Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulica - dwa światy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

Mesjasz,
Niektórzy się aż proszą o to żeby im dać w pysk. Nie należysz czasem do tej grupy?

Powiedz mi czym sie ta grupa charakteryzuje,to ci odpowiem czy czasem nie naleze...:)
  • 0

budo_cardan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

kimono w cekiny ?

gdzie takie cudo mozna nabyc???
:) :) :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

Dresy się Ciebie czepiają jak do domu wracasz? Ja dresów z osiedla znam wszystkich z widzenia jak do domu wracam to mi machają.

Nie watpie.Tylko mnie nie czepiaja dresy z osiedla,bo ci na moim osiedlu nie wystepuja,ale jakies menelki jak jestem w centrum

Razem do kupy 3 miesiące będą. Spokojne miasto. Gdzie tak Cię napadają? Jacy naziści? W Polsce już nazistów nie ma. Żadnego nie widziałem dobrych kilku lat.

8O 8O 8O muchol na jakiej planecie ty zyjesz...?Jak zadnych nie widziales to zalecal bym wizyte u okulisty.Jak znow bedziesz w katowicach to przejdz sie na "mistyczna noc",cykliczna impreze metalowa w klubie Mega.Bedziesz mial okazje zobaczyc klub wypchany po brzegi nazistowskimi metalami ryczacy "sieg hail" i "white power" w przerwie kazdego kawalka.Na slasku bardzo popularny zrobil sie nsbm(narodowo-socjalistyczny black metal).Na kazdej wiekszej rockowej imprezie mozna zobaczyc pelno lysych i dlugowlosych nazi metali.Nazi skinów jest jeszcze wiecej...wystarczy zreszta przejsc sie kolo katowickiego placu wolnosci w dzień niepodległosci zeby sie o tym przekonac...
nie wiem...moze w warszawie jest inaczej...ale nie wydaje mi sie.Zreszta jak ostatnio bylem w stolicy to na dworcu pkp bylo w cholere nalepek NOP-u.To chyba nie pszczółka Maja je rozlepiała...
Chyba ze pod terminem "nazista" rozumiesz tylko i wylacznie niemca w mundurze,z karabinem na plecach i swastyką na ramienu...tych rzeczywiscie od dawna juz nie ma w polsce...
  • 0

budo_laserdance
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?


Dresy się Ciebie czepiają jak do domu wracasz? Ja dresów z osiedla znam wszystkich z widzenia jak do domu wracam to mi machają.

Nie watpie.Tylko mnie nie czepiaja dresy z osiedla,bo ci na moim osiedlu nie wystepuja,ale jakies menelki jak jestem w centrum

Razem do kupy 3 miesiące będą. Spokojne miasto. Gdzie tak Cię napadają? Jacy naziści? W Polsce już nazistów nie ma. Żadnego nie widziałem dobrych kilku lat.

8O 8O 8O muchol na jakiej planecie ty zyjesz...?

Na tej samej co ja 8O .W Krakowie skina nie uświadczyłem od dawna. Trzy lata temu ostatni jakiego osobiście znałem przechrzcił się na typowego kibola. Poza tym żadnego nie widziałem.Może czasami jakiś nazi-metal się przemknie ale mnie nie zaczepia - bojówki w czarno-białe moro + glany + czarna bluza na starym Laserdance robią swoje :) .
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

albo muzyki przeciwko rasizmowi,
"niszcz nazizm"


No i dlatego cie zaczepiaja.

Poco nosisz te koszulki/naszywki ?
Pewnie poto, zeby pokazac ze jestes przeciwko.
A komu to chcesz pokazac ?
Napewno nie tym ktorzy tez sa przeciwko.
Pokazujesz "nazistom" ze jestes przeciwko nim - nie ma sie co dziwic zaczepkom.

Jak ja mam na koszulce napisane, ze nienawidze narkomanow to glownie poto zeby wlasnie ci narkomani wiedzieli, ze maja mi nie wchodzic w droge, bo raczej sie nie dogadamy.

Dotego muzyka przeciwko... kojarzy mi sie z Pankowskim i calym jego lewactwem.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
no i Gabedowski madrze gada.

Ja tam nic do naszywek nie mam, ale popierdolona jest ta wojna plakietek i koloru sznurowek czy czegos tam.

ubieram sie jak normalnie, zachowuje sie normalnie.
problemy mam owszem. ale kiedy sam ich szukam, a nie kiedy ide ulica.
Poki co mieszkam w miescie Adama i reszty chlopcow zlotowcow z wawy i wszyscy zyjemy szczesliwie.

A jak Ty Mesjasz, masz wypiusane na jednej plakietce- pierdolnij mnie skinie
na drugiej plakietce- pierdolnij mnie drechu

to czemu ty sie dziwisz...

jak bys przyszedl do mnei z koszulka pierdolnij mnie shaft......

ehh szkoda gadac:)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Nie wiem ... w Polsce mozna w swietle prawa nosic co sie zywnie podoba ... mamy wolnosc i swobode ... jak Mesjasz chce nosic takie plakietki to jest jego sprawa ... i zadni "naziole" nie maja prawa go bic za to poki jest spokojny ... to co w pizde jak ja w garniaku z pracy bede wracal to dostane w pysk od zula w bramie bo "magister" jestem ? W POLSCE MOZNA UBIERAC SIE JAK CHCE SLUCHAC CZEGO SIE CHCE DOPOKI TO SIE GODZI Z PRAWEM ORAZ DOBREM SPOLECZNYM i nikt nie ma prawa nikogo szykanowac z tego powodu ..

ps. Shaft przeczytaj jeszcze raz swojego posta i sie gleboko zastanow co napisales :/
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

Nie wiem ... w Polsce mozna w swietle prawa nosic co sie zywnie podoba ... mamy wolnosc i swobode ... jak Mesjasz chce nosic takie plakietki to jest jego sprawa ... i zadni "naziole" nie maja prawa go bic za to poki jest spokojny ... to co w pizde jak ja w garniaku z pracy bede wracal to dostane w pysk od zula w bramie bo "magister" jestem ? W POLSCE MOZNA UBIERAC SIE JAK CHCE SLUCHAC CZEGO SIE CHCE DOPOKI TO SIE GODZI Z PRAWEM ORAZ DOBREM SPOLECZNYM i nikt nie ma prawa nikogo szykanowac z tego powodu ..

ps. Shaft przeczytaj jeszcze raz swojego posta i sie gleboko zastanow co napisales :/

"zgadzam sie z tym jednym co krzyczal przede mna" ;)
  • 0

budo_scarcita
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
wolnosc wolnoscia... ale rzeczywistosc jest taka, ze jak masz satysfakcje, ze sie ubierasz jak chcesz, to ryzykujesz agresje drechow. wiec lepiej odpuscic czy miec zlamany nos albo inne obrazenia? kwestia wyboru. cholernie podkurwiajacy jest fakt, ze takiego wyboru trzeba dokonywac, cholernie.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

Nie wiem ... w Polsce mozna w swietle prawa nosic co sie zywnie podoba ... mamy wolnosc i swobode ... jak Mesjasz chce nosic takie plakietki to jest jego sprawa ... i zadni "naziole" nie maja prawa go bic za to poki jest spokojny ...


Nikt nie kwestionuje jego prawa do noszenia czegokolwiek...
Kiedyś koleżanka opowiadała mi o bezdusznych policjantach co pobili jakiegoś jej kolegę. Tylko za to,że miał tapetę w komórce HWDP. Ok, zachowali się niezgodnie z prawem,ale mozna zrozumieć ich agresję...
Podobnie z tymi naszywkami - jedni mają "Niszcz nazizm" inni "pie...olone punki", i stąd własnie biorą się te wojny...

Pozdr
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
to ja sobie kurwa wyhaftuje kwiatka na nogawce. albo przyszyje sobie naszywke "ludzie sa fajni i w ogole. i nie ma znaczenia kim sa". no kurwa widac ze chodzaca agresja ze mnie. chce mordowac i palic i jestem przeciwko wszystkim, nie? wiec kazdy bedzie chcial mnie oklepac...o ja pierdole co za ludzie...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Tu nie chodzi o przyzwolenie na przemoc tylko o realia.
Nie lubicie dresow ? To zacznijcie chodzic w koszulkach "Jebac dresow!"...
Niezbyt dobry pomysl.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
widzisz warhed przemyslalem jak pisalem.
po pierwsze nie pierdol o wolnosci bo ja jej nie neguje.
ja tu mowie o czyms jak subkultury itp itd.

dostaniesz w ryj bo jestes magister? to dostaniesz bo ch.ze masz wolnosc.
menel tez ja ma.

ja dostane bo ktos mi powie ze jestem arab.
no ch.. co zrobie? obronie sie.

moja wol;nosc wyboru i tego co mi chcial zajebac.

wiec teraz ty sobie pomysl, a propo czego byl text o wolnosci i prosze cie..
nie robmy z siebie debili i nie wciskajmy slow sobie na wzajem, ktore sa ponizej pewnego poziomu...
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
dostaniesz w ryj bo jestes magister? to dostaniesz bo ch.ze masz wolnosc.
menel tez ja ma. (...)
moja wol;nosc wyboru i tego co mi chcial zajebac.
Wolność kończy się gdy,czyjeś działanie narusza interesy(w szerokim znaczeniu) interesy osób trzecich.
Słyszałem już o waleniu w ryj,bo zypa była za słona,ale tego,że jest to "menelska wolność do mordobicia" jeszcze nie. :) Czego to ludzie nie wymyślą. 8O :lol: :lol:
[/b]
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
druss czyzbys startowal w konkursie "nadinterpretacja w dziale Ulica"?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Wolnosc nie oznacza ze masz wolnosc bicia mnie np. za przekonania... nie przemyslales tematu ... NIE MASZ "PRAWA" MNIE UDERZYC ... nie oznacza to ze nie mozesz ... ... i o tym rozmawiamy ... nie mozesz przesladowac np. mnie za cos do czego mam pelna swobode obywatelska.

Wiec jak chcesz sie pobawic w interpretacje ... to skup sie teraz ... i podaj mi przepisy dowolnego kodeksu ktore pozwalaly by Ci mnie uderzyc za to ze mam nalepke niszcz faszyzm ktorego kultywowanie jest w Polsce zabronione, a nawet karane sadownie. Na tej plaszczyznie rozmawiamy .. a nie ze wujek mietek jest silniejszy to mi wpierdzieli i bedzie mial racje bo moze.
Wiec czekam Shaft ... czasmi mniej "przecinkow" w wypowiedzi a wiecej
tresci merytorycznej ...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

Tu nie chodzi o przyzwolenie na przemoc tylko o realia.
Nie lubicie dresow ? To zacznijcie chodzic w koszulkach "Jebac dresow!"...
Niezbyt dobry pomysl.


Z tym ze za chodzenie w dresach w Polsce nikt jeszcze nie skazuje ... skazuje za przestepstwa popelniane przez ludzi ... Natomiast naszywka "Pierdolic Dresow" podpada pod "tresci wulgarne w miejscu publicznym" i w pewnym miescie za takie cos skazali juz 200 osob na kare grzywny :P .
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
A ja noszenie naszywek (z dowolnymi hasłami) uważam za niepoważne.
Podobnie jak ubieranie się tak jak znajomi.
Np. jak ja chodziłem do szkoły średniej to były takie czasy, że wielu udawało punków, wielu też pozowało na skinów. Jedni i drudzy mnie szanowali, często łaziłem z punkami po mieście i jeździłem na imprezy ale jako obciach uważałem jakieś naśladowanie ubiorem.
Nic nie mam do tych, którzy coś tam noszą oczywiście :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Ja pierdole muchol...wiesz, zawsze jak Cie czytam to odnosze wrazenie ze cos jest z toba nie tak....
outsider z domu starcow cholera jasna...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Warhead w teorii jest wszystko piękne. Ja mam prawo nosić co chcę, ty nie masz prawa mnie tknąć...

Jednak jeżeli praktyka jest inna to mamy do wyboru:
1)zdjąc wszelkie naszywki, by uniknąć kłopotów z ich powodu(co nie znaczy,ze w ogóle uniknąc)
2)nosić co chcemy-na pochybel wszystkim niech widzą,wiedzą i robią co chcą.

Masz prawo założyć koszulkę KOcham Widzew i masz prawo przejść się po Wawie samemu nocą by ją wszyscy widzieli. I mimo,ze prawo ci tego nie zabrania to założę się,że każdy by odradzał ci takie rozwiązanie...

Pozdr.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024