Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sporty wytrzymałościowe a Masa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

segativ
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sporty wytrzymałościowe a Masa
Witam wiem że to nie forum o takich sportach ale potrzebuje porady właśnie z pogranicza kulturystyki. Mianowicie sportem którym sie zajmuje jest Downhill, wcześniej brałem go czysto dla przyjemności jednak ostatnio przymierzem sie do startów w zawodach i doskwiera Mi brak siły przy 8 zjazdach z Góry niema już siły na nic przede wszystkim bolą PRZEDRAMIONA I DŁONIE. Ale ogólnie jest ze Mną ŹLE.

I tu Moja prośba czy znacie jakis dobry szybki sposób na przybranie na masie ok 2kg w ciągu 1.5 miesiąca ?
Najlepiej było by Jakąs konkretną DIETĘ i ilością Białek i Węglowodanów a [g] na dzień, biorąc pod uwagę to ze na rowerze jeżdżę ok 3h na dzień nawet w brzydką pogodę
Dodatkowa Suplementacja wchodzi w gre ale max 30/40 % jeśli chodzi o węglo.. i proteiny
Myślę tez o cyklu kreatyny i glukozy

I jakieś ćwiczenia które Mógł bym wykonywać w domu na wzmocnienie przed ramion i tego co uważacie za stosowne.

Dzisiaj w aptece dokonałem pomiarów na takiej maszynie dla orientacji, wyniki :

Masa ciała 67kg (odjąłem mniej więcej wagę ubrań)
Chcę się trzymać tej dolnej granicy zalecanej wagi dla mojego wzrostu czyli ok 71kg

Wzrost 188cm
Tkanka tłuszczowa 8,6%


Z Góry dziekuje
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty wytrzymałościowe a Masa
witam chodzisz na silke? jesli nie to dieta suple ci sa zbedne no mozesz ew carbo kupic do odnowy energii i wsuwaj 2x dzien ryz bialy carbo po rowerze 50g ogolnie bym powiedzial za diete sie chwytaj i kup sciskacze jezeli masz problem z nim polecam uzywam i jest wypas i przedramiona odrazu nabieraja takowej "sily" i masy
ogolnie idz do dzialy odzywianie i popros o diete opisz sytuacje
  • 0

segativ
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty wytrzymałościowe a Masa
Właśnie nie, nie chodze jednak jesli bedzie to wymagane to oczywiscie pujde. Wolal bym jednak ćwiczyć w domu równiez z powodow finansowych (mam niemałe wydatki na rower)

I czy przy odpowiedniej diecie jestem w stanie przybrać na masie 2kg w ciągu 1.5 miesiąca ?
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty wytrzymałościowe a Masa

2kg w ciągu 1.5 miesiąca

Jak najbardziej i nawet duzo wiecej :)
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

segativ
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty wytrzymałościowe a Masa
oooo to super bo chciał bym max 5kg przytyć ale te 2kg to na szybko :D
Ale niestety nikt nie chce Mi pomóc co do diety z odpowiedniej części forum.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty wytrzymałościowe a Masa
nom co do treningu bo zdaje sie ze przedramiona i dlnie slabe takze j/w pisalem na poprawe tych jeno partii sciskacz koszt 2szt to 4 zl a efekt no co tu gadac kto nie sciska ten nie wie co traci za suple typu kreta nie lap sie carbo i taurynke mozesz kupic reszta zbedna no ew gainera vitalmaxa 1 albo mass xxl jednak ja bym sie ograniczyl to tych pierwszych 2 produktow i ryz 2x 100g dziennie polecam masa ci pojdzie luzem o te 5kg
  • 0

done
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z lozy szyderców
  • Zainteresowania:robie tylko to co lubię

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty wytrzymałościowe a Masa
zjazd, rower ;) stare dobre czasy.....
Ja bym zaproponował tak, zacznij ćwiczyć, potrzebujesz wytrzymałości i kondycji, 3-4miechy na siłce spokojnie ci wystarczy, skup sie na trenowaniu rąk ;)
  • 0
w praktyce ABS jest lepszy niż A6W

segativ
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sporty wytrzymałościowe a Masa
dzięki wielkie
A co do ściskaczy to używam ostatnio nie często bo mam fioletowy (nie wiem dokładnie ale ich kolory oznaczają twardość) przestałem bo już mnie nudzi tak po 250 ma rękę [po 50 na rękę i zmiana aż do zmęczenie] ale mie miałem jeszcze okazji wypróbować w praktyce czy coś to dało, ale ręka nabrała ciekawych kształtów :D Hehe
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024