Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_zedd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.
Jak co to wklejcie jak was zrobili i jak ida prace :P Zaciekawilo mnie to :P
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.

jeszcze nigdzie nie było vvd w grach :D


Shostack, bede Toba kasowal wszystkich przeciwnikow. Tylko spisz sie dobrze podczas demonstracji technik.

Moge zapytac jakie techniki beda dostepne dla Twojej postaci?
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.
Więc, postaram się o Don Chan, jakieś brzydkie zagrania (kolana, głowa, łokcie), low-kick, high-kick, np. jakaś obrotówka, parter (trzymania, balacha, itp.) standartowe uderzenia pięścią i może jeszcze coś wymyśle :D
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.
No i zapomniałbym - rzuty - ogoshi....:D
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.
WJAZD W NOGI! Bez wjazdu nie ma zabawy, cala radocha w Tekken 4 bylo sobie Mardukiem trzasnac wjazd i obijac w parterze.

Marchew
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.
No ba, będzie parter :D , mam nadzieje że dobrze im wyjdzie :D , a co do gierek to wolę Virtue Fighter 4, bardziej realna , no i te kopnięcia Jackiego :) , ale Tekken też jest dobry :D . Lei i Marduk to rzeźnicy....przynajmniej w moim wykonaniu :D

Jin i Hworang to kolesie dla Kapuściarzy :D

PS2 górą :D
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.
O goshi juz jest. Obrotowke na pewno wolno zanimuja i wszyscy beda Cie lac jak tylko sie odwrocisz plecami.

Z "rzutow" proponuje kombinacje: obalenie przez skrecenie nadgarstka (kote gaeshi) z wylamaniem reki (kontra ruchu w przeciwna strone pod koniec rzutu), kopniecie wylamujace lokiec, przetoczenie goscia na brzuch i kontrola (nadgarstek + lokiec rekami i bark kolanem).

Zrob ten wjazd w nogi koniecznie.

Dodaj cos z "naszych" zagrywek, np. atak kolanem na klate lezacego rownoczesnie z uderzeniem reka w twarz, duszenia, chwyt za wlosy i walniecie lbem przeciwnika o glebe... moze jakies dzwignie na nogi...

Zamiast obrotowki proponuje np kopniecie potrojne w wyskoku - bedzie troche bardziej widowiskowo i bedziesz przodem do przeciwnika :-) To im na pewno wyjdzie lepiej podczas animowania ;-)

Nozyce musza byc - proponuje don chan 12 i 15 - bedzie super extra widowiskowo :-)

Ej, i nie rzucaj jakichs burackich tekstow przed walka, co?
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.
Albo wiem, balacha w locie albo trojkat w locie. W formie takiego klinczu, powiedzmy robimy klincz i mozna przejsc albo w kolana albo zrobic balache ze wskoku albo trojkat.

Marchew
  • 0

budo_eddy capo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z orzesza

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.
ja czuje w tym lekki szwindel bo dziwne żeby z polski szukali postaci ale mniejsza z tym chciałem tylko napisać że jakj narazie najlepsza gierka w jaką grałem to Tekken3 :)
  • 0

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.
Czemu to zawsze ci ktos inny zajaduje sposob na zrobienie i wypromowanie gry. Nie jestem jakos uprzedzony albo co ale chyba w tym kraju sa ludzie ktorzy potrafili by wykombinowac jakas gierke i sa zafascynowani sztukami walki albo czyms tam. Pozatym wszyscy sa nastawieni do tego pomysłu pozytywnie....... i ja tez trzeba sie jakos promowac teraz nie ma lekko :)
  • 0

budo_eddy capo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z orzesza

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukamy zawodnika do stworzenia gry wideo.
Więc teraz pole do popisu dla polskich programistów(hehe) pokażcie że produkt polski jest dobry tak naprawde to wątpie ze ktoś bedzie chciał sie za to wziąść w polsce trudno jest sie wybić malo kto ryzykuje a produkt made in poland jest z góry skazany na porażke szczgólnie w dziedzinie gier chyba ze stworzy sie go w krajach driogiej banderoli :wink: ok ale życze wszystkim tym ktoży chcą stworzyć jakąś gierke wiele powodzenia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024