Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

Ale wypowiadasz się bardzo autorytarnie. Może to właśnie Twoje aikido jest the best...?

bo mam ku temu powody.. mezczyzna powinien byc ppewbny tego co mowi, a nie jakac sie , udawac falszywa skromnosc i mowic cos w rodzaju " mi sie wydaje" , " ja nie wiem ale.."
moja aikido nie jest the best, bo niby czemu ma byc?
daj se chlopak spokoj z tym atakami, i tak nic nie wskorasz. :)

Chłopak...? Nauczyłes się tego pięknego słowa w klubie Pod Błękitna Ostrygą zapewne... 8)
Myślisz, że z kim gadasz? Ze swoim kolegą/koleżanką z wojska? (Sam przypuszczasz ataki personalne, to się nie dziw potem... )
A po powyższej wypowiedzi widać, że jesteś bufonem albo mocno niedojrzałą i do tego zakompleksioną osobą... or both !!! Oczywiście - mogę się mylić, bo nadal jakoś nie mam ochoty (a raczej czasu) na przeglądanie Twoich wpisów...
Poza tym nie staram się nic 'wskórać', tylko korygować Twoje, moim zdaniem (do którego mam prawo...?) zbyt AUTORYTATYWNE (mam nadzieję, że znasz takie słowa...?) wypowiedzi. Nie ja jeden zresztą, jak widzę... 8)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

Biorąc pod uwagę moje sto parę kilo żywej wagi pod Otylią mogę spokojnie się podpisać :rofl: :rofl: :rofl:

Jesli mogę się wtacic to z lingwistycznego punktu widzenia bardziej niż imie Otylia (forma Zenska) pasuje OTYLION (forma męska) :) :) :) . No chyba, że ostatnio zdarzyło się cos o czym nie wiem 8O :P

Ł. ( też raczej wykraczjący poza wagową kategorie Małysza :wink: )


Jurku, ale ON ma jeszcze psychologa, przemyśl to sobie

Kiedyś miałem okazję podczas redakcji nad pewnym tytułem zetknąć sie z gościem, który miał bardzo szczególną specjalizację PSYCHIATRIA POSTAW KIEROWNICZYCH Zawsze polecałem w duchu ja moim byłym pryncypałom ale elicie polskiego aikido - w razie - potrzeby- także służe namiarami :D :lol: :lol: :lol: A co :!: :idea:

Ł (życzliwy jak mało kto) :wink:
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

Kiedyś miałem okazję podczas redakcji nad pewnym tytułem zetknąć sie z gościem, który miał bardzo szczególną specjalizację PSYCHIATRIA POSTAW KIEROWNICZYCH Zawsze polecałem w duchu ja moim byłym pryncypałom ale elicie polskiego aikido - w razie - potrzeby- także służe namiarami A co



poklon poklon poklon
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)
O słodko godzino! Dyskusja w stylu ippan geiko: podobierali sie w pary i kloca sie. Wszyscy powinniscie dostac klapsa od O'senseia, ktory patrzy z gory przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony na to jaka wam krzewde wyrządził wymyślając aikido byście sobie ludziska sobie do gardeł skakali. Dziadku błagam nie spoglądaj co tu sie dzieje. Cwicz spokojnie ze Św. Piotrkiem!
Matko do Ciebie, tu każdy ma racje! Aiki masz racje: ćwiczenie tylko u jednego nauczyciela jest ekstra bo taka droge wybrałes! Voivod masz racje: ćwiczenie u wielu jest ekstra bo taka droge wybrales!
A ja tam se ide pocwiczyć....
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)
fakt, ze zrobiło ze za osobiście i paskudnie - w związku z tym ja osobiście przepraszam i wycofuje sie z dyskusji.
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)
A moim zdaniem to kremówki są jednym z najlepszych ciastek!
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)
Szkoda ze w Aikido nie ma walki, moze wtedy byloby mniej takich tematow, kto jest lepszy itp. Cwiczyc panowie!! nie ociagac sie ani nie ogladac sie na innych!! poza tym takie dyskusje nie prowadza do niczego konstruktywnego!!
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

A moim zdaniem to kremówki są jednym z najlepszych ciastek!



nie nooooo - nie mieszajmy w to papieża.

:wink: :) 8)
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

fakt, ze zrobiło ze za osobiście i paskudnie - w związku z tym ja osobiście przepraszam i wycofuje sie z dyskusji.


Pmasz, weź się wyluzuj :)
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

redakcja budojo napisał:

A tak na poważnie, to jak myslicie ile Tajnera w Małyszu. Czyli kto jest ważniejszy dla sukcesu trener czy zawodnik? A może pół na pół?


1) myślę że przykład Tajner-Małysz nie jest najtrafnieszy :? , jesli chdzi o genialna mysl trenerską -gdyby tak było to opócz Adasia mielibyśmy jeszcze przenajmniej kilku niezłych skoczków. powinieneś raczej dać za przykład Kojonkowskiego :idea:

2) poza tym uważam (ale to tylko moje subiektywne zdanie poklon ) że SW to nie to samo co skoki, czy sport w innym wydaniu- Moim zdaniem MISTRZ NIE TYLKO POWINIEN UMIEĆ WYSZKOLIĆ WYCHOWANKA ALE TEŻ POWINIEN UDOWODNIĆ SWOJE MISTRZOSTWO WE WŁASNEJ TECHNICE,
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

1) myślę że przykład Tajner-Małysz nie jest najtrafnieszy :? , jesli chdzi o genialna mysl trenerską -gdyby tak było to opócz Adasia mielibyśmy jeszcze przenajmniej kilku niezłych skoczków. powinieneś raczej dać za przykład Kojonkowskiego :idea:


Adam Małysz jest drobny i szczupły, słowem jest fizycznie stworzony do skoków narciarskich. Trener skoków jest ważny, ale w większości zależy to od samego zawodnika.
Tajner nie mógłby być mistrzem z tych samych powodów, dla których Małysz był. Tajner jest za ciężki i nie lata tak dobrze.
Silvio
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

Tajner nie mógłby być mistrzem z tych samych powodów, dla których Małysz był. Tajner jest za ciężki i nie lata tak dobrze.
Silvio

Silvio, bywaja w Polszcze sekcje aikido, gdzie trenerzy tez zapomnieli, jak sie lata - co widac na stazach :) :D :) :D A aikido tym sie rozni od skokow, ze mistrz powinien latac przynajmniej tak dobrze, jak uczniowie :)
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

A moim zdaniem to kremówki są jednym z najlepszych ciastek!



nie nooooo - nie mieszajmy w to papieża.

:wink: :) 8)


Ale ponad wszystko trzeba pamiętać, że to jest nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!!! :D
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

Ale ponad wszystko trzeba pamiętać, że to jest nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!!! :D

Prezes Ochucki...? Łubu Dubu Łubu Dubu...
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)
nie dajcie sie wpuszczac w maliny.. Malysz to inna bajka, poza Polska malo kogo obchodzi, bo prawie nikogo nie obchodzi malozrozumiana,niszowa dyscyplina.
wspominanie o Malyszu i Tajnerze w aspecie aikido to wciskanie kitu.
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

APAS :
... A aikido tym sie rozni od skokow, ze mistrz powinien latac przynajmniej tak dobrze, jak uczniowie


A NAWET LEPIEJ !!!
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

Silvio, bywaja w Polszcze sekcje aikido, gdzie trenerzy tez zapomnieli, jak sie lata - co widac na stazach :) :D :) :D A aikido tym sie rozni od skokow, ze mistrz powinien latac przynajmniej tak dobrze, jak uczniowie :)


8O no ja nie poznaję kolegi :D :D :D
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)

Silvio, bywaja w Polszcze sekcje aikido, gdzie trenerzy tez zapomnieli, jak sie lata

byle nie po piwo i za dziewczynami :), no tego sie nei zapomina chyba
  • 0

budo_hazuya
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowwhere

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie ćwiczy Elita Polskiego AIKIDO ? :)
Ja mysle ze nasza elita aikido sie rozwija no moze co poniektórzy staneli w miejscu.Ale to chyba musi tak byc moze szukaja swojej drogi (jeszcze :? ) ale reszta daje sobie swietnie rade
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024