Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
Witam,

Zapraszam wszystkich, ktorzy zawitali do tego dzialu na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], zawarte sa na niej ciekawe informacje o Taekwon-Do ITF oraz troche wydarzen z zycia jedej z sekcji MKS Żak Biała Podl. (kiedys Bialkis Klub Taekwon-Do) prowadzonej przez Mariusza Michalczuka IV Dan.

pzdr. CarpeDiem
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
a jaki ma to zwiazek z ankieta?
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej

a jaki ma to zwiazek z ankieta?


Otoz bylem ciekawy jaka cecha jest najwazniejsza dla Taekwondokow. Natomiast dzieki ankiecie w prosty sposob zaczalem uczestniaczyc na forum budo.

pzdr. CarpieDiem
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
jakbys stworzyl temat o takim samym tytuyle jak pytanie do ankiety byloby prosciej. chodzi o to ze moga tu byc osoby ktore chetnie powiedza cos o zasadach TKD a np biala podlaska ich nie interesuje i tym samym nie dotra do ankiety.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
a odnosnie samej ankiety- nie znam odpowiedzi na pytanie. moze osoby ktore glosowaly uzasadnia swoj wybor?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
Witam nowego forumowicza.

Ja też nie znam odpowiedzi na pytanie postawione w ankiecie. Dla mnie to kwestia z gatunku "kochasz bardziej tatusia czy mamusię" bądź też, jeszcze ściślej "ile diabłów mieści się na końcu szpilki". Możecie mnie uznać za prymitywa, który nie potrafi rozstrzygnąć poważnej kwestii moralnej ;) Powiem jednak, że w życiu spotkałem tylu "mistrzów" wycierających sobie usta zasadami taekwondo, że dostałem na to prawdziwej alergii. Na szczęście spotkałem paru ludzi, którzy o zasadach za dużo nie gadali, za to - patrząc na nich - wiedziałem jedno. Chciałbym być tacy jak oni, niekoniecznie nawet w sferze technicznej. I nawet nie zastanawiałem się, czy to, co sobą reprezentują, to uprzejmość, rzetelność czy samokontrola. Po prostu byli tacy, jakim ja chciałbym być.

Pozdrówka

Gizmo
Freestyle Taekwondo ;)
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
Carpe Diem , jak juz piszesz temat to rob to tak , by byl zgodny z jego zawartoscia.
pozdrowienia
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
Witam

W sumie to "reklama" nowej strony jest glownym zadaniem tego dzialu :) , ale ludzie, ktorzy tu zawitaja moga przy okazji zaglosowac. Gizmo ma racje, nie ma generalnie najwazniejszej zasady, nie da sie na to pytanie odpowiedziec tak jak na: 2+2=??, bo dla kazdego inna zasada jest najwazniejsza. Ale jak ktos chce to oczywiscie moze uzasadnic swoj wybor.

Dla mnie najwazniejsza jest wytrwalosc w tym co robie, bo to podstawa sukcesu. Gdybysmy nie byli wytrwali to poddalibysmy sie po pierwszym ciezszym treningu...

pzdr Carpe Diem
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
Ja nie głosuje, bo według mnie wszystkie te zasady są ważne i nie moge wybrać tylko jednej :?
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
prosze osoby ktore zaglosowaly o uzasadnienie wyboru.
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
ja nic nie wybieram 8)
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
Ja wybralam wytrwalosc, bo jest najwazniejsza. Bez np. odwagi mozna walczyc i trenowac , wszystkie inne zasady sa oczywiscie wazne, ale podstawa sukcesow jest regularny i ciezki trening, a to osiagniemy jedynie dzieki wytrwalosci. Wiec uwazam ze jest to najwazniejsza zasada, ale nie mozna tez ignorowac pozostalych :wink:
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
ale tu chodzi chyba o cos wiecej niz tylko trening...
  • 0

budo_jubi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
Ja zaglosowalem na "odwage". Byl to ciezki wybor - staram sie przestrzegac wszystkich zasad - wszystkie sa dla mnie bardzo wazne. Gdybym mial mozliwosc zaznaczenia dwoch opcji, wybralbym jeszcze "wytrwalosc", ale jak mowie - wszystkie te zasady sa potrzebne aby prowadzic godne zycie i nie zalowac podjetych decyzji oraz dokonanych wyborow. Wybralem "odwage", gdyz zawsze wolalem zalowac czegos co zrobilem, niz czegos czego nie zrobilem. Odwaga daje mi mozliwosc podejmowania trudnych dla mnie decyzji, chociaz wcale nie musza mi one ulawiac zycia. Nigdy bym sobie nie wybaczyl gdybym zamrnowal jakas szanse lub komus bym nie pomogl poniewaz sie zawachalem lub przestraszylem. Zawsze tez pamietam pewne wersy z jednego z mych ulubionych wierszy:

"idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
wśród odwróconych plecami i obalonch w proch
[...]
bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny
w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy"

To chyba wystarczy aby umotywowac swoj wybor 8)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
mi sie wydaje ze te zasady sa jak puzzle... ktory jest najwazniejszy? pierwszy czy ostatni? :?: :) :?:
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
Jubi, fajnie to ujales :D

A jezeli chodzi o zasady, to wybralam wytrwalosc i chec trenowania, bo bez tego ani rusz..bez grzecznosci i innch zasad mozesz byc zawodnikiem i mozesz osiagac sukcesy ale nie bez wtrwalosci czy wlasnie odwagi...fakt, ze 5 zasad to jedna calosc nie wyklucza tego ze niektore z nich sa wazniejsze i bardziej istotne...
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
oooooooo nie zgadzam sie, co z tego ze ktos bedzie super wytrwaly jak po treningu bedize testowal swoje super-bandae-daollyo na 80 letnich staruszkach szukajac kilku zlotych szybkiego zarobku? a nawet jezeli rozpatrujemy te zasady JEDYNIE prezz pryzmat sportu to nieuczciwy sportowiec nie jest sportowcem.
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
no w sumie nie mialam na mysli takich skrajnych sytuacji...kazdy czlowiek ma w sobie chociaz troche szacunku i rozsadku, wiec uwazam ze nie potraktowalby w ten sposob zadnej staruszki...a jezeli tak to znaczy ze wogole nie nadaje sie na sportowca i tyle.. :?
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
Dla mnie wszystkie te zasady są ważne, wszystkie staram się przestrzegać.
Jednak zdecydowałem się na opanowanie.
Jedynym uzasadnieniem jakie przycjodzi mi do głowy jest to że z natury jestem człowiekim "w gorącej wodzie kąpany".
Ileż to już razy w naprawde ważnych momentach brakowało mi opanowania, czy to na treningu, czy też w codzinnym życiu.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwon-Do ITF w Białej Podlaskiej
inaczej mowiac... pomyslcie czym jest kazada jedna z tych zasad zupelnie wyizolowana, bez pozostalych?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024