Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym się różni wróbelek czyli dwa Amphibiany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czym się różni wróbelek czyli dwa Amphibiany
Czołem Microholicy!
Na początku 2 fotki (jedna z Bazaru - myślę, że sie Manix nie pogniewa o prawa autorskie, bo to zdaje się jego dzieło, druga ze znanej nam recenzji Pitera):
Dołączona grafika
Dołączona grafika
I pytanie - czym się różnią te dwa nożyki??
Odpowiedź - jeden ma bezpiecznik, inne wkładki, słynne microtechowe śrubki z 3 dziurkami oraz inną stal.
Mój model jest taki jak na niższej fotce i jest cudowny.
Powoli popadam w groźną chorobę, o zgrozo - myślę o sprzedaży reszty folderków, bo odkąd mam ampha - leżą i płaczą...
Ale - wracając do tematu pytanie do znawców - co to za cudak - ten mój model i dlaczego nie ma bezpiecznika (co zresztą jest bardzo praktyczne) itd., krótko mówiąc - ile jest wariantów produkcyjnych, aż tak ZNACZNIE odmiennych konstrukcyjnie.
Fotki mile widziane
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym się różni wróbelek czyli dwa Amphibiany
Wój bo ten twoj to jest stara dobra szkola 2002 rok a ten to juz nowsza edycja jest.... Ale fakt, kozik jest masakryczny, ale jak sie pozbede swiecidelek ze skirmisha to go bede bardziej kochal chyba :)
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym się różni wróbelek czyli dwa Amphibiany

Wój bo ten twoj to jest stara dobra szkola 2002 rok a ten to juz nowsza edycja jest.... Ale fakt, kozik jest masakryczny, ale jak sie pozbede swiecidelek ze skirmisha to go bede bardziej kochal chyba :)

Tyle to i ja wiem, nasmarowane na ostrzu, chodzi mi ogólnie - ile tych waria(n)tów jest.
A poza tym - żal Ci teraz - lepiej powiedz - co się stało ze szklanką
:) :) :)
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym się różni wróbelek czyli dwa Amphibiany
Hhehehe troche zal a troche nie... nie wiem, nabralem nieuzasadnionej do konca nieufnosci do automatow a amphibian manual ma zaaaa duza lezke do otwierania wg mnie. Wariacje znam tylko dwie, ta stara i ta nowa, no i oczywiscie pociapciana farbkami wersja z clawlogo ale to chyba to samo co ten nowy. Tyle jesli chodzi o diametralne roznice bo tam cos powiadal Piter onegdaj, ze sie sprezynami tez roznily chyba roczniki ale nie pamietam za bardzo wiec pewnie pomieszalem :)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym się różni wróbelek czyli dwa Amphibiany
cynik, rob notatki co ludzie beda mowic na uczelni jak bedziesz ponad 4'' skirmishem cial karte lub tasme :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024