Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duży Format w GW 29.09.03


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Duży Format w GW 29.09.03
Witam!
W poniedziałek kupcie Gazetę Wyborczą z dodatkiem Duży Format (zawsze był we czwartek...). Opiszę jak wyglądała okładka: czerwono-czarne zdjęcie: dłoń trzymająca motylka, obok text w sytlu "strzeżcie się motylkowcy" po boku inny: "Hugo Bader wypowiada wojnę blokersom."
Oczywiście mogłem coś przekręcić bo nie pamiętam dobrze, ale sens jest chyba zachowany. Poczytamy - podyskutujemy!
P.S nie wiem, o czym artykuł będzie dokładnie, ale forum ULICA jest chyba odpowiednie.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Wpadło mi w oko :wink:

"Nie mogę żyć w ciągłbym strachu. Wypowiadam ci wojnę oprychu spod bloku!" CHŁOPCY Z MOTYLKAMI.

Zawsze (przez 7 dni bodajże od daty publikacji) można przeczytać na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cholera - jakby ktoś przeczytał mój tekst na temat Ulicy :wink: :) 8)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03

"strzeżcie się motylkowcy"


Hehe, ja lubie motylkiem...plywac :wink: :)

Pozdrawiam - kupie, wypowiem sie a na razie szacuneczek.
(chyba szykuje sie dobry topic).
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Czekam, ciekawego cóż to interesującego napiszą.

Respect for all
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03

(chyba szykuje sie dobry topic).


Tutaj jestem, tutaj :) (żart)
Oby tylko się nie okazało, że to kolejna wypocian na temat komplentnie nie znany autorowi, ale Jacek Hugo-Bader dośc ciekawie napisał o AT - licze na konkretny artykuł.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Dosc mam patrzenia na kurwiki w oczach blokersow :evil:
Oni lubia przemoc jak kon owies :wink:
Dobra nie bede rozmontowywal topicu. :-)

A wogule to zalozylez za wczesnie temat. Teraz wszyscy sie nastawimy na cos dobrego, a tu jak zwykle to samo. I znow wszystkich zbesztamy :twisted:
Tak na to warto poczekac.

Pozdrawiam
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
A ty coś w stylu "sensacji TYN", wywiad z 13-letnim Jackiem, który kupił nóż na targu i przerażoną staruszką, która boi się poo bułki chodzić.
Muhahahahha, wtedy bym się załamał. A tak serio to mam nadzieję, że to będzie naprawde dobry artykuł.
Czekam z niecierpliwością.

pozdrówka for all
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
No to jutro kupuje i zobaczymy, a lepiej z tego linka przeczytam.

wywiad z 13-letnim Jackiem, który kupił nóż na targu i przerażoną staruszką, która boi się poo bułki chodzić.


:rofl:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
no tez kupie jutro gazete wyborcza
trudno bylo nie zauwazyc ciaglej reklamy w TV "wypowiadam Ci wojne oprychu z pod bloku" za bardzo niewiem oczym DOKLADNIE bedzie numer ale bedzie ciekawy i bedziemy mieli oczym rozmawiac

Pozdrawiam Wszystkich
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

to jest internetowa wersja artykulu (zdaje sie ze pelna). wiec przeczytac mzoemy jeszcze dzisiaj :)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
dzieki za linka. przeczytalem. artykul dobry a nawet bardzo dobry. z tego wszystkiego najbardziej uderza mnie jedna banalnie prosta do zmiany rzecz. czemu polskie prawo jest takie chore ze tak powazna (nazwalbym to plaga nawet) fala przestepstw nie jest scigana z urzedu. kurde to sa rozboje! to nie zadne male wykroczenia. wiadomo ze rodzice sie boja o dzieci i przestepstwa raczej nie zglosza. to sa fakty. nie trzeba sie teraz zastanawiac nad tym czemu nie ma zaufania itd. bo to jest droga dluga, tylko myk i zmienic prawo zeby leszczy lapac z urzedu. no i powylapywac. kurcze ten facet tylu ponamierzal gosci, obczail miejsca itp. sam. policja ma 100x wiecej mozliwosci, na bank musza wiedziec co sie dzieje. zmieniloby sie prawo i problem by sie skonczyl...
  • 0

budo_ender
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
ja myślę że prawo nie jest aż takim problemem. problemem są natomiast ludzie którzy znaleźli się w policji prokuraturze i sądach nie z powołania a z przypadku. specjalnie piszę o powołaniu mimo że to takie wyświechtane słowo.
tylko że ciągle aktualne bo tak jak nie wyobrażam sobie i nie akceptuje księdza który poszedł do seminarium bo innej "roboty" nie mógł sobie znaleźć tak nie mogę ścierpieć całego zastępu policjantów i innych funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwości którzych głównym zajęciem jest "nicnierobienie" i "tumiwisizm".
a potem czytam że znów nie zatrzymali jakiegoś gwałciciela bo się nie chciało wystosować listu gończego, że znów oskarzono kogoś o przekroczenie granic obrony koniecznej bo nie był ofiarą i nie dał się obrobić :? , że sprawy są umarzane z powodu niewykrycia sprawców mimo że są policji znani...itd
to jest prawdziwy problem moim zdaniem- samo prawo to rzecz wtórna- bo nawet jeśli trzeba zgłosić przestępstwo samemu to myślę że nie jest to wielki problem jeśli ma się świadomość że winny poniesie karę- ale jeśli obywatel spotyka się z obojętnością na komendzie albo w prokuraturze - najlepsze rozwiązania prawne nie pomogą

pozdr.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Po prostu nie pocieli dziecka jakiegos prominenta jeszcze. Zeby zmienili prawo o uzyciu broni musialo kilku policjantow zginac to i tu musimy zaczekac zeby kilkoro dzieciakow wyladowalo z kosami w brzuchu na ulicy, z demonstracjami bylo podobnie gornicy musieli pokazac co potrafia zeby sie ruszylo. Co za pojebany kraj zamiast zapobiegac to sie leczy objawy.

Operacja sie udala tylko pacjent zmarl.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
"Pierwsza to by była zajebista fura, np. BMW-3 albo VIPER. Potem willa z basenem, i z 5 dziwek, które by sprzątały moją hate z gołymi cipkami. Oraz 1 kg. marichwany." :wink:

Przeczytalem i pomyslalem ze taki czlowiek musi sie roznic od normalnego. Ci ludzie poprostu sa chorzy psychicznie dla mnie. Ale nie powinna byc to okolicznosc lagodzaca.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Bardzo dobry artykuł. Wiedziałem że tak jest ale i tak byłem w szoku... jakoś nie przypominam sobie żeby takie coś było z 10 lat temu, a już napewno nie w takim stopniu. Świat schodzi na psy, co za młodzież nam rośnie :evil: a co najgorsze władze prawie nic z tym problemem nie robią :roll:
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
moze po takim artykule zaczna? gw ma bardzo duzy wplyw jednak na rzad (vide rywingate na przyklad)
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Po przeczytaniu artykułu i komentarzy ciśnie mi się na usta jedno słowo "bezradność". I nic więcej. Bo w tym kraju musiałoby się wszystko zmienić, dosłownie wszystko.

Jestem pracownikiem socjalnym, wielokrotnie byłem w placówkach dla takich dzieciaków, obecnie robię w działce bezdomności. Pomimo tego, że znam problem, wiem jakie są sposoby rozwiązywania tych problemów. To i tak jestem załamany. Zastanawiam się nad wyjazdem z tego popierdolonego kraju.

Pozdrowienia
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03

Pieniądze zdobyte w trakcie krojenia przestępcy przeznaczają na: bankiety, imprezy, dyskoteki, dziewczyny (bardzo często piszą "dziwki"), picie i ćpanie. 25 kupuje sobie także markowe ciuchy - "bo nie miałem tego co moi rówieśnicy mieli (ubrań, butów), byli poprostu lepsi". Czterech chłopaków kupowało jedzenie, a pięciu pomagało rodzinie.


No to k... fajny artykul.

Szezej sie wypowiem puzniej, bo mam dzie pierwszy dzien szkoly.

:ozdrawiam
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Ten artykul to jest o osieldach w mojej okolicy :D mam 5 minut do jednego takiego bilbordu, a raczej juz nie mam, bo juz go nie ma. Ja tam laze po tych ulicach i nikt mnie nie zaczepia, ale zapewne tylko dlatego ze mnie znaja.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Herostrates ja mysle podobnie. Szczegolnie jak sobie wyobraze, ze gdy bede mial dzieci (na razie mi sie nie spieszy :) ) to bede sie qrfa bal czy wroca ze szkoly spokojnie. Nie ma litosci teraz sie nie mam zamairu szczypac z takimi leszczami jak zaczepia zero litosci przynajmniej potem jak sie taki skurwiel bedzie leczyl przez miesiac albo dwa nikogo nie zaczepi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024