Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słaby- nowy dziennik treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
584 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Słaby- nowy dziennik treningowy
Witam. Jakiś czas temu ogarnąwszy się, przestałem gadać głupoty i wziąłem sie ostro za prace i trening. dzisiaj mija 2 miesiące odkąd ponownie powróciłem. Bólu karku nie ma, czuje się ŚWIETNIE, jedynie zdążyłem zniszczyć za ten czas staw w lewym barku. W 2 miesiące z wagi 68doskoczyłem do 73 . Aktualnie biorę cytonox z mono, bcaa i zwykłą mono po treningu z rana.
Wymiary :
waga 73,7 kg
Bic lewy 37,3
Bic Prawy 37,8
przedramiona 28
Łydka lewa : 41,3
łydka prawa: 41,6(łydeczki jak zawsze dają rade.)
Pas - 88 (tu jak zawsze na masie wypchany)
Cel -> masa
Dziennik założony w celach motywacyjnych oraz prowadzenia korekcji.
Treningi co drugi dzień, kiedy czuje że organizm potrzebuje przerwy robię dwa dni odpoczynku.

Trening w trakcie układania ze względu na to że cwiczone były przeróżne cwiczenia i maszyny, dodatkowo jebnął mi ostatnio staw w barku, więc zakupiłem flexit i myślę czym zastąpić poprzedni trening aby był jak najmniej kontuzjogenny.
I żeby zapomnieć zapisze kilka ciężarów które mam nadzieje za kilka miesiecy wydawać się będą śmieszne tj.

Biceps - 12 kg, młotki 14 kg 10 powtórzeń.
Klatka - serie na płaskiej 60 kg 12 powtórzeń i w dół
Barki, wyciskanie z przodu 45 kg. (słabo, ale dwa miesiace temu były 25 ki.)

Połączenia cwiczeń :
Plecy + barki + kaptury
Klatka + biceps + przedramię
triceps + nogi

brzuch w domu kiedy będzie mi się chciało, wezmę sie za niego typowo masowo jak zdobęde na ten temat troche wiecej wiedzy.
Reszta suplementacji:
Białko z ums, pozostała jeszcze paczka, mutant mass którego wogóle nie tykam bo nie potrzebuje, carbo wisniowe firmy nie pamietam, cynk, magnez,witaminki, omega 3.

biore z rana flexita, zastanawiam się kiedy brać to poranne mono. Przed treningiem łykam cytonox, zastanawiam się czy łączyć z bcaa. Po treninu carbo, potem białko, i zazwyczaj makaronik z serem w odstepach czasowych około 40 minut.. przez najblizszy tydzien bede zapisywac ciezary prosto z treningów zeby miec za jakis czas dobre porównanie. Ostatnie napotkane problemy : ten bark, zerwanie z dziewczyną(nie jadłem 5 dni, ale teraz ogarnąwszy się wiem ze nie było warto) i picie z tego powodu(przez jakies dwa tygodnie, w tym przerwa od treningów i wrzucanie mcdonaldów i kebabów.). aktualnie wyeliminowane wszystko prócz problemu z barkiem. treningi godzina 16.
GŁÓWNY CEL: ŁADNA MASA RZEŹBA I ZDROWIE, NIEZALEŻNIE OD CZASU.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
No za ten pas się weź na wiosnę bo zdecydowanie za dużo jest :przestraszony: .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
wiem wiem :)to efekt browarków , które mam nadzieje twardo wyeliminowałem na kilka miesiecy. Kiedy biegałem w pazdzierniku zrzuciłem w dwa tygodnie tyle ze było 80, a zrzucałem z 88. niestety szybko wróciło to wczesniejszych wymiarów, ale na wiosnę nie dam mu się. A teraz dorzucam 20 minut truchtu po kazdym treningu. Myślę czy po dokonczeniu cytonoxa nie zrobic kilku tygodni przerwy, góra miesiac, na lekkie act i bieganie, dac odpocząć stawom(ten lewy bark nie pozwala nic wycisnąć a do tego plecki tez czasem łupną, choć tu mozliwe melanze które przeszłem na początku zimy.) i zrzucic troche brzucha.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
moze troche poluzuj z treningiem barkow i dorzuc np. jointment sport z universala
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
ja mam flexita, mysle ze resztre zrobi czas. tylko dokupic bedzie trzeba z 2-3 puchy. biore sie za rozpiske treningu i diety.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
słaby powodzenia - bede zgladal. ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Tak by to mniej więcej wyglądało.

Klatka
-wyciskanie na ławce prostej 4 serie 12/10/8/6powt. (1 tydz sztanga drugi sztangielki)
wyciskanie na ławce skośnej głową w górę: 4 serie po 10-12powt.
- rozpiętki na bramie 4 serie 6 powtórzeń(po przeczytaniu jakiegoś artykułu zdecydowałem sie na mniejszą ilość powtórzeń )


Triceps:
- ściąganie linki wyciągu górnego 3 serie po 10-12powt.
- francuskie wyciskanie siedząc 4 serie 12/10/8/8powt.
- pompki na poręczach 3 serie do wyczerpania (czasami wypcham sie maksymalnie 10 razy czasem ponad 20 !)



Grzbiet:
- wiosłowanie sztangielkami 4 serie 12/10/8/8powt.
- ściąganie drążka wyciągu DOLNEGO do klatki 4 serie po 8-12powt.
- wyprosty tułowia na ławce rzymskiej 4 serie po 10-12powt. / martwy ciąg 3 serie 12/8/6 (co tydzien na zmiane inne cwiczenie)


Biceps:
- unoszenie przedramion ze sztangą stojąc 3 serie 12/10/8powt.
- uginanie przedramion ze sztangielkami stylem młotkowym 3 serie po 10-12powt.
- uginanie ramion nadchwytem ze sztangą 12/10/8
- modlitewnik sztanga 10/8/6

Przedramię:
omówie z trenerem jak połączyć zawijanie drążka z uginaniem nadgarstka.

Barki:
- unoszenie rąk ze sztangielkami bokiem w górę - 4 serie 10-12powt.
- wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc 4 serie 20/20/15/15.(zniszczony staw którego nie chce dobijać)
- unoszenie rąk ze sztangielkami w opadzie tułowia 4 serie po 10-12powt. (to cwiczenie czuje ze mi nie wchodzi, musze omówić z instruktorem)


Kaptury:
- sztrugsy ze sztangielkami 4 serie po 12-15powt.

Czworogłowe ud:
- prostowanie ud na maszynie siedząc 3 serie po 12-15powt.
- przysiady ze sztangą na barkach 4 serie 15/12/10/8powt.
Dwuglowe ud:
- uginanie nóg leżąc na maszynie 4 serie po 12-15powt.

Łydki:
- wspięcia ze sztangą na barkach 3 serie 15-20powt.
- wspięcia ze sztangą na udach (siedząc) 3 serie po 15-20powt.

Pytanie w sumie do was bo trener zbyt mądry tam nie jest . Jak cwiczyc przedramie na masę, z uzyciem podwijania i zawijania ciezarka na sznurze i zwykłych hantli?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
I pytanie drugie: jk ugotuje kure dzisiaj, wpakuje do pojemnika i wrzuce do lodówki, jutro bedzie jadalne?wstecz pozwalałem sobie na mase kalorii i zastępczych posiłków, ale teraz musi być kozak !
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
kura bedzie dobra , ja gotuje co 2 dni
nawet jak cyce ugotuje dzisiaj to zostawiam w garze i jutro wcinam , nic im sie nie stanie

i pytanie do treningu
dlaczego na bica masz tyle co na plery ?
a uda ( czworki ) raptem 7 serii ?
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Słaby, ile wzrostu?
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
A własnie już edytuje powyżej. Wzrostu za dużo, 180 cm. kurak na jutro przygotowany. :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Dobra, prócz tego ze zaspałem i na sniadanie poleciało carbo z serkiem wiejskim w drodze do pracy, reszta całkiem elegancko. Teraz 2,5 miarki cytonoxu wypite, 80 minut temu wszedł kurak z chlebkiem razowym. Cyton wsiadł na oczka co znaczy ze pora na trening, dzis klatka biceps i przedramię :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
A włąsnie. cytonox zmieszanay z gazowaną wodą, i popite tym bcaa. Może tak być ?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
dobra, trening zakończony, poszło niemal wszystko zgodnie z planem, ale przy wyciskaniu na ławeczce skosem w góre odezwał się bark, wiec zamieniłem na hantelki. Na początku robił mi się strasznie czerwony ryj, ale po 30 minutach przeszło, mysle ze to efekt cytonoxa. Po treningu 20 minut biegu, strasznie spuchły mi łydy, az przerwałem bieg. Zawsze na bieżni elektronicznej zbyt mocno angażuje łydy . Jesli ktos zna sposób na tą dolegliwość pisać ;) Po treningu carbo, białeczko, a teraz kura. Jestem Zadowolony :)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy

A włąsnie. cytonox zmieszanay z gazowaną wodą, i popite tym bcaa. Może tak być ?

ta gazowana wode to zmienilbym na zwykla mineralke...

co do biezni to znajomy mial tez tak , poradzil sobie ustawiajac bardzo maly skos
  • 0

elosik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wiesz
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
co do cytonoxa raczej nie ma się co martwić ...
i podpisuje się pod tym co jest napisane UP
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Dziś rano niezdążyłem zjesc flexit, kurwa, po prostu o nim zapomniałem, do tego napierdalał ząb tak mocno że spałem tylko ze 3 godziny. Jeszcze jutro nogi i triceps i robie 2 dni przerwy.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
Leci flexit, jakiś taki spieniony, reszta dziś pójdzie wg stałego harmonogramu. Słabiak zadowolony bo minęły równe dwa miesiące kiedy zapisałem się na siłownie, za ten czas zrobił 3 cm w łapkach i ponad 7 kg wagi . Tym bardziej cieszy bo między 1 a 15 stycznia piłem dzień w dzień przez byłą, jedząc zazwyczaj jeden mc donaldowy posiłek między wódką a wódką. wstyd jak ch**. Trzymie mnie kilka strasznie mocnych moralniaków które śnią mi się naprawde po nocach, jak z resztą ona ale już przechodzi.Do tego ostatnio biegam i łamię mit że nie da się spalać brzucha i robić masę jednocześnie. Może centymetrów sporo nie ubyło ale widać powoli efekty, choćby to woda miała schodzić wizualnie jest coraz lepiej. Mam zamiar dodać dużo biegania, tylko nie wiem czy w dt od razu po treningu kiedy organizm jest pusty z glikogenu czy w dnt o porze treningowej. Słaby już bez żadnych uzaleznien w tym tej głupiej cipy, zyje dla siebie i liczy sie dla mnie masa i pieniądze :)
cytat dnia z siłowni od gościa z 3 letnim nieprzerywanym stażem :
Słabiak - "co ty robisz na mase czy redukcje ?"
Gość - "na mięśnie z tłuszczu " kiedy ludzie wbiją sobie do głowy ze tłuszcz nie ma własciwosci budulcowych ?
Aha, poza tym, jak myślicie jaki cukier ma żurawina ? ostatnio wale z rana około 80-100 gram. Jeszcze coś, lezy mi cała biksa 6 kg mutant masa, bo nie musze uzupełniac zbynio diety, a poza tym wale na nim tak siarczyste bąki że masakra. Jakiś pomysł jak pozbyć się tego siarczystego problemu ? myślałem ze jogurty pomogą , ale lipa. jakieś tabletki na żołądek czy coś łykać?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
trening szedł spoko dopóki nie poczułem prawdziwego wyjebania energii. nie wiem, za długi odstep miedzy posiłkiem a treningiem, do tego jebłem ciut za duzo cytonoxa. Ale było ok :) tylko jakaś cipa z którą ide sie spotkać przeskadzała mi swoimi "mesaczkami". ide, przytule sie, i zasne. moze taka kima lepiej zregeneruje.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słaby- nowy dziennik treningowy
:wstyd: moja rodzinka znalazła mój długo skrywany hajsik i twierdząć ze to ich i ze jest zajebany pozbawili mnie oszczednosci. tak wiec siłka jeszcze tydzien a potem oszczedzanie na karnet, flexit tez zostanie przerwany, i wogóle, kij twa mać. ten sport to tylko kasa kasa kasa... ale słabiak zaraz opierdoli jakis spozywczak nawet, jesli miało by mu to pomóc rosnąć.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024