Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak postrzegają was ludzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Jak postrzegają was ludzie?
Taki luźny temacik, czysto informacyjny :nabita:
Jak jesteście postrzeganie przez wasze środowisko?Co koledzy, rodzina i inne osoby sądzą na temat uprawianego przez was sportu?
Ja jeszcze nie jestem tak potężnie rozbudowany aby być mocno zauważalnym, ale nieraz zdarzają się różne teksty :D
Od rodziny najczęstsze wypowiedzi to "po co ty tak się męczysz?", "znowu wydajesz kasę na te odżywki, które Ci nic nie dają, a po tym i tak wszystko spadnie"
Koledzy najczęściej Ci bardzo chudzi "co ty bierzesz?", "no ja też niedługo zacznę ćwiczyć" itp
Niektóre wypowiedzi mogą dołować, ale są nieraz takie momenty które mogą podbudować na duchu :D
Zauważyłem, że nastawienie do kulturystyk jest złe.Wielu ludzi myśli, że to tylko sterydy i nie zdają sobie sprawy jaki wysiłek i wyrzeczenia sobie trzeba zadać.
Piszcie o swoich :?:
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
Ja tam duży nie jestem, więc ze strony środowiska żadnych tekstów nie słyszę, tylko od rodziny, i to same negatywne. Że zamiast o studiach myslec to żelastwem macham, że na starość będę taki a taki, że odżywki mnie zabiją... A ostatnio tekst o białku łowickim, jak ojciec aukcje przeglądał: "No, biorą w mleczarni odpady zamiast wyrzucić, to suszą na proszek, potem zenek woła zbyszka "ej, daj to do pudzianów", on to ładuje do wiaderek po emulsji, z czasów gdy malowali tą chale, a potem ty to jesz" Tylko dziewczynie się podoba, że jest mnie troche więcej;p
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
szczerze :nabita:
kilkadziesiąt osób co widziało mnie rok temu było zaskoczonych moim obecnym wyglądem
przytyłem kilkanaście kg w ciągu ostatniego roku i się troszeczkę zmieniłem
i podobno na +

z mojej rodziny która często mnie odwiedza wszyscy mówią żebym nie brał tych sterydów :D a to tylko gainery :Pi tłumacz takim do czego to służy,

są ludzie w moim środowisku którzy tego sportu nie akceptują są również Ci którym się podoba :?: ja akurat trafiam na 70 - 80 % ludzi któzy to popieraja ale nie do przesady :D czyli że nie mogę już przybrać na wadze i w cm

zobaczymy jak to się potoczy :D
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?

Taki luźny temacik, czysto informacyjny :nabita:
Jak jesteście postrzeganie przez wasze środowisko?Co koledzy, rodzina i inne osoby sądzą na temat uprawianego przez was sportu?
Ja jeszcze nie jestem tak potężnie rozbudowany aby być mocno zauważalnym, ale nieraz zdarzają się różne teksty :D
Od rodziny najczęstsze wypowiedzi to "po co ty tak się męczysz?", "znowu wydajesz kasę na te odżywki, które Ci nic nie dają, a po tym i tak wszystko spadnie"
Koledzy najczęściej Ci bardzo chudzi "co ty bierzesz?", "no ja też niedługo zacznę ćwiczyć" itp
Niektóre wypowiedzi mogą dołować, ale są nieraz takie momenty które mogą podbudować na duchu :?:
Zauważyłem, że nastawienie do kulturystyk jest złe.Wielu ludzi myśli, że to tylko sterydy i nie zdają sobie sprawy jaki wysiłek i wyrzeczenia sobie trzeba zadać. moja starsza mówi mi znowu że jak będę większy (w sensie szerszy) to mi wypier**li cały sprzęt z domu , znów ojciec mówi że sobie organizm zniszczę przez te sterydy (sterydami nazywa moje puch i wory z suplami hahaha)
Piszcie o swoich :D



Ci którzy myślą że brałeś sterydy bo jesteś większy niż reszta , nie mają zielonego pojęcia o tym i prze ważnie to jakieś Pie***lone dewoty albo jakieś je**ne lamy :D .. no ale nie odbijajmy od tematu , w moim otoczeniu lecą takie hasła jak : ee no widzę że rośniesz , no ładnie ci łapa urosła , też muszę zacząć chodzić na siłkę , itp itd :D



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Blondas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-kuchnia polska
    -sport
    -ładne dziewczyny
  • Wzrost [cm]:170

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
hehe u mnie jest tak ze w skzole kazdy sie mnie pytał co biore ile cwicze hehe zajebiscie wygldasz :?: ale duzaa łapa hehe dziewczyny mowia zebym jeuz przestał sie koksowac hehe :nabita: a najlepiej kuzyn taki juz starszy co ma rocizene hehe raz przyjechał i tak sie mnie zapytał i jak óuaksz sterydy juz zazyte hehe ;p
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
U mnie też za bardzo po mnie nic nie widać, ale w domu czasami matka powie, ze mam obrzydliwe nogi(chodzi o uda) a ojciec ze bym nie ćwiczył bo i tak ze mnie Pudziana nie będzie, no i w szkole trochę sie dziewczyny z klasy podśmiewają(zawsze byłem raczej drobnej budowy ciała)ze ćwiczę. A teraz doszedł problem z obolałymi nadgarstkami i np jak nie mogę odkręcić słoika bo mnie napier_boli to wszyscy z rodziny mówią ze sie pompuje na siłce i nic z tego nie mam :nabita:
O jeszcze tera zbieram kasę na jakiś cykl na zimę i jak starsza sie spytała na co wydam i jak ja jej odpowiedziałem to sie dziwiła jak tyle kasy można wydać na jakiś proszek.
  • 0

 

 


firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
A ja zapytam inaczej - miał ktoś z was przez to jakieś problemy? Np podchodzi do was dres, i chce się z wami tłuc, bo ty jestes duzy, a on chce sie sprawdzic?;p
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?

A ja zapytam inaczej - miał ktoś z was przez to jakieś problemy? Np podchodzi do was dres, i chce się z wami tłuc, bo ty jestes duzy, a on chce sie sprawdzic?;p


Szczerze mówiąc to jeszcze nie :nabita: Raczej taka budowa ciała bardziej odstrasza takich zawodników ale nieraz trafiają się kur**.
Ale po to się ma drugie hobby :?:
  • 0

Blondas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-kuchnia polska
    -sport
    -ładne dziewczyny
  • Wzrost [cm]:170

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
ja tez nigdy nie miałem takiej sytuacji hihi
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
Ciekawe jak by wyglądało spotkanie 60kg dresa z MAC-em :nabita:
  • 0

 

 


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?

Ciekawe jak by wyglądało spotkanie 60kg dresa z MAC-em :nabita:


Jeden strzał i KO xD Mac też chyba trenował o ile się nie mylę sztuki walki :?:
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?

Jeden strzał i KO xD Mac też chyba trenował o ile się nie mylę sztuki walki :D

Mi ojciec zawsze mowil "nie ma sesu zebys chodzil na silownie bo nigdy nie bedziesz wygladal tak jak Rambo, takim sie trzeba urodzic". A teraz mowi"przestan juz cwiczyc zobacz jaki jestes groby no i jak to wyglada? wogole idz do lekarza bo nawet gemba Ci napuchla. DO NICZEGO W ZYCIU TA SLOWNIA CI SIE NIE PRZYDA!!!!!" Takie jest podejscie mojej rodziny do tego, ale podejscie kumpli i znajomych jest calkiem inne.
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
No u mnie podobnie. Rodzina nie wie ze jem odzywki i biore supel, Matka uwaza ze to sterydy, a ja nie mam sily im tego tlumaczyc. :D Na szczescie mieszkam w Irlandii wiec nikt mi nie wpadnie do pokoju i nie sprawdzi pod lozkiem :D .

Raz wpadly do mnie znajome z studiow i nie zdazylem pochowac moich 'zabawek'. Jak zobaczyly te wszystkie opakowania (a wtedy bylem na cyklu na stormie, PJ, do tego erekton, Restore, BCAA, Genesis, bialko, gainer etc) To sie wystraszyly i dostalem 1,5h kazanie na temat szkodliwosci tych 'pseudo sterydow' ehhhh...

Dziewczyny zauwazyly ze sie troche zmienilem. Mam nadzieje jeszcze troche zmasowac do konca wakacji a wrzesniu przylatuje do Polski na pare dni, to ciekawe co powiedza wtedy :D .

Ale fakt faktem jest jeszcze nie spotkalem osoby ktora by zrozumiala ze nasze hobby to nie tylko 'sterydy' ale przede wszytkim styl zycia, ilosc wyrzeczen (dieta!), plan dnia ustalony, zaplanowany, obliczanie kalorii, pilnowanie czasu przyjmowania odzywek, zaplanowany trening, etc.

A swoja droga jak tam reakcje plci przeciwnej na Wasz wyglad? Mial ktos jakies przygody? :D
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
Na ulicy jak i gdzie kol wiek indziej mnie ludzie nie postrzegają, jestem taki chudy że aż niewidoczny :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?

Na ulicy jak i gdzie kol wiek indziej mnie ludzie nie postrzegają, jestem taki chudy że aż niewidoczny :D


Idź ty morderco :D
Ale tak nawiasem to gdy pada temat "zainteresowanie" to jakoś nigdy nie chce mówić o siłowni bo po prostu kurewskie podejście jest do tego w Polsce, może nie wszyscy ludzie takie mają, ale duża część właśnie tak do tego podchodzi nie wiem czy z zazdrości czy z własnego lenistwa. :D
Wolałem zawsze sam na sam z kimś pogadać an temat siłowni niż w towarzystwie.
Jeżeli chodzi o odżywki to nieraz chłopaki wpadają do pokoju i leci tekst "o skurwysyn ile tego ma" :D
Dobrze że żadne panny nie wiedzą nic na ten temat bo one to mają pojebane podejścia :D ale i tak bardziej im się podobają umięśnieni niż suchary hehe :D
  • 0

Boru20
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koksownia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia
    counter Strike
    Ju-Jitsu
    I niestety szkoła;)
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:108;/ słaby gen
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:56
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:132 x2
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
Jak idziesz spokojnie i się nie rzucasz łapami na każdą strone to nie masz się czego obawiać. Widziałem takich którzy mają 33 w bicepsie a chodzą jakby mieli 50 :!:
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?
mnie ludzie lubia przynosza mi prezenty kwiatki ciesza sie gdy kolo nich przechodze podziwiaja moja niesamowita aure ktora mnie otacza co do dziewczyn to zawsze cieknie im po nogach jak mnie widza :angry:
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?

mnie ludzie lubia przynosza mi prezenty kwiatki ciesza sie gdy kolo nich przechodze podziwiaja moja niesamowita aure ktora mnie otacza co do dziewczyn to zawsze cieknie im po nogach jak mnie widza :angry:


Ale ty jesteś zajebisty ;) ;)
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak postrzegają was ludzie?

mnie ludzie lubia przynosza mi prezenty kwiatki ciesza sie gdy kolo nich przechodze podziwiaja moja niesamowita aure ktora mnie otacza co do dziewczyn to zawsze cieknie im po nogach jak mnie widza ;)


Treaz mnie rozjebałeś :angry: ;) :D :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024