Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki spalacz tłuszczu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Który spalacz tłuszczu? (3 użytkowników oddało głos)

Który spalacz tłuszczu?

  1. Olimp Cla + l-karnityna + zielona herbata (1 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  2. Olimp Therm Line (2 głosów [66.67%])

    Procent z głosów: 66.67%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

cynamonowa
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaki spalacz tłuszczu?

Mam 22 lata, 164 i aż 74 kg, tłuszczu. Jestem osobą (o dziwo) aktywną fizycznie, to znaczy chodzę na basen na 2h średnio 3 razy w tygodniu, do tego obowiązkowo 30min lub więcej sauna. Nie stosuje żadnej diety, ale to chyba już najwyższy czas. Czytałam kilka postów na temat spalaczy tłuszczu, i dla mnie najlepsze chyba bedą therm Line, Thermo Speed i CLA (Olimp) z l-karnityna i zielona herbatą ( pod względem cenowym, są bezpieczne i odpowiednio mocne). Zastanawiam sie, jak je brać, czy brać tylko jedno, czy może dwa z nich, w jakich ilościach? Może któreś z nich przed treningiem, a inne rano i wieczorem. Bedzie to mój pierwszy kontakt z termogenikami. Co dokładnie powinnam zmienić w mojej diecie w trakcie stosowania tych suplementów? I nie piszcie że suplementy nie działają czy nie powinnam ich jeszcze brać, bo jestem na nie zdecydowana. Prosze o poradę.

Pozdrawiem Cynamonowa

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki spalacz tłuszczu?

Co dokładnie powinnam zmienić w mojej diecie w trakcie stosowania tych suplementów?

ciezko powiedziec , nie wiemy jak Twoja dieta wyglada :P

Nie stosuje żadnej diety, ale to chyba już najwyższy czas

najpierw poczytaj dzial odzywianie , masz tam przykladowe diety....

I nie piszcie że suplementy nie działają czy nie powinnam ich jeszcze brać, bo jestem na nie zdecydowana

nie napiszemy , dlatego ze suple dzialaja, ale...

nie masz diety... i teraz zalozmy ze spozywasz za duzo kalorii z tad tez jestes niezadowolona z tego ile wazysz...

postaram sie wytlumaczyc Ci troche o co w tym chodzi

zalozmy ze Twoje dzienne zapotrzebowanie to 1800kcal , przy tylu kaloriach na dzien nie lapalabys fatu ale tez nie chudla

jesli zjesz wiecej to organizm nadmiar odlozy w postaci tkanki tluszczowej

jezeli zjesz mniej to organinzm siegnie po rezerwy... czyli zacznie spalac tluszcz zeby "nadrobic" braki

i teraz jesli jesz za duzo i dorzucisz spalacz to ten spalacz bedzie dzialac... ale efektow nie zobaczysz bo dostarczysz nadal za duzo kalorii... moze byc tak ze stosujac spalacz i tak bedziesz tyc dalej...

moja rada to najpierw dieta, dopracowanie i czas zanim organizm sie przestawi na nowe zarcie to kilka tyg.
w tym czasie juz powinnas chudnac
i dopiero jak juz z dieta i basenem ( o ktorym nizej cos napisze ) przestaniesz widziec wyniki , lub bedzie szlo gorzej , wtedy wlasnie dorzucasz spalacz zeby utrzymac progres...

co do basenu to chodzic na basen i spedzac 2h pluskajac sie to jest fajne... dla relaksu

jesli chcesz tym wspomoc palenie fatu to masz plywac !!!
20-30 min porzadnego plywania da ci wiecej niz moczenie sie kilka godzin

mam nadzieje ze troche naswietlilem sprawe :)
  • 0

cynamonowa
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki spalacz tłuszczu?
Dziękuję za nakreślenie sytuacji:)
Co do pluskania to, nie pluskam tylko pływam:) czy np.2 tabletki przed basenem wspomogą spalanie kalorii? A rano i przed posiłkami powiedzmy błonnik z chromem i powinno zadziałać?
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki spalacz tłuszczu?
Kolega wyżej już napisał. Chociaż byś nie wiem ile supli w siebie wrzuciła i pływała równe 2h na basenie to jeżeli dasz więcej kalori niż potrzebujesz za chuja nie spalisz nawet grama tłuszczu. Oblicz sobie twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jest dużo kalkulatorów do tego. Odejmij od tego troche kalori (teraz podobno odejmuje się ok 20% zapotrzebowania) staraj się jeść tak żeby dostarczać tyle kcal ile wychodzi ci już po odjęciu i to w 5-6 miare równych posiłków. I wtedy suple mają jak najbardziej racje bytu.Pozdro.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

shinigami
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:internet

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki spalacz tłuszczu?
Na twoim miejscu odpuściłbym sobie zaproponowane przez Ciebie spalacze.
Celuj w Dyma Burn albo Scrocha.
Wd mnie są "pewniejsze w działaniu" a zarazem nadają się na pierwszy kontakt.

I ograni jakąś dietę, albo chociaż podstawy, że wiesz....węgle o jak najniższym IG.... :cwaniak:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024