Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pasy wyszczuplające?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Mrooffka
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pasy wyszczuplające?
Witam!

Jestem tutaj nowa i pewnie zaraz zostanę delikatnie mówiąc zakrzyczana za założenie takiego wątku :D Jendak po moich przejściach z odchudzaniem muszę się w tej kwestii poradzić fachwców :D Otóż od 16 roku rozpoczęłam swoją walkę z kilogramami która trwała przez 4 lata(racjonalnie i zdrowo) i prawie się udało. Gdyby nie to, że oponka na brzuchu i zaokrąglone biodra pozostały :D Próbowałam się dalej odchudzać dieta 1000 kalorii, regularnie biegałam, jeździłam na rowerze - schudłam wszędzie tam tylko nie na brzuchu i biodrach. Zabrałam się za 6 weidera, która kosztowała mnie masę wysiłku i płaczu przez ból mięśni i również nic to nie pomogło na oponkę. Dlatego czytając opinię na różnych forach na temat pasów wibrujących mam mieszane uczucia. Jedni piszą, że to działa inni, że to szmelc. Dlatego pytam się fachowców czy ogólna zasada działania takich pasów ma szansę w czymś pomóc? Czy dokładając do tego znowu A6W mam wreszcie szansę pozbyć się opnki? Dodam, że przy wzroście 157sm waże 47kg, więc ogólnie jestem szczupła tylko ten brzuch... I proszę na mnie nie krzyczeć tylko jakoś pomóc, bo już nie mam siły się tak katować.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy wyszczuplające?
Wszystko ci spadło tylko brzuch i biodra stoją w miejscu ? Jakoś dziwnie się masz. Może ci się tylko wydaje że coś jest nie tak.
  • 0
Dołączona grafika

Mrooffka
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy wyszczuplające?
Ja doskonale wiem, że dziwnie, niestety:( Katuję się już od dłuższego czasu, żeby to zgubić. Chyba musiałabym ważyć ze 30kg, żeby wszystko było na miejscu a wygladałabym wtedy conajmniej niezdorowo. Więc co z tymi pasami? Gra warta świeczki? Słyszałam, że takie użądzenia masujące są również w salonach fitness ale nie wiem czy działają na takiej samej zasadzie co ogólno dostąpne pasy.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy wyszczuplające?
Moim zdaniem lepszy będzie pas neoprenowy, który wzmaga pocenie w danej części ciała (w tym przypadku będzie to brzuch). Takie pasy nie są drogie więc możesz kupić na próbę.
  • 0
Dołączona grafika

mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy wyszczuplające?
Może nie będę oryginalny, ale wszystko w swoim czasie. Wykonuj dużo aerobów ( zostaw te a6w w cholerę ), ogranicz węgle i czekaj. Tak samo miałem rok temu. Chudy, lecz z oponą na brzuchu. Pomogła dieta wysokobiałkowa + aeroby 4 x w tygodniu. Jeśli będziesz solidna i wytrwała, na pewno się uda :D Skądś organizm będzie musiał czerpać energie jeśli nie dostarczysz węgla :D

PS. Wrzuć fotki :D Mamy niewiele fitnessek na forum :D
  • 0

Butterfly
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy wyszczuplające?
I nie pomógł Ci Weider? O matko, a jak dla mnie on jest strasznie drastyczny :/ Ja też mam oponkę, ale powoli ja tracę, bo codziennie robię brzuszki (i to nie dużo, chodzi tylko o to, zeby było codziennie), ograniczam napoje gazowane, które wypychają brzuch i jem kolację wcześnie, a nie tuz przed spaniem :thumbup: Z tego, co wiem, to jeszcze dobre jest kręcenie hula-hopem, ale skoro nie pomógł Weider, to nie wiem, czy to też zadziała :/
Za pasami możesz popatrzyć na hellhound.pl, mają bardzo duży wybór sprzętów dla sportowców, powinnaś znaleźć tam coś dla siebie :lol:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024