Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka odżywka na przybranie masy..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

marek912
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaka odżywka na przybranie masy..
Witam mam 18 lat , 178 cm wzrostu i 65kg wagi ...Chciałbym ważyć chociaż z 70-75 kg i nie musi być już więcej :D jeśli chodzi o mnie to mam chude kości ( niestety taka budowa ciała )..Jeśli chodzi o mój wygląd to jestem chudzielec lecz nie aż taki perfidny , żeby było strasznie widać , żebra czy kości...
Ale też nie należę do tych średniaków , gdyż mam bardzo chude ręce i resztę ciała.
Od razu wam mówię , że chcę zacząć chodzić na siłownie tylko nie wiem czy będę miał do niej dostęp dlatego chciałbym , żebyście mi napisali jaką kuracje mógłbym zastosować na masę ( już nie muszą to być mięśnie tylko chciałbym zakryć co nieco i wyglądać bardziej "puszysto" ).
I nie gadajcie mi "lepiej idź na siłownie , ułóż dietę , zastosuj odżywki " bo naprawdę mi to bokiem wychodzi jak mi na innych forach nikt nie chce pomóc :D przecież to ja płacę a nie Wy ...
Dlatego naprawdę proszę o fachową , wyrozumiała pomoc co mógłbym zażywać , żeby przytyć ...Nie wierzę , że nie ma jakiś odżywek/preparatów dla tych co chcą przytyć a nie ćwiczą...
Na razie nie dysponuję dużym budżetem...Na allegro jest mnóstwo tanich "niby" dobrych dopalaczy ale ja się na tym nie znam a więc możecie mi coś z allegro polecić...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] co o tym sądzicie ?? pewnie jakiś syf zważając na cenę ??

Będę wdzięczny za linki do odżywek albo czegoś innego...A właśnie co myślicie o megace - tym płynie co tak chcę się po nim jeść i ludzie po 14kg w miesiąc tyją ??

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... - jest wiele tego typu rzeczy na allegro i ludzie to kupują co o tym sądzicie ?
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..
z wlasnego doswiadczenia ci odpisze...;d
jesli widzisz firme megabol to nie kupuj,dostalem kilka kg gainera 7... o smaku truskawki ale to wogole kolo truskawki nawet nie lezalo ;/
a co do tematu to najlepij kup jakiegos kup gainera [lepiej doplacic i miec jakis porzadny o dobrym smaku bo jesli masz zamiar stoswac codziennie po 3x to lepiej miec o dobrym smaku,mi sie spodobal nutrend winner truskawka] a do tego jesli msz dosc kasy to kup jakiegos tribulusa...u mie przyspiesza przemiane materi,i poprawia nstroj;p
jesli chodzi o ceny to patrz na zawartosc ziola w tabsie i przelicz tak zebys mial z 4g dziennie to 120g na miech a zazwyczaj tabsy po 0.5g wiec kup 240 tabletek,bo mozna tez stosowac wg producenta 0.5 - 1g ale to wtedy lipa ;p
jesli bedziesz duzo cwiczyl to jeszcze bialko i carbo..carbo z byle olimpy,tanie i dobry smak a bilko to lepiej z drozszych bo np ostrowia do o kant d... rozbic...
a ze widzisz gdzies np na allegro 10kg czystych miesni w miesiac to nie wierz w scieme,
jako ze temat w suplach to o ssa nie pisze bo i tak na sobie nie doswiaczylem tylko moj kumpel co ma 16 lat na klate 140 bierze ;d
,sry z bledy ale te % ...

pzdr ;]
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..
5kg to nie jest dużo ale musisz wiedzieć jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne jak już obliczysz dodaj do tego ok 500 kcal i wtedy masa ci pójdzie do tego możesz dokupić gainer lub białko. Gainer może być olimp gain bolic a białko ostrowia wpc. do tego dorzuć jakieś witaminy, jak będziesz miał dojście na siłownie to zajrzyj do działu trening jak nie to chociaż rób tam jakieś domowe ćwiczenia pompki itp :D
  • 0

marek912
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..
A czy mógłbyś podać jakieś linki do tych odżywek na allegro bo np.takiego olimpa jest kilka x pozycji a ja się nie znam..

Ja widze gainery po 3kg nawet za 50zł na allegro...i pewnie powiecie , że to gówno bo 50zł ale naprawdę bardzo dużo osób to kupuje...daje linka

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I jest jeszcze wiele innych...
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..

A czy mógłbyś podać jakieś linki do tych odżywek na allegro bo np.takiego olimpa jest kilka x pozycji a ja się nie znam..

Ja widze gainery po 3kg nawet za 50zł na allegro...i pewnie powiecie , że to gówno bo 50zł ale naprawdę bardzo dużo osób to kupuje...daje linka

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I jest jeszcze wiele innych...


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..

Ja widze gainery po 3kg nawet za 50zł na allegro...i pewnie powiecie , że to gówno bo 50zł ale naprawdę bardzo dużo osób to kupuje...daje linka

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jak widzisz firma megabol jest z 4x tansza niz inne ale jesli chodzi o jakosc i sens przyjmowania ich produktow to efekty sa znikome jesli wogole sa...to co masz w linku to tez mialem...zwykla pasza o lekkim zapachu owocowym,po wymieszaniu z woda to smak straszny a i nie chce sie rozpuszczac...
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

Butterfly
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..
Bardzo duży wybór odżywek i suplementów diety znalazłam na hellhound.pl. Można tam znaleźć produkty różnych firm, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie :thumbup:
  • 0

marek912
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..
Powiem wam , że każdy gada "zbuduj solidną dietę " a teraz jem wszystko co poleci i już mi się bardziej moje ciało podoba :thumbup: nie interesują mnie mięśnie tylko , żeby się trochę "zatłuścić"

Nie trzymam profesjonalnej diety lecz jem regularnie o wyznaczonych godzinach a na obiad co mama ugotuję i efekt widać.
Praktycznie nie dopuszczam do takiego stanu aby organizm domagał się jedzenia "ciągle najedzony jestem"
A jak leciutko organizm się domaga to wszamie jakieś migdały/orzechy/owoc
I jestem głęboko przekonany , że przytyję.
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..

Powiem wam , że każdy gada "zbuduj solidną dietę " a teraz jem wszystko co poleci i już mi się bardziej moje ciało podoba :?: nie interesują mnie mięśnie tylko , żeby się trochę "zatłuścić"

Nie trzymam profesjonalnej diety lecz jem regularnie o wyznaczonych godzinach a na obiad co mama ugotuję i efekt widać.
Praktycznie nie dopuszczam do takiego stanu aby organizm domagał się jedzenia "ciągle najedzony jestem"
A jak leciutko organizm się domaga to wszamie jakieś migdały/orzechy/owoc
I jestem głęboko przekonany , że przytyję.


To dziala do czasu, poczatki zawsze sa latwe, ale za jakis czasne dojdziesz do momentu ze waga bedzie stala, a Ty bedziesz chcial jeszcze 'tylko pare kilo' :thumbup: . I wtedy sie zacznie.....ukladanie i planowanie diety.... :lol:
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..

I wtedy sie zacznie.....ukladanie i planowanie diety.... :thumbup:


Albo, trzeba chyba sobie zakupić metkę :lol:
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..
hehe albo coś lepszego :thumbup:
  • 0

Butterfly
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..
Tak czy siak na allegro bym odżywek nie zamawiała :thumbup:
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..

Tak czy siak na allegro bym odżywek nie zamawiała :lol:

No i masz racje, coś za dużo się na słyszałem ostatnio o przekrętach. Też wole nie ryzykować :thumbup:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


www.suplementy.ultinet.pl
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..

http://www.allegro.pl/item690421703_olimp_gain_bolic_6000_x_4kg_kurier_0zl.html
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

lik do stronki z odrzywkami jest w moim podpisie, : www.suplementy.ultinet.pl:-) polecam
  • 0

xxxstoowkaxxx
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..
Witam!!! Ja mam podobny problem co kolega...tez do tych szczuplejszych naleze...i ciezko to zmienic bylem u lekarza mialem diete...zjedlem chyba z 6 kg ostrowi, kreatyna itp juz troche tego poszlo i co ?? przytylem moze 4 kg a waze 67 wiec co to za efekt mam serdecznie dosc....pytanie do was...po co mam siegnac? po jakie srodki? ja cwicze taekwondo i do tego troche silki i na swoja budowe wyrzezbiony jestem ale chce przybras minimum 10 kg.....co mi poradzicie Panowiwe?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka odżywka na przybranie masy..

Witam!!! Ja mam podobny problem co kolega...tez do tych szczuplejszych naleze...i ciezko to zmienic bylem u lekarza mialem diete...zjedlem chyba z 6 kg ostrowi, kreatyna itp juz troche tego poszlo i co ?? przytylem moze 4 kg a waze 67 wiec co to za efekt mam serdecznie dosc....pytanie do was...po co mam siegnac? po jakie srodki? ja cwicze taekwondo i do tego troche silki i na swoja budowe wyrzezbiony jestem ale chce przybras minimum 10 kg.....co mi poradzicie Panowiwe?


Załóż oddzielny temat to Ci pomożemy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024