Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wygląd człowieka a stosunek do niego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

Ostatnio do mnie drech przyczepil sie o to ze mam na sobie czarne jeansy i dlugie wlosy...

Hmmm..każdy by sie przyczepił

Dlaczego?

Ehhh....Mesjasz :?

Bo nie rozumiem co znaczy "każdy by się przyczepił"...to znaczy że ty byś się przyczepił?40-latek w garniturze by się przyczepił?Babcia klozetowa na dworcu też by się rzucała?Nie kumam co chciałeś przekazać tym tekstem... :?
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego
Wyybaczci, nie przeczytałem wszystkich wcześniejszych postów z tego tematu ale chcę się wypowiedzieć.

Bardzo często spotykam się z taką sytuacją. Ludzie ZAWSZE oceniają się po wyglądzie i ja chyba nie wypadam najlepiej. Jakiś czas temu nawet żona mojego kolegi poznała mnie i była zaskoczona, że mąż zadaje się z "takimi" ludzmi......

Co zrobić? Lubie być duży i wzbudzać respekt, nie lubie długich własów i noszę kruciuteńkie, lubie moją skóre i adidasy, lubie treningi i moją prace (dużo się ostatnio dzieje :lol: ) .... ale czy to robi ze mnie kogoś , kim tak na prawde nie jestem?

Ponoć wywieram kiepskie pierwsze wrażenie ale przy drugim ponoć zyskuje :) ......
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

Ostatnio do mnie drech przyczepil sie o to ze mam na sobie czarne jeansy i dlugie wlosy...

Hmmm..każdy by sie przyczepił

Dlaczego?

Ehhh....Mesjasz :?

Bo nie rozumiem co znaczy "każdy by się przyczepił"...to znaczy że ty byś się przyczepił?40-latek w garniturze by się przyczepił?Babcia klozetowa na dworcu też by się rzucała?Nie kumam co chciałeś przekazać tym tekstem... :?

Ok. Mesjasz chodzi mi o to że przytoczyłeś moją wypowiedź , ale bez :) :) :) i części textu .To zmienia obraz i sens całości.Nie można budować opinii na podstawie części wypowiedzi wyrwanej z kontekstu . Innymi słowy po to aby właściwie interpretować wypowiedzi trzeba brać pod uwagę nie tylko wyrazy które twożą zdania ale również użyte przez autorów znaki graficzne lub ikony emocji .Tera jasne ? 8) .pozdro.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

A jak to działa w drugą stronę? Jeżeli widzicie osobe w tym samym klimacie co Wy... no powiedzmy gościa w glanach, w bojówkach, w czarnym swetrze i z długimi piórami*. Czy automatycznie uznajecie go za pozytywnego i nie macię problemu z kontaktem?

* W tym miejscu można oczywiscie wstawić sobie co dusza zapragnie. Od skrajnego elegancika po "dziecko ulicy". Co kto reprezentuje swoim wyglądem.

nie ma problemu... . Wolałbym do takiego podejsć i porozmwiać niz do drecha.

Wogóle mnie Ci cali "metlaowcy" nie przerazaja...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego
Metale, Wos, metale ;) . Nie rozumiem, czemu mielibysmy kogokolwiek przerazac? To ze nosimy czarne ciuchy to jestesmy satanistami? LoL - ksieza tez nosza czarne ciuchy ;) .
pozdrawiam
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego
księża?!a co to za subkultura?! :-) w sumie oni są poważani bo kasiaści..a że to kasa Wiernych... :?
wyglą ma tylko zanczenie na poczatku ..póxniej się liczy wnętrze..ponoć :)
wygląd a poczucie bezpieczeństwa w danej chwili to temat płynny..jak ktoś ma 2metry na 2 metry to byle jaki drech go nie wytraszy....czy nie wzbudzi w nim poczucia zagrozenia..nie wzmoży w nim gotowości do walki..wszystko zależy od wyglądu i proporcji również naszego ciała a takze samopoczucia...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

Ostatnio do mnie drech przyczepil sie o to ze mam na sobie czarne jeansy i dlugie wlosy...

Hmmm..każdy by sie przyczepił

Dlaczego?

Ehhh....Mesjasz :?

Bo nie rozumiem co znaczy "każdy by się przyczepił"...to znaczy że ty byś się przyczepił?40-latek w garniturze by się przyczepił?Babcia klozetowa na dworcu też by się rzucała?Nie kumam co chciałeś przekazać tym tekstem... :?

Ok. Mesjasz chodzi mi o to że przytoczyłeś moją wypowiedź , ale bez :) :) :) i części textu .To zmienia obraz i sens całości.Nie można budować opinii na podstawie części wypowiedzi wyrwanej z kontekstu . Innymi słowy po to aby właściwie interpretować wypowiedzi trzeba brać pod uwagę nie tylko wyrazy które twożą zdania ale również użyte przez autorów znaki graficzne lub ikony emocji .Tera jasne ? 8) .pozdro.


Przyznaje rację i teraz daję cały tekst

Ostatnio do mnie drech przyczepil sie o to ze mam na sobie czarne jeansy i dlugie wlosy...

Hmmm..każdy by sie przyczepił a cóż dopiero drech ze zwalonym processorem.... :) .pozdro.

I nadal nie rozumiem dlaczego "każdy miałby się przyczepić" do metala...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

Metale, Wos, metale ;) . Nie rozumiem, czemu mielibysmy kogokolwiek przerazac? To ze nosimy czarne ciuchy to jestesmy satanistami? LoL - ksieza tez nosza czarne ciuchy ;) .
pozdrawiam

Metalowcy to w hucie pracują :)
Nie ma co genarlizować...metale są z regóły źle oceniani przez ludzi,ale niektore jednostki na to zapracowały...Popatrz co wyprawiają NSBM-y...Dla niezorientowanego w temacie człowieka te naziztowskie śmiecie są po prostu metalami...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego
E tam, w Polosce nsbm prawie nei ma. I dobrze bo to smieszna szopka jest :lol:
  • 0

budo_master of death
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vallinor

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

Nie rozumiem, czemu mielibysmy kogokolwiek przerazac? To ze nosimy czarne ciuchy to jestesmy satanistami? LoL - ksieza tez nosza czarne ciuchy ;) .
pozdrawiam


i w całości się z tym zgadzam !! metale wcale nie są źli i niedobrzy !! jak mnie ludzie widzą w koszulce Ozzy'ego to od razu że satanista jestem (a tak wogóle to Ozzy jest satanistą :?: , bo z tego co wiem to nie - ale jak ktoś ma jakieś informacje niech poda ).

A wracając do tematu to staram się nie oceniać ludzi po wyglądzie (ani posturze, ani ubraniu, ani twarzy) . Chociaż na widok kolesia w ortalionie , w dodatku ostrzyżonego króciutko i napakowanego do granic wytrzymałości to nóż mi się sam w kieszeni otwiera :twisted:

Zawsze staram się poznać człowieka bliżej zanim przyjdzie mi do głowy go osądzać (z reguły można określić typ człowieka już po 2-3 zamienionych zdaniach i w 95% się to sprawdza).:-)

Pozdrawiam wszystkich metali (i niemetali też)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego
Mesjasz, ale jak ja widze fanow Saltusa :roll: ... ;) no coz...
pozdrawiam
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

E tam, w Polosce nsbm prawie nei ma. I dobrze bo to smieszna szopka jest :lol:

8O 8O 8O nie ma?
Przejedź się do katowic...
W niektórych,do nie dawna normalnych knajpach teraz już prawie tylko to ścierwo siedzi
na "mistycznych nocach" cyklicznej,niegdyś normalnej,metalowej imprezie,teraz spotyka sie co miesiac koło setki tych pseudo metali...pomiedzy kawałkami skandują "white power" i "sieg hail" :blus:
Wogóle na śląąsku jest ich od cholery...Ale słyszałem że u was,w warszawie nie ma ich wielu...
A co do szopek...mój kumpel,z włosami jakoś do ramion, mi opowiadał jak podbiło do niego dwóch takich,jeden łysy,drugi miał włosy prawie do pasa.Wyciagneli nożyczki z plecaka i długowłosy walnął tekst"Zaraz ci obetniemy włosy brudasie". :) Komedia
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

A co do szopek...mój kumpel,z włosami jakoś do ramion, mi opowiadał jak podbiło do niego dwóch takich,jeden łysy,drugi miał włosy prawie do pasa.Wyciagneli nożyczki z plecaka i długowłosy walnął tekst"Zaraz ci obetniemy włosy brudasie". Komedia

:) :) :)
najbardziej to mi sie podoba ze jeden mial wlosy prawie do pasa :)
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

Ludzie ZAWSZE oceniają się po wyglądzie


BZDURA.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego


Ludzie ZAWSZE oceniają się po wyglądzie


BZDURA.


czyli jesli widzisz jakiegos typa pierwszy raz na oczy to co? zastanawiasz sie jaki ma charakter? jak np. ja widze kolesia ze sfastyką na głowie to wiem ze to kompletny idiota itd. a mialem okazje poznac takiego i potwierdzilo to moje domniemania z pierwszego wrazenia, jakie na mnie wywarł.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego
tu mały przykład: co sadzicie o nim ?

pierwsze wasze wrazenie, piszcie .

Dołączona grafika

bądz też ten

Dołączona grafika
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

tu mały przykład: co sadzicie o nim ?
Dołączona grafika


Pewnie siedzi w komputerach i ma starych rodziców. Śliczna grzywka, zdrowe ząbki, malowany chłopak. Całość psują źle dobrane oprawki rozmiarów gogli narciarskich z lat 80. Ten chłopiec jest szczupły i nie zanosi sie na to zeby sie to zmieniło. Nieudacznik, naiwniak, tchórz :wink:

Oceniam ludzi po wygladzie i często mi sie to sprawdza. Tak to poprostu jest
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego
SAKU...
dzieciak wydaje mi się twardzielem z jakies komedii,chyba go w jakimś filmie widziałem :?: :idea:
  • 0

budo_crazymiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego
Haker !!! :-) Raz w życiu był na świeżym powietrzu, jak mu się chałupa paliła i go strażacy wynieśli 8)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygląd człowieka a stosunek do niego

Haker !!! :-) Raz w życiu był na świeżym powietrzu, jak mu się chałupa paliła i go strażacy wynieśli 8)


pewnie do dziś tego żałują :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024