Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy warto brać Kreatyne ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Czy warto brać Kreatyne ?
Jestem Ciekaw Czy Warto jest brać Kreatyne bo po białku i gainerze nie widzę zbytnio efektów Kreatyna Jest Tańsza i podobno efekty są bardzo niezłe Możecie Coś o Tej Kreatynie napisać Czy zbuduję na tym Jakąś Masę i czy Można Nabrać od tego tłuszczu ?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?

Jestem Ciekaw Czy Warto jest brać Kreatyne bo po białku i gainerze nie widzę zbytnio efektów Kreatyna Jest Tańsza i podobno efekty są bardzo niezłe Możecie Coś o Tej Kreatynie napisać Czy zbuduję na tym Jakąś Masę i czy Można Nabrać od tego tłuszczu ?


Z dietą zbudujesz masę :)
Kretyna zwiększa wytrzymałość,siłę,masę.Zazwyczaj bierze się ją podczas stagnacji, daje siłę która umożliwia zwiększenie masy, nasila procesy anaboliczne, zwiększa regenerację, monohydrat również powoduje retencję wody która umożliwia lepszy wzrost masy mięśniowej.
  • 0

VaQ707

VaQ707
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
-3
Neutralna
  • Lokalizacja:R.I.O

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?
Musisz miec diete. To podstawa, poten uzupełniaj ją białkami itp a jak będziesz miał stagnacje to kup krete.
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?

Jestem Ciekaw Czy Warto jest brać Kreatyne bo po białku i gainerze nie widzę zbytnio efektów Kreatyna Jest Tańsza i podobno efekty są bardzo niezłe Możecie Coś o Tej Kreatynie napisać Czy zbuduję na tym Jakąś Masę i czy Można Nabrać od tego tłuszczu ?


Byle okres gdzie bralem 20g Kreatyny przez 12 miesiecy i przez ten caly okres zawsze z checia podchodzilem do ciezarow.
Obecnie jestem juz 8tyg na cyklu i pewnie skoncze uzywac kreatynke za jakies 4miesiace. Jest bardzo cieplo i szkoda mi tracic mojej masy wiec trace woda ktora dostaje po kreatynie.
Pzdr

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?
Dieta Jest Jaka Jest Ryże Tuńczyki Makarony Mięso drobiowe Płatki owsiane Warzywa owoce Chleb Razowy lub wieloziarnisty twarogi jaja maślanki Nie Jadam Wogule tłustych rzeczy nie jadam ciast słodyczy ! Jako tako ta dieta wygląda staram sie jeść posiłki o danych godzinach do tego biorę Białko Nitro pro Gen ale gdy białko się skończy zastanawiam się nad Kreatyną i nie wiem czy to bedzie dobre rozwiązanie jak myślicie ?
  • 0

Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?

Dieta Jest Jaka Jest Ryże Tuńczyki Makarony Mięso drobiowe Płatki owsiane Warzywa owoce Chleb Razowy lub wieloziarnisty twarogi jaja maślanki Nie Jadam Wogule tłustych rzeczy nie jadam ciast słodyczy ! Jako tako ta dieta wygląda staram sie jeść posiłki o danych godzinach do tego biorę Białko Nitro pro Gen ale gdy białko się skończy zastanawiam się nad Kreatyną i nie wiem czy to bedzie dobre rozwiązanie jak myślicie ?


Jest taka norma, że kretę powinno się brac po minimum 6 miechach cwiczeń, także jeśli jesteś adeptem w tym sporcie to jeszcze się wstrzymaj... jest wiele innych sposobów na przełamanie stagnacji, chociażby zmiana cwiczeń...
  • 0

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?
No Ja Na Siłownie Ćwiczę Prawie 3 miesiące a tak to ćwiczyłem w Domu Ponad 1.5 roku więc Chyba Spróbuję z Tą Kreatyną. Ale Jak Myślicie Zwiększy mi się masa ?
  • 0

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?
To jak wezmę się za tą kreatynę to konieczne jest do tego jakieś Białko czy gainer ? czy można to brać samo ?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?

No Ja Na Siłownie Ćwiczę Prawie 3 miesiące a tak to ćwiczyłem w Domu Ponad 1.5 roku więc Chyba Spróbuję z Tą Kreatyną. Ale Jak Myślicie Zwiększy mi się masa ?


To zależy od ciebie, nie należy zbyt pochopnie sięgać po kreatynę dopóki organizm rośnie bez dopalaczy to nie ma takiej potrzeby.Pamięta, że czym więcej i czym częściej bierzesz kreatynę to organizm bardziej się ją nasącza i zazwyczaj pierwszy cykl daje największe efekty i nie warto go marnować.
  • 0

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?
Słyszałem że po 4-6 tygodniach brania trzeba ja odstawić na 4-6 tygodni i co wtedy się dzieje to co się wyrobiło można stracić ?
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?

Słyszałem że po 4-6 tygodniach brania trzeba ja odstawić na 4-6 tygodni i co wtedy się dzieje to co się wyrobiło można stracić ?


Po jakimś czasie zejdzie trochę wody.Jeżeli wyrobiłeś czysty mięsień to na pewno zostanie, ale oczywiście jak nie będziesz trzymał diety,treningów do tego dojdzie jakieś alko to nie ma opcji nawet mięsień wyrobiony bez odżywek spadnie.
  • 0

13MC13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Nie ustawione

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy warto brać Kreatyne ?
Właśnie z Alko to już wyrosłem nie cieszy mnie już To jak jestem na bani jak idę na jakąś dyskotekę to wole się bawić na trzeźwo no dietę trzymam i narazie podoba mi się to nie ciągnie mnie do słodyczy i innych chciałbym ćwiczyć jak długo się da ale to jest oczywiste ze kiedyś się zdarzy zjeść coś nie tak i do końca życia raczej diety trzymał nie będę ale póki co w tym chce zostać :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024