Skocz do zawartości


Zdjęcie

Estremalne zrzucenie wagi, to możliwe ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Ice-man
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opolskie

Napisano Ponad rok temu

Estremalne zrzucenie wagi, to możliwe ?
Witam
Przygotowuje się do egzaminu sprawnościowego, hmm... z różnym skutkiem. Od miesiąca znowu utrzymuje dobrą dietę :) Do tej pory przy 2x tyg taekwondo 1,5h, 3xtyg bieg średnia intensywność ok 6-7 km, 3-4x tyg siłownia udawało mi się mieć spadek około 1-2 kg miesięcznie bez utraty siły. Obecnie ważę 78 kg (uśredniona waga z pomiarów rano/południe/wieczór) do wzrostu 175cm.

Czy znacie jakieś ekstremalne tricki, pozwalające zbić do minimum 75 kg w dwa tygodnie ? Już od tygodnia kręcę co rano przed 1 posiłkiem na rowerku stacjonarnym pół godziny, nie zależnie od dnia. Może 2 x dziennie rowerek ? Sauna parowa ?
  • 0
Każdy post tutaj jest moją opinią w dniu w jakim go napisałem, nie należy go przekręcać. Jeśli masz inne zdanie - konstruktywnie skrytykuj, a nie obrażaj i nie wyzywaj od debili leszczu ;]

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Estremalne zrzucenie wagi, to możliwe ?
dowal interwaly rano , takie krecenie rowerkiem to lipa

jaki masz trening na silce ?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estremalne zrzucenie wagi, to możliwe ?
moze cos o diecie?
  • 0

Ice-man
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Estremalne zrzucenie wagi, to możliwe ?
Dało rady zrzucić fatu, stan na dzisiaj 76 kg. Hmm co do diety, 6 posiłków dziennie, dwa posiłki to takie skromniejsze dania obiadowe (bo w końcu nie jadam sam, ale z rodziną), zwykle to było mięso z kury gotowane lub podsmażane na oliwie z ryżem i sałatkami jakimiś. A tak te pozostałe 4 posiłki dziennie to generalnie jogurty, pieczywo razowe albo pełnoziarniste, ryby (tuńczyk głównie), serki wiejskie, etc.
tak, aby kaloryczność wahała się gdzieś w okolicach 2500 - 3000 kcal przy tych treningach, jak kolega hepatil zauważył - interwały. Zacząłem je robić popołudniu, biegając i rzeczywiście czułem się jak koń po westernie, ale też forma nieco poszła w przód ( chyba przez te odcinki ze sprintem ). Pełnego sukcesu nie ma, waga uśredniona 76 kg... Ale spadł obwód w pasie i w dupie !
  • 0
Każdy post tutaj jest moją opinią w dniu w jakim go napisałem, nie należy go przekręcać. Jeśli masz inne zdanie - konstruktywnie skrytykuj, a nie obrażaj i nie wyzywaj od debili leszczu ;]

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estremalne zrzucenie wagi, to możliwe ?
egzamin sprawnosciowy do czego?
  • 0

robak1418048820
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estremalne zrzucenie wagi, to możliwe ?
Wszystko można zrobić, nawet zgubić wagę w takim tempie. Tylko trzeba sobie zadać pytanie czy to jest konieczne, bo dla organizmu lepiej byłoby chyba zrzucanie wagi stopniowo.
  • 0

zdroweciało192
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estremalne zrzucenie wagi, to możliwe ?
Czy koniecznie musisz zrzucić taką ilość jaką sobie założyłeś? To jest niezdrowe dla organizmu.
  • 0

crazylolek23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estremalne zrzucenie wagi, to możliwe ?
Lepiej ułożyć sobie odpowiednią dietę i się jej trzymać, a efekty będą. Może nie w tak szybkim tempie, ale również zgadzam się, że jest to zdecydowanie zdrowsze.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024