Skocz do zawartości


Zdjęcie

jacy jesteśmy w realu , a jacy w wirtualu ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: jacy jesteśmy w realu , a jacy w wirtualu ?
Zapraszam panow na forum PCLab :wink:
pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_ridcully
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jacy jesteśmy w realu , a jacy w wirtualu ?
co do sledzenia. Panowie , wszystko sie da , ale komu sie chce , jak juz ktos powiedzial powyzej lapie sie za przestepstwa netowe ale powazne a nie nagadanie na kogos itd. jak cie sasiad sklnie pod blokiem to biegniesz go podac do sadu ?
pozatym nie zapominajcie ze jakies 90% ludzi nie ma bladego pojecia ze nie sa anonimowi w necie
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: jacy jesteśmy w realu , a jacy w wirtualu ?
Ridcully normalnie czlowiek nie jest anonimowy w internecie ale ja wlasnie podaje przyklady kiedy moze byc! 8) bo da sie byc calkowicie anonimowym! przeciez juz podalem kilka przykladow :)

pozdr. mjr
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jacy jesteśmy w realu , a jacy w wirtualu ?
Chcialem cos powiedziec. Rzadko sie tu wypowiadam, bardzo rzadko. Ale dyskusje czytam czesciej. I chce cos napisac.

Wstyd mi, naprawde wstyd. Cwicze kyokushin jakis czas, ile - to niewazne. I co, mam zabic kogos, kto cwiczyc co innego, albo zmieszac go z blotem? A moze to ja jestem lepszy, bo cwicze to a nie co innego? Niewazne, co, ile i jak cwiczysz, wazne, jakim jestes czlowiekiem. Znam kilku takich, co majac xxx kyu/dan chodza z glowa w chmurach. I majac tam glowe, nie widza nikogo, komu mozna pomoc. Zal mi takich ludzi.

"Droga Budo zaczyna sie i konczy na uprzejmosci. Badz zatem szczerze i nalezycie uprzejmy przez caly czas".

Na pierwszej stronie padlo zdanie, ktore teraz juz pewnie co niektorym umknelo. Sens byl taki: "To, ze trenuje, zobowiazuje mnie do czegos wiecej, niz wylewania potu na treningu".

Osu!
  • 0

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jacy jesteśmy w realu , a jacy w wirtualu ?
JA w wirtualu jestem nawet spokojny: nie lubie sie kłócić staram sie dużo rzeczy podporządkowywać do karate( staram sie prowadzić zdrowy tryb życia), i jestem tolerancyjny dla innych sztuk walk, co innego do konkretnych osób. Przyłanczam sie do tego co napisał KHALIS i uzupełniam jego wypowiedź

"Harmonia jest podstawą karate.
Miłość do rodziców, szacunek do nauczycieli,
zaufanie w stosunku do przyjaciół oraz skromność
wydają się być korzeniami Budo-Karate Kyokushin.
Myślę że jest ono bardzo potrzebne współczesnemu
światu. Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."


OSU
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024