Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie do wszystkich trenujących


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich trenujących

powiedział że nie zasługuje na nie... że wogóle sie nie czuje jak Mestre... i że narazie nie będzie nosił tego cordao.


Heh... Moim zdaniem troche dziwne, samemu sie nie decyduje na jaki corda sie zdaje... Mestre nadaje corda i przyjmuje sie je bez mrugniecia okiem, chocby bylo 5 w gore albo 5 w dol...
  • 0

budo_canario
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich trenujących
nikt do zalozenia wyzszego corda cie nie zmusi. fakt, ze wiekszosc nie odmawia tego zaszczytu. To, ze odmowil przyjecia tak zaszczytnego corda bardzo dobrze o nim swiadczy.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich trenujących

nikt do zalozenia wyzszego corda cie nie zmusi.


Z tego co ja slyszalem i czego mnie nauczyli - nie ma sie nic do gadania, jak dostajesz wyzszy corda, to nie tylko ladny sznurek, ale i wielkie obowiazki. Jesli Mestre chce zebys sie zajal jakas sekcja, daje Ci graduado albo monitor, jesli uwaza, ze mozesz sekcje prowadzic. I musisz go przyjac i przyjac obowiazki graduado, chocbys pol roku cwiczyl. To oczywiscie wyssane z palca, ale taki tylko przyklad.
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich trenujących

Z tego co jestem pewien to Adam Faba jest pierwszym Polakiem, który zaczął ćwiczyć capoeirę. Pierwszy także zaczął uczyć.

Co do uczenia to chyba rzeczywiscie zaczal pierwszy. Ale co do cwiczenia, to mam watpliwosci... Skad wiadomo, ze zaczal cwiczyc jako pierwszy?

Ja tak słyszałem, że był pierwszy i nie znam nikogo kto by wcześniej ćwiczył capo ( może ktoś inny zna :P ).
  • 0

budo_capomajor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich trenujących

To, ze odmowil przyjecia tak zaszczytnego corda bardzo dobrze o nim swiadczy.


Dlaczego tak uważasz? Bo ja nie widze w tym nic dobrego. Moze powiesz ze skromnosc, to juz przezytek.:)
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich trenujących
ja o tym nie slyszalem, moze nie czul sie wystarczajaco wewnetrznie przygotowany na ten cordao, moze dla niego to cos wiecej niz tylko sznurek i po prostu nie czulby sie z tym dopsze? nie znam go ale pewnie cos w tym stylu :)
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich trenujących
Chcialbym tylko nadmienic, iz Mestre Nem opowiadal o tym jaki mial wielki dylemat, gdy Mestre Reinaldo powiedzial najlepszym uczniom grupy Morro de Santana o wyborze jakiego muszą dokonac.
Ludzie, ktorzy byli na obozie wiedza o czym mowie :idea:

Pozdrowka!
  • 0

budo_zedd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie do wszystkich trenujących
Genosha:
Moge sie mylic ale chyba monitora dostal. W kazdym razie jeden z niewielu przypadkow otrzymania tak tysoniego stopnia na pierwszym batizado...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024