Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jeśli nie Sumo, to co?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_badenov
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Jeśli nie Sumo, to co?
Zastanawia mnie jaki styl byłby godny polecenia strasznemu grubasowi. Musiałby prawdopodobnie spełniać takie o to przesłanki: w początkowej fazie nie wykończyć stawów, akrobatykę zostawić chwilowo na poboczu, umożliwić w miarę szybkie jednak wagi zrzucanie...
Jestem bardzo ciekaw Waszego zdania na ten temat. Trenowałem trochę judo i jakieś combatopodobne napierdzielanki i nie byłem generalnie zadowolony. Po judo do dzisiaj coś czuję jeszcze na dnie płuc jak wezmę głęboki wdech - 100 kilo niewytrenowanej żywej wagi nie jest jednak w stanie wykonać prawdłowego, bezpiecznego pada. A ten combat to kpina - wszelkie niedostatki techniczne niwelowałem masą i, co za tym idzie, nie przetrenowałem się zbytnio.
Czy jest jakiś styl, jakaś szkoła, jakiś system, który by brał pod uwagę specyfikę, nazwijmy to, powolnego doprowadzania człowieka do optymalnej dla walki techniki, sylwetki, masy i stopnia wytrenowania?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
Ja bym polecił ostrą jazdę na TAE BO lub aerobik. Połączona z dietą i ruchem na powietrzu. Do notatnika i co 2 tygodnie notujesz swoje "parametry". Nie wiem jak u ciebie z genetyką, ale po pierwszym miesiącu miałbyś jakiś obraz.
  • 0

budo_miazo
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
wez, bask, zrezygnuj z kebaboof
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?

Ja bym polecił ostrą jazdę na TAE BO lub aerobik. Połączona z dietą i ruchem na powietrzu. Do notatnika i co 2 tygodnie notujesz swoje "parametry". Nie wiem jak u ciebie z genetyką, ale po pierwszym miesiącu miałbyś jakiś obraz.

No, a do tego basen i rower.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
i najważniejsze. NŻT.
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
Cudów nie ma: trzeba więcej się ruszać i mniej jeść... No i jeszcze abgimnic :)
  • 0

budo_miazo
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
No i jeszcze patenty reklamowane w tv shopie (te przyklejane)... :wink:
  • 0

budo_badenov
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
Tae bo - jest w Polsce coś takiego? Widziałem w telewizji - jest dość głupie choć pewnie dobrze na tłuszcz robi.
Basen jest bardzo galante - tylko tylko, że to rozrywka baaardzo droga.
Rower - co ja poradzę na to, że jak wyjdę pojeździć to zawsze ląduję pod parasolami nad Wisłą???
Z kebabów nie zrezygnuję, bo to bardzo zacny posiłek.
Na szczęście wyjeżdżam zara do USA, więc może w ramach oszczędności uda mi się wrócić stamtąd chudym jak osa.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?

Tae bo - jest w Polsce coś takiego? Widziałem w telewizji - jest dość głupie choć pewnie dobrze na tłuszcz robi.
Basen jest bardzo galante - tylko tylko, że to rozrywka baaardzo droga.
Rower - co ja poradzę na to, że jak wyjdę pojeździć to zawsze ląduję pod parasolami nad Wisłą???
Z kebabów nie zrezygnuję, bo to bardzo zacny posiłek.
Na szczęście wyjeżdżam zara do USA, więc może w ramach oszczędności uda mi się wrócić stamtąd chudym jak osa.

Wszyscy moi znajomi wracają ze stanów tak o 30% więksi. Jak myślisz, dlaczego amerykanie mają najwyższy naświecie ( 80% ) wskaźnik otyłości społeczeństwa? Powodzenia.
  • 0

GośćGuest_budo_Robert Flynn_*

Guest_budo_Robert Flynn_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?

Wszyscy moi znajomi wracają ze stanów tak o 30% więksi. Jak myślisz, dlaczego amerykanie mają najwyższy naświecie ( 80% ) wskaźnik otyłości społeczeństwa? Powodzenia.



Hehe ,ale pocieszenie :)

budo_badenov
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?

Wszyscy moi znajomi wracają ze stanów tak o 30% więksi. Jak myślisz, dlaczego amerykanie mają najwyższy naświecie ( 80% ) wskaźnik otyłości społeczeństwa? Powodzenia.

Chyba żartujesz. Jak się zapieprza po 20 godzin na dobę przy wykopywniu rur czy innej pracy fizycznej, nic się nie jada i tylko tabletki przeciwbólowe spożywa nie można nie przyjechać dużo chudszym.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
Zgadza się, zapieprzasz i cały dzień nic nie jesz. Ale po pracy kupujesz ( nie obraź się ale tak to wygląda ) kubełek napasionych sterydami nóżek z kurczaka, bo najtańsze, albo idziesz do salad baru gdzie za 7$ można jeść do bólu, i przed snem wpychasz 5000 kcal. I tak to leci, a dupa rośnie....
  • 0

budo_badenov
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?

i najważniejsze. NŻT.

W moim przypadku raczej NŁTB - nie łój tyle browarów :)

Ale po pracy kupujesz ( nie obraź się ale tak to wygląda ) kubełek napasionych sterydami nóżek z kurczaka, bo najtańsze, albo idziesz do salad baru gdzie za 7$ można jeść do bólu, i przed snem wpychasz 5000 kcal

Lub, co gorsza, zgrzewkę budwajzerów czy innego świństwa - i tak siedzisz przed tv próbując nie zasnąć :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
I dieta cud gotowa rotfl
  • 0

budo_badenov
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
Swoją drogą nieco zawiedliście mnie moi drodzy experci od sztuk walk wszelakich. Ja myślałem, że posypią się mnie tu propozycje takich, siakich i jeszcze innych stylów, których metodyka nauczania jest przyjazna ludziom tak dobrze jak ja zbudowanym, a tu jedyną propozycją było tae bo. Umrę ze starości, zgryzot i przepicia zanim wezmę się za jakieś sensowne treningi :(
  • 0

budo_miazo
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
ojej... zacznij cokolwiek byle regularnie
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
Problem w tym że jeśli chcesz zrzucić kilogramy potrzebujesz ruchu, a na sztukach walki są przerwy na pokazanie techniki, wykonywanie powoli itep itd. Pozostaje ci wziąść się za powyższe, albo za jakąś szkołę walki ale wtedy wagę będziesz zrzucał 5 razy dłużej niż np. w taebo.
  • 0

budo_animek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
I jak nie przejdziesz na dietę to i tak d... zbita.
Nie można pochłaniać byle czego w dużych ilościach ( bo patrz wyżej).
  • 0

budo_rocky ;)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KieLce

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
Wszyscy zjechaLi gościa bo jest gruby wstyd.Sam jestem troche upasiony aLe bez przesady trzeba mieć szybkość i dobrą koordynacje ruchów.ZaLeży też iLe masz wzrostu bo jeśLi 170cm przy 100 kg wagi to rzeczywiście nie za dobrze.ALe jeśLi jesteś troche wyższy i nie wygLądasz jak kuLka mógłbyś spróbować boksu ,pewnie nie masz predyspozyzcji żeby kopać wysoko.A podczas treningów boksu wyrobiłbyś szybkość siłe i prace nóg.Chodzi o to żebyś nauczył się zwinnie poruszać.MyśLe że udało by ci się podłapać troche tego sportu i że jakoś byś sobie radził.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeśli nie Sumo, to co?
Rocky masz kolejne ostrzeżenie za bezsensowne grzanie kotletów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024