Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Wojak1418048776
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubań

Napisano Ponad rok temu

Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ?
Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ? ( dałem szukaj i same plany mi się ukazały:P )
  • 0
Jak nie wiesz co mowic to mow co wiesz ;)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ?
rozchodzi ci sie o skolioze?niema to wiekszego znaczenia. wielu mlodych ludzi ma odstajace lopatki - sam tak mialem. przy odpowiednim treningu i nabraniu w przyszlosci masy w ogule tego nie widac pozatym szerokosc plecow to miesnie a nie lopatki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ?
u mnie tez wykryli skolioze i zespół czegos tam (objawiaj sie troche większym zaokrągleniem kręgosłupa ) ale po masowaniu staje sie to mało widoczne i nie wpływa na wygląd ani szerokosc

Wojak1418048776
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubań

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ?
Może i skolioza :P A może podacie jakieś ćwiczenia na przynajmniej minimalną redukcje tego skrzywienia ?
  • 0
Jak nie wiesz co mowic to mow co wiesz ;)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ?
Odstajace lopatki to efekt slabych miesni zebatych przednich i rownoleglobocznych. Wstaw do swojego treningu klatki przenoszene sztangielki za glowe, a do treningu barkow wzosy bokiem wysoko nad glowe. Dodatkowo trening plecow powinien klasc najwiekszy nacisk na srodkowa ich czesc. Wioslowanie jednoracz wplynie posrednio - wzmacniajac plecy w tym rownolegloboczny. Jednak przy odstajacych lopatkach trzeba przede wszystkim wzmocnic zebate przednie.aha i nie garb sie - chodz prosto- to tez b. wazne i przykładaj się do techniki podczas ćwiczeń. pozatym udaj sie do ortopedy bo moze byc to takze kifoza, lordoza lekarz napewno da namiar na grupe korekcyjna gdzie poprawisz sobie ta wade
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Wojak1418048776
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubań

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ?
No dzięki. Uważam temat za zamknięty.
  • 0
Jak nie wiesz co mowic to mow co wiesz ;)

cendymen
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ?
Jeszcze Moze zdazę wrzucic swoje slowo Poniewaz ja mam lordoze a jak wiadomo jest to nadmierne wygiecie kregoslupa ledzwiowego do przodu to mam pytanie jak w takim wypadku cwiczyc nogi wiadomo ze nadmierne obciazenia poglebiaja ja nie chce miec duzej gory a nog wogole Bo to nie ladne poki co robie takze cwiczenia korygujace poniewaz studjuje fizjoterpaie (2 rok) jednak czy jest cos lepszego niz przysiad ze sztanga a nie obciazajace tak odcinka ledzwiowego ?? pS . male pytanie czn upomnienie KOPACZ?:D
  • 0
"Rób Więcej niż Możesz" Bądź Panem Samego Siebie...

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy skrzywienie łopatek wpływa na szerokość pleców ?
nie kopacz :rotfl: tematu z przed roku nie odswierzyles hehe. przysiady ktore mniej obciazaja ledzwia to przysiady ze sztanga na barkach gdzie musisz miec sylwetke wyprostowana, przy przysiadach na karku cialow pochylasz w przod. mozesz wykonywac suwnice zamiast przysiadow
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024