Skocz do zawartości


Zdjęcie

Następne cykle


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
A szamał ktoś białko UNS Econo, bądź samo UNS? Może się ktoś na jego temat wypowiedzieć? Mam okazję go kupić troszkę taniej, ale wolę się upewnić czy warto?
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
Gorthin, nie czaruj.
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle

Gorthin, nie czaruj.


Też mi się wydaje, że szału nie ma. Takie może ciut lepsze od ostrowii i łowickiego.

A co to za wynalazek: Oxygen PROTEIN 80 jakaś opinia?
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
szrot
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
Jeszcze powracam do tematu. Pewne suplementy już ustaliłem czyli:
-Green Magnitude
-hemorush
-cm3
-BIOGENIX CARB
-Hi tec protein 80

A co jeszcze do tego warto dokupić? BCAA, witaminy może coś innego? Aero robić nie będę więc chyba Bcaa się nie przyda. Witaminy raczej musowo, bo z warzyw i owoców to zawsze trudniej :D A jakie polecacie?
  • 0

King
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
OLIMP Vita-Min Multiple Sport
  • 0
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
A czy Peak Vitamins A-Z są dobre?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
PEAK VITAMINKI są bardzo dobre o wiele bardziej wydajne od olimpa , ale jeśli chcesz naprawdę świetne witaminy polecam SPECIAL TWO NOW FOODS .....nie ma lepszych obecnie na rynku jak dla mnie , nawet animal pac sie nie umywa....

nie wiem po co ci w tym zestawieniu cm3 i green jedne elminuje drugie , albo to albo tamto ......

bcaa sie nie przyda....raczej jest niezbędne .....proponuje ANTACATABOLIX FA albo xBCAA x tream activlabu ....
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle

nie wiem po co ci w tym zestawieniu cm3 i green jedne elminuje drugie , albo to albo tamto ......

bcaa sie nie przyda....raczej jest niezbędne .....proponuje ANTACATABOLIX FA albo xBCAA x tream activlabu ....


Ok kupie witaminki Peak'a i BCAA activlabu.

Co do cm3 i GM. Cykl chce ciągnąć przez 10 tyg przynajmniej. Chciałem kupić puszkę GM 435g, i na 10 tyg ona nie starczy, więc chciałem dorzucić jakąś krete, a że najłatwiej i najtaniej mogę dostać cm3 to sobie pomyślałem co by tak nie zrobić.

Ewentualnie kupię puszkę GM 835g, ale wtedy zostanie i nie wiem co z tym poczne :D
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
GM jak ci zostanie jak bedziesz stosował konkretne dawki czyli 2x dziennie porcja to ci wystarczy na 6 tygodni ......a po co ci 10 tyg ....to nie koks .......10tyg nie ma sensu tyle czasu być na kredce po 4 tygodniu osiaga max stęzenie w mieśniach i dalsze pakowanie go w siebie nie ma sensu dlatego najlepiej walnac 6 tygodni kredka 6 tygd przerwy i znów ....a przerwie możesz walnąć coś na teścia jak Z FORCA DYMATIZE .....
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
Ok zrobię tak jak mówisz. Czyli kupię:

-Green Magnitude 835g
-hemorush 1000g
-BIOGENIX CARB 4kg
-Hi tec protein 80 3,5kg (?)

Może ktoś podać dawkowanie możliwie najlepsze? Oczywiście tak jak mówi geloo GM 2x dziennie. A hemo rzecz jasna tylko po treningu, czyli zostanie sporo :D

Jeszcze się zastanawiam nad białkiem, ten hi tec jest drogi, ale chyba za 3,5kg w tej cenie nic lepszego nie znajdę.

A co geloo sugerujesz kupić po tym cyklu powyżej? Oczywiście zostanie białko i carbo.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
Dużą puszkę z treningiem 4x w tygodniu spokojnie możesz rozpisać na 8 tygodni.. i tak polecam :) W hemorushu też z 1-2 g krety w porcji jest, więc ja nawet 9 tygodni cyklu na tym zrobie :P :hyhy: (z tym, że ja mam hemorusha, ale ten też ma kretę + to że waga mała)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle

Dużą puszkę z treningiem 4x w tygodniu spokojnie możesz rozpisać na 8 tygodni.. i tak polecam :) W hemorushu też z 1-2 g krety w porcji jest, więc ja nawet 9 tygodni cyklu na tym zrobie :P :hyhy: (z tym, że ja mam hemorusha, ale ten też ma kretę + to że waga mała)


No tak. Tak do tego podchodząc faktycznie można dociągnąć spokojnie do 8tyg. Ja wezme pociągnę do 7tyg, no może do 8, zależnie od tego jak z dietą wytrzymam, a planuje porządną dietę.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
No ja też porządną dietę z porządnym treningiem. Póki co jestem załamany, nie ćwiczę 3 tydzień i wcześniej miałem grypę jelitową a teraz jakieś osłabienie i katar.. od poniedziałku startuję, nie wiem czy tydzień rozruchu czy od razu cykl.. chyba zrobię tak, że tydzień przed świętami skończę cykl lub kilka dni przed :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle

A hemo rzecz jasna tylko po treningu, czyli zostanie sporo

:wstyd: :wstyd: :wstyd:

rzecz jasna TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZED TRENINGIEM !!!!!!!!!!

Białko 2 razy dziennie po 30-50g nie żałuj sobie .......z rana i po treningu
GM z rana i po treningu ...wbt z rana i popołudniu ....
carbo bespośrednio po treningu 50-90g zalezy od ćw w danym dniu partji ...przy plerach i nogach możesz wziąsc wiecej .....

co po tym cyklu ........jakiś tribulusik Z-FORC najlepsze i w bardzo niskiej cenie ....a HEMO wal cały czas aż ci się skończy ...
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
Ano tak, autor posta chyba się po prostu pomylił z tym hemo :P

Podczepie się do tematu, geloo83, jak myślisz.. mam 2 puszki mesomorpha a to dosyć sporo... lecieć aż mi się skończy? (obstawiam że będzie to około luty :D ) czy robić cykl teraz na jednym, drugi na następny cykl zostawić na marzec-kwiecień? (mały dylemat :P )
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
geloo83, dzięki tak zrobię.

A co do heo, oczywiście że przed treningiem. Źle napisałem, wyłączyłem kompa i mi się przypomniało że popełniłem gafe, ale nie chciało mi się go włączać ponownie.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle

mam 2 puszki mesomorpha a to dosyć sporo

wsumie 50 porcji leć cały czas...no chyba , że po jednej puszeczce będziech chciał zrobic przere a to nie bedzie głupi pomysł .....i zmień na coś innego a później możesz znów walnąć mezo .....pamietaj organizm przyzwyczaja sie do wszelkiego rodzaju stymaulantów , ja cały czas wale coś przed treningiem tylko zmieniam rodzaj suplementów ...osttanio ładowałem CRACKA .....klepie fajnie takie bardziej podkręcający czache jest teraz wale CYTONOXa i jest zajebista pompa pewnie ze względu na wieksze ilości argniny i pompujących stymulantów......
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
No tak, ale te 50 porcji to u mnie wyjdzie z 75 obstawiam albo około 90, bo ja po pół porcji nie ogarniam bomby i masakra jest :D
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Następne cykle
75-90 porcji ...ojojojo...to po co takiego tyracza sobie kupiłeś......brak ci pobudzenia na treningu ...

dla mnie osobiście po czasie i 1,5 miarki nie bedzie na tobie robić wrażenia jeśli bedziesz stosował to zbyt długo ......
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024