze bardzo potrzebne,ale nie na samym poczatku!jeśli bedziesz systematycznie,dokładnie, i powoli :!: wykonywał swoje ćwiczenia (kopnięcia) to rozciągnięcie przyjdzie Ci z czasem.Naprwdę!!!!!!! Ale wybór należy do Ciebie!pozdrawiam!!! Powodzenia! :wink:
  • 0

budo_zorbas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH

wiem zachowuje sie jak głupek ( zaraz mnie wysmiejecie) ale chciałbym sie w tym roku zapisac na karate kyokushin i chciałbym abyscie mi dali linka albo podali jakies czwiczenai rozciagajace zebym nie był w tyle. :) A propo jest tu ktos z Krosna :)


To czemu nie zapiszesz się już teraz na Karate? Z własnego doświadczenia wiem, że trudno w domu samemu lepiej się rozciagnąć niż na treningu.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH

jus da gugel ...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[g]rozciaganie[/g] opcja nr 1 ...
[g]rozciaganie site:budo.net.pl[/g] opcja nr 2 ...

Rozciąganie by Slaszysz ...

polecam poszukanie w dziale "Sport, Trening, Zdrowie i Odżywainie" ...

Ta.... jasne... tylko teraz zrobić z tego selekcję co jest warte poświęcenia uwagi , a co jest zwykle nic nie wartym treningiem.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
myślę, że link który podał Robert i porady napisane przez Slaszysza wystarczą i dalasza selekcja jest niepotrzebna ...
  • 0

budo_bastek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
TERAZ NA KARATE I BEDE W TYŁ PÓŁ ROKU. SZKODA CZASU
  • 0

budo_ronja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
No a jak pójdziesz od września, to będziesz do tyłu o rok.... proste nie? :)

Wal śmiało teraz! Od września nie zdążyli się za dużo nauczyć ;-)
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
czesc, z tym rozciąganiem to różnie bywa.....mianowicie ze mną jest tak ( i mam poważny problem ) trenuje Karate rok, robie szpagat, problemów nie mam, a kiedy mamy ćwiczenie, że stoje i skłony dotykanie palcami do podłogi to mnie bolą nogi i nie daje rady nawet 10 sekund, co Wy na to :?: 8O
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH

czesc, z tym rozciąganiem to różnie bywa.....mianowicie ze mną jest tak ( i mam poważny problem ) trenuje Karate rok, robie szpagat, problemów nie mam, a kiedy mamy ćwiczenie, że stoje i skłony dotykanie palcami do podłogi to mnie bolą nogi i nie daje rady nawet 10 sekund, co Wy na to :?: 8O

bo szpagat w walce do niczego nie jest potrzebny.. tak amo dotykanie palcami ziemi.
ja ledwo na ziemi robie rozkrok 100-110stopni, a na wysokosc swojej glowy (185) mawachy kopie. a ostatnio pod koniec treningu jak zrobilem mae kage, to sie cieszylem, ze nie trafilem w kolege. tak wiec moja rada - nie rozciagac sie. rozgrzewac i kopac w tarcze/przeciwnika.

no, hyba, ze ktos ma 160cm, to wtedy moze mu sie przydac szpagat :D ale mimo wszystko uwazam, ze dynamiczne rozciaganie bedzie lepsze. tylko ciezko je cwiczyc samemu.
  • 0

budo_bastek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
nie wiem czy jest sens bo tak sekcja jest juz długo. A we wrzesniu zapisze sie ewentualnie na grupe starsza poczatkujaca
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
Bez sensu ze sie zapiszesz we wrzesniu, a co do wrzesnia bedziesz robil?
Idz do senseia jutro i zoabcz jak wyglada trening, zapytaj sie go czy mozesz dolaczyc. Do wrzesnia nabierzesz chociaz dobrej koordynacji ruchowej i poznasz podstawy.
Ja sie zapisalem w srodku "sezonu" i duzo nie stracilem
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH

Zawsze mnie to zastanawialo, ze ludzie pytaja sie jak sie rozciagac. Przeciez to oczywiste. Nawet w szkole podstawowej na WF nauczyciel robi chociaz krotka rozgrzewke i rozciaganie.

Wbrew pozorom nie jest to oczywiste i masa ludzi robi to niepoprawnie, a nawet ze szkodą dla swego zdrowia. A rozciąganie na podstawie tego co się robi na WF, to nawet nie chcę komentować. Z kilku nauczycieli WF, z jakimi miałem do czynienia żaden nie potrafił nauczyć poprawnego rozciągania i popełniali podstawowe błędy. No, ale wtedy ja o tym nie wiedziałem...
  • 0

budo_bastek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
A jest tu ktos z Krosna ??
  • 0

budo_bastek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KILKA ĆWICZEŃ ROŻCIĄGAJĄCYCH
rObak a ty ile juz trenujesz ?? i co trenujesz ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024