Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

anycosonten
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Intensywoność ćwiczeńChcę wiedzieć czy nie za często trenuje. Trenuje codziennie po kilkanaście minut, ale lekko. Mój trening to: najpierw staje przy
Chcę wiedzieć czy nie za często trenuje. Trenuje codziennie po kilkanaście minut, ale lekko. Mój trening to: najpierw staje przy ścianie na rękach zginam maksymalnie ręce w łokciu i utrzymuje się tak przez 10s. Robię tak 3 razy (pomiędzy robię sobie przerwę kilkadziesiąt sekund. Potem ćwiczę brzuch. Najpierw robię takie ćwiczenie jak pierwsze w ABS 2 (wypchnięcia nóg w leżeniu) 50 razy, potem podnoszę barki i łopatki i zginam jak najbardziej do kolana 25razy do każdej nogi, potem robię brzuszki ale na 2 tempa czyli podnoszę barki przez jedną sekundę a potem podnoszę jeszcze łopatki i tak przez 2s tak robię znów 50 razy. Na końcu ustawiam nogi tak , by tułów i uda oraz uda i podudzia tworzyły kąty proste i jak najszybciej podnoszę barki i łopatki znów 50razy. Potem znów staje na rękach i robię to samo co na początku czyli 3 razy po 10s ze zgiętymi rękami wytrzymuje. Ćwiczę tak codziennie i nie wiem czy nie jest to za często. Jeszcze chciałem dodać chociaż nie wiem czy to ważne że mam 16 lat ważę 55kg wzrostu mam 170cm a w bicepsie 27cm.
  • 0

Major

    JDM Culture

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łańcut
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, Honda, ASG
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :38,5
  • Klatka piersiowa [cm]:NA
  • Pas [cm]:NA
  • Udo [cm]:NA
  • Przysiad [kg]:NA
  • Wyciskanie [kg]:100kg x2
  • Martwy ciąg [kg]:NA
  • Waga [kg]:67kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Intensywoność ćwiczeńChcę wiedzieć czy nie za często trenuje. Trenuje codziennie po kilkanaście minut, ale lekko. Mój trening to: najpierw staje przy
Zależy to od Twojego stażu ... ile cwiczysz ?
  • 0
"W moich żyłach płynie Rocket Fuel a nie jakieś tam dziadostwo !"
"Double Blast potem Rocket Fuel i nie ma opierdalania się"
"Nie ma lipy ! Hardcorowo !"
"Dzisiejsza waga 128kg i TAKA forma ! KTO JEST LEPSZY ? Ja takich nie znam !"
Robert Burneika

anycosonten
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Intensywoność ćwiczeńChcę wiedzieć czy nie za często trenuje. Trenuje codziennie po kilkanaście minut, ale lekko. Mój trening to: najpierw staje przy
Około pół roku tak codziennie ale od czasu do czasu jakiś dzień wolnego (około 2-3 w miesiącu)
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Intensywoność ćwiczeńChcę wiedzieć czy nie za często trenuje. Trenuje codziennie po kilkanaście minut, ale lekko. Mój trening to: najpierw staje przy
Jeśli chodzi o masę to trenuj na siłowni 3 razy w tygodniu najpierw FBW.Bo takim sposobem to raczej masy nie zrobisz tylko może jakiś zarys mięśni.A jakby co to doczytaj na temat treningu domator
  • 0

Niepowtarzalnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Gorzowa WLkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Intensywoność ćwiczeńChcę wiedzieć czy nie za często trenuje. Trenuje codziennie po kilkanaście minut, ale lekko. Mój trening to: najpierw staje przy
Mi duzo dalo stosowanie serji pompek pod roznym rozstawem ramion . ; ] . Wiec radzil bym to tobie ^^ . Sila rosnie , wytrzymalosc i latwo zarysowac sobie miesnie , ale jesli chcesz cos bardziej efektywniejszego to poszukaj na necie prostego planu na mase dla poczatkujacego i duzo jedz ^^ . rosnij ; ppp
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Intensywoność ćwiczeńChcę wiedzieć czy nie za często trenuje. Trenuje codziennie po kilkanaście minut, ale lekko. Mój trening to: najpierw staje przy
Fajna nazwa tematu;p Jak już chcecie się tak bawić w domu bez kupowania całego sprzętu, to chociaż idźcie do sklepu, weźcie 50zł, kupcie sobie jakąś sztangielkę w walizce, chociaż jedną, i z tym już coś więcej zrobicie, a drogie to nie jest...
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024