Skocz do zawartości


Zdjęcie

drążek do podciągania- porady-gdzie kupić jak i ile ćwiczyć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: drążek do podciągania- porady-gdzie kupić jak i ile ćwiczyć
Aaaarrrrrgh! Naczytałem się i wreszcie zdecydowałem - mierzę futrynę i lecę do sklepu po drążek! :twisted: Wrrrrr, przyda się! :twisted:

:D
  • 0

budo_kredkowicz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: drążek do podciągania- porady-gdzie kupić jak i ile ćwiczyć

Aaaarrrrrgh! Naczytałem się i wreszcie zdecydowałem - mierzę futrynę i lecę do sklepu po drążek! Wrrrrr, przyda się!



No ba, pewnie że się przyda.
  • 0

budo_bishop123
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: drążek do podciągania- porady-gdzie kupić jak i ile ćwiczyć
Thug Workout - Fitness From The Streets
gdzie moge znalezc ten film ??
jest gdzie w internecie?
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: drążek do podciągania- porady-gdzie kupić jak i ile ćwiczyć
emule
  • 0

budo_qbello
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: drążek do podciągania- porady-gdzie kupić jak i ile ćwiczyć
Właśnie jestem przy 48% ściagania tego filmnu programem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co do drążka - kupie w najbliższym sportowym sklepie przy najbliższym przypływie środków finansowych.

:D
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: drążek do podciągania- porady-gdzie kupić jak i ile ćwiczyć
Polecam podciąganie z obciążeniem (plecak z odpowiednim obciążnikiem w środku) z zastopowaniem w 3 punktach. Innymi słowy:
ze zwisu (niepełnego) podciągamy się do jakichś 110 stopni rozwarcia ramię-przedramię, potem czołem na wysokość drążka, potem do końca. W każdym z opisanych punktów zatrzymujemy się na sekundę-dwie. Naprzemiennie serie nachwytem i podchwytem. Ja jadę z dociążeniem ok 10 kg, dwie serie po 3 pełne cykle i dwa stopnie czwartego i dwie serie po 2 pełne cykle i dwa stopnie czwartego. 3 minuowe odpoczynki. Ale to dla bardziej zaawansowanych.

Dla mniej zaawansowanych, bez obciążenia:
Dynamiczne podciągnięcie, zatrzymanie u góry na 3 sek i powooolny zjazd. Najpierw trzeba ustalić ile można dać rady, ja zaczynałem od naprawdę minimalnych ilości. Z czasem można zacząć bawić się w obciążenia. Na Szkole Wspinania na necie sugerują nie brać się za obciążenia póki nie daje sie rady zrobić kilku serii po 10-15 podciągnięć. Skutecznej zabawy na drężku i pozdro
Gwyn
  • 0

erykoo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: drążek do podciągania- porady-gdzie kupić jak i ile ćwiczyć

Przepraszam ale tematu nie znalazłem tak wiec postanowiłem założyć własny. Jako że od jakiegoś czasu przymierzam się do drążka który mógłbym gdzieś umieścić na którym mógłbym się podciągać mam kilka pytań do ludzi którzy już przez takie problemy przechodzili. Mianowicie.
1.Ile kosztuje dobry drążek do podciągania ?
2. Gdzie można taki kupić?
3.Jakieś porady odnośnie ćwiczeń na drążku typu "co robić a czego nie"

Za jakiekolwiek odp. z góry dziękuję.

 Dobre mam doświadczenia ze sklepem K-Sport i z ich obsługą. Zamówienia docierają na czas i są to produkty ze strony, a nie jakieś zamienniki, które totalnie odstają od prezentacji online. Dużo mają rzeczy do sportów walki na stanie, ja jestem bardzo zadowolony z kamizelek obciążeniowych do 18 kg. Świetnie sprawdzają się w treningu, nie uwierają, ciężar rozchodzi się równo po całym ciele.  


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024