Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dla mnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

mateo167
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Coś dla mnie
Witam mam lat 16 , zwrost 183cm waga 77 Kg .. co mam wziasc zeby schudnac ale tez zeby przybyc masy miesniowej ... pewnie niema takiego czegos ale sie pytam specjalistów .. ciwiczylem troche na klate wezme okolo 55 kg i chce troszeczke schudnac z tluszczu a przybyc w masie miesniowej zeby byc silniejszy moze mi cos poradzicie pozdro ..
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś dla mnie
Jest coś takiego np. [url=http://www.fabrykasily.pl/viewtopic.php?f=10&t=4&hilit=+HMB:3cf3x49o]HMB[/url:3cf3x49o].

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


mateo167
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś dla mnie
i co bede tyle samo wazyl lub mnie a bede silniejszy ?? po np 3 michach terningu
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś dla mnie
HMB działa jako lekki spalasz tłuszczu i posiada właściwości anaboliczne i anty kataboliczne, buduję czystą tkankę mięśniową przy jednoczesnym spalaniu tłuszczu i zapobiega rozpadowi białek.

a bede silniejszy

To zależy od Twojego treningu od Twojej diety.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś dla mnie
HMB zapobiega przyrostowi tłuszczu dodatkowego poprzez zapobieganie estryfikcji (proces nagromadzania zapasowego tłuszczu) i działa podobnie do kreatyny czyli poprzez wnikanie do mitochondriów komórek mięśniowych produkuje użyteczną energię dzięki której utrzymuje się podstawowe funkcie życiowe i możemy się poruszać i poddawać nasze ciało wysiłkowi fizycznemu.
  • 0
Dołączona grafika

damiannuna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś dla mnie
HMB to nie jest zły pomysł ale ja na twoim miejsce kupił bym sobie kreatynę i stosował trening na siłę a tłuszcz przy dobrym treningu by sam spadł
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś dla mnie
Jak się spoci przy samym treningu to nie schudnie (z tłuszczyku) a HMB zapobiegnie dalszemu przyrostowi tkanki tłuszczowej przez zablokowanie estryfikacji (rozbudowie tkanki tłuszczowej). Więc to co będzie spalał to spali i nie przytyje (na tłuszczu oczywiście). {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif
  • 0
Dołączona grafika

mateo167
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś dla mnie
a chyba sam HMB niewystarczy {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif chyba jakas kreatynka i dekstroza {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif cos takiego slyszalem kolegra bral {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś dla mnie
Kreatyna działa podobnie jak HMB z tym że HMB jeszcze zapobiega estryfikacji (już wcześniej o tym klepałem) a kreta nie, HMB i kreta zwiększają siłę.
Możesz połączyć HMB + kreta + dextro nikt ci nie zabroni. Piszesz że troche ćwiczyłeś więc narazie HMB wystarczy bez krety.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024