Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z dietą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Marian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Problem z dietą
Witam, jestem nowy i chciałbym wysłuchać waszych pomysłów…. Mam 17 lat, 176cm wzrostu, 76kg… Ogólnie górna część mojego ciała jest ok… ale mam problem z udami i pośladkami…. Chcę spalić nadmiar tłuszczu właśnie w tych miejscach ale przy tym nie zgubić masy w górnej partii ciała a wręcz zęby tam Się wszystko dosyć sprawnie rozwijało. Ćwiczę na siłę i wzrost mięśni: klatkę piersiową, barki, biceps, triceps, przedramię brzuch i nie wiem co robić… jaka dieta będzie najlepsza??? Oprócz tego że ćwiczę górną partię ciała, biegam, robie przysiady i ćwiczę na steperze 7 dni w tygodniu, posiadam do tego także pas vibra tone … pomóżcie mi
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z dietą

Witam, jestem nowy i chciałbym wysłuchać waszych pomysłów…. Mam 17 lat, 176cm wzrostu, 76kg… Ogólnie górna część mojego ciała jest ok… ale mam problem z udami i pośladkami…. Chcę spalić nadmiar tłuszczu właśnie w tych miejscach ale przy tym nie zgubić masy w górnej partii ciała a wręcz zęby tam Się wszystko dosyć sprawnie rozwijało. Ćwiczę na siłę i wzrost mięśni: klatkę piersiową, barki, biceps, triceps, przedramię brzuch i nie wiem co robić… jaka dieta będzie najlepsza??? Oprócz tego że ćwiczę górną partię ciała, biegam, robie przysiady i ćwiczę na steperze 7 dni w tygodniu, posiadam do tego także pas vibra tone … pomóżcie mi


Niestety nie da sie spalic tluszczu w jednym miejscu musisz zredukowac tluszcz na calym ciele. Zrob diete na redukcje np cos takiego http://forum-kultury...-redukcja-85kg/ . wlacz do treningu aeroby.
  • 0

Pain

Pain
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z dietą
Widzę,że ćwiczysz wszystko oprócz nóg?Nie zapominaj o tym bo to również jeden z czynników palenia tłuszczu.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024