Skocz do zawartości


Zdjęcie

METHANDIENON-gorzki?,słodki?,mały,duży?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

thorgal1976
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

METHANDIENON-gorzki?,słodki?,mały,duży?
Witam kolegów po fachu.
Moje pytanie dotyczy Methandienonu made in Russia a dokładnie smaku i wyglądu tabletek.Pragnę dodać że na siłowni amatorem nie jestem i że opisaną mete już jakieś 2 lata temu miałem.Była rewelacyjna ale jako że tabsy łykałem w całości nie wiem czy była gorzka czy słodka itp.Dziś postanowiłem rozpocząć mini cykl i od kolesia wziąłem na próbe tabletki które ostatnio kupił.Z ciekawości rozgryzłem tabletke i.....zero smaku a jesli jakis to bardzo znikomy.Zaraz wskoczyłem na różne fora aby sprawe wyjaśnić zanim zamówie 2 setki.
Na Waszym forum jeden z moderatorów wyrażnie napisał że real musi być gorzki(wiadomo,z wierzchu troche słodki a potem gorycz).Dobra mówie,koleś ma lipe,nie ma co brać.
Dla pewnosci wskoczylem na inne forum gdzie przewertowalem ponad 30 stron tekstu i zdania byly rozne.Jedni pisali ze ich meta ma smak gorzki a inni ze ich nie ma smaku ale kopie na maksa.Byli tez specjalisci co oryginalnosci mety przypisywali ilosci waty w opakowaniu buahahahahahhaahaha(oczywiscie im waty wiecej tym lepiej).
Wiec jak to jest z tym smakiem.GORZKA CZY NIE???
Jakie macie doswiadczenia?
Bardzo prosze o udzial w dyskusji i pomoc bo sezon na dobre sie zaczal na cykl a nie chce pakowac sie w syf.
Pozdrawiam
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: METHANDIENON-gorzki?,słodki?,mały,duży?
ruska meta to teraz lipa na maxa nawet bym jej nie bral
ze smakiem moze byc roznie wszystko zalezy od tego jaki skladnik znajduje sie w tej tab czy jest to methadronstrenolon czy wapno
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: METHANDIENON-gorzki?,słodki?,mały,duży?
:D Super Specjalisci od koksu :D dobrze ze nie warzyli tej waty ... ale co tam KAŻDEGO SZKODA.

Pamietaj skladnik Metanabolu to Methandienone bez róznicy czy to Polska metka / Naposim / BD / BUKALO w stęzeniu 5/10/15 i 50mg - SMAK MUSI BYC GORZKI :D
Słodkość to wynik dodania słodzika aby łatwiej było przełknąc gorzką tabletke. Taki problem jest np ze sterydem-Kortykosteroidem PREDNISOLONEM gdzie tabletki są bardzo gorzkie i połykanie jest udrenką. Wielkości widziałem rożne i różne były steżenia tych tabletek ( jest to produkt Underground - NIE MA RUSKIEJ METKI :D ).
Dla pewności zobacz ile masz waty :D
Pozdrawiam

ariel02
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METHANDIENON-gorzki?,słodki?,mały,duży?
kupiłem od kumpla promocyjnie ok 70 tabsów mety w opakowaniu bez etykiety i normalnie jeszcze do tego 100 w zamknietym opakowaniu itd, bo na cykl potrzebuje 105 sztuk.
Taka: Dołączona grafika

Dzis porównałem tabsy z tych 2 opakowań i same opakowania i mnie cos zdziwiło:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
co o tym sadzicie?

pozdro
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: METHANDIENON-gorzki?,słodki?,mały,duży?
co ci tu powiedziec obydwa to waly produkowane w piwnicach i pewne zaden nie dziala ale tego nie jestem w 100%pewien i nikt ci tu nie powie bo to wielka zagatka ta od kumpla to na 99,9 wal jakich malo ta od dila moze i dziala ale nie ma tam pewnie 5mg
i ostatnie zdanie po co kupowac taki syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

ariel02
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METHANDIENON-gorzki?,słodki?,mały,duży?
Właśnie powiem Ci, że chyba masz racje, bo juz 3 tydizen biore i narazie to prawie nic na wadze do przodu nie ma, a dobrze sie odzywiam.
Choć początkowo ok tygodnia brałem tą od kumpla i np. w niedziele to myslalem, że mnie rozwali od środka :?:
Kto wie... wielka się siła auto-sugestii :D

pozdro
  • 0

tomekxd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: METHANDIENON-gorzki?,słodki?,mały,duży?

Właśnie powiem Ci, że chyba masz racje, bo juz 3 tydizen biore i narazie to prawie nic na wadze do przodu nie ma, a dobrze sie odzywiam.
Choć początkowo ok tygodnia brałem tą od kumpla i np. w niedziele to myslalem, że mnie rozwali od środka :?:
Kto wie... wielka się siła auto-sugestii :D

pozdro



jak biezzesz juz 3 tydz i zadnych zmian w wadze i obwodach to na 100% jest wal
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: METHANDIENON-gorzki?,słodki?,mały,duży?
Napisze to już 100x, mówisz po polsku, rozumiesz po polsku to użyj polskiego produktu :?:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024