Skocz do zawartości


Zdjęcie

suplementy diety...proszę o pomoc!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

robank
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

suplementy diety...proszę o pomoc!!!
witam szanownych forumowiczów,
Od 3 tygodni mam diete odchudzającą która nie jest specjalnie dla mnie ułożona, poprostu zmieniłem zwyczaje zywieniowe np. na sniadanie zamiast kiełbasy albo tłustych parówek w wielkiej ilości po której przez 2 h nie mogłem sie ruszać - płatki owsiane na 1,5% mleku, na obiad zamiast wielkiej ilości smażonego mięsa z hektolitrami sosu - ryba z wody z warzywami i ryżem, zero słodyczy, mniej owoców wiecej warzyw itd. Jakolwiek, dieta którą sobie sam ułożyłem działa, efekty są bardzo widoczne. Do diety zastosowałem trochę suplementów i tu właśnie Was forumowiczów bardzo proszę o pomoc bo nie dokońca jestem przekonany czy taki zestaw jaki biore jest dobry, czy coś zmienić, odjąć, dodać?!
Zaznaczam że oprócz pracy i troszkę brzuszków i pompek robionych w domu nie mam żadnych dodatkowych ćwiczeń, przynajmniej jeszcze przez 2-3 tygodnie, później zamierzam zacząć chodzić na siłownie ale narazie musi wystarczyć to co powyżej.
Moja dzienna dawka suplementów:

Witaminy "centrum" 1 tbl dziennie
Koenzyme Q10 3x2 dziennie = 180mg
Lecytyna sojowa 3x 1 dziennie = 3600 mg
Olej z dorsza z omega 3 1 tbl dziennie = 1000mg
Tonalin CLA (sprzężony kwas linolowy) 3x1 dziennie = 3000mg

wielkie dzieki za wszelkie sugestie i porady
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementy diety...proszę o pomoc!!!
suplementy takie prozdrowotne, nie ma tutaj żadnych wynalazków :P Póki jedziesz na samej diecie i treningach w domu to nic więcej nie dokupuj. Jak zapiszesz się już na siłownię to możesz pomyśleć nad jakimś spalaczem i białkiem (domyślam się że twój cel to redukcja).
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024