Skocz do zawartości


Zdjęcie

kreta razem z tauryną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
wiec na dobry cykl trzeba dwie puchy!
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną

Z tego co pamietam wchłanianie krety można zwiększy poprzez:
- wzrost ilości insuliny we krwi - a to z kolei poprzez spozywanie dekstrozy
- wzrost efektywności insuliny - zapewnienie w diecie wystarczającej ilości chromu i wanadu

kreatyna nie jest insulino zalezna. jest sodo

Z dekstrozą a tym samym insuliną wole jakos nie próbowac, bo podobno można sie po niej troche zatłuścic

nie popadajmy w skrajności. 30-40g dextro napewno nie zatlusci cie, pozatym wiele produktow jakie jesz np ryz bialy ma wysokie ig a co z tym idzie powoduje wyrzut insuliny. ktory jest bardzo potrzebny. nie mowie to o wchlanianiu kreatyny bo to juz o wiele dluzsza rozmowa ale o transportowaniu skladnikow odzywczych we krwi min. aminokwasow dlatego chociazby porcje bcaa, glutaminy popijamy ww, dalej odnowa glikogenu itd.

gdzies czytałem ze to nie jest w 100 % bezpieczne i zalecane bawienie sie ze wzrostem insuliny we krwi


mozliwe ze w jednym z moich postow gdzie pisalem o huśtawach hipoglemicznych ale musze was po raz kolejny uswiadomic ze takie cos wystepuje dopiero po przekroczeniu 100g ww w jednorazowej porcji dawkami glukozy 30-50g czy carbo 50-60g niema sie co martwic bo po treningu organizm chlonie wszystko jak gąbka wode i te ww ida na odnowe glikogenu a nie w fat.

o taurynce nie słyszałem, a chodzi mi o to że sprawdziłem i jest dostepna u mnie i to całkiem tanio ku mojej radości. Wiec co, serio ona skutkuje ? Zwiększa wchłanianie kreatyny ? Jaki jest tego mechanizm ? I serio nie trzeba nic więcej prócz tauryny ? Dekstroza jest wtedy już zbędna jak się ma tauryne ?

tauryna polepsza transport kreatyny nie mylic prosze z wchlanianiem!, dziala na zasadzie odzialowywania na tzw. pompy tłoczące. najlepsze transportety to tauryna,r-ala, ww proste itd to lekkie nie porozumienie ale to juz odzielnny temat o ktorym pisalem niedawno. dla tych ktorych interesuje ten temat;
http://www.forum-kul...showtopic=44118

i edit bo mi sie cos przypomialo. przekonanie ze wyrzuty insuliny prowadza do otylosci jest po czesci prawda ale w praktyce jak to bywa jest roznie i dlatego np tauryna jest zawsze mile widziana na cyklu redukcyjnym ale nie bede was biochemia zanudzal :)

i takie gadnie o taurynie, ala, i ww co powoduje niby cos zlego. pierdolenie kotka za pomoca młotka ;) odkad sie tacy zdrowotni zrobiliscie hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
e tam moze i tak ale jaki efekt masz po xpandzie :D:D

ps. mowilem o krecie i dekstro z TRECA co wyniecie 105 zł ;p
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
hehe no wlasnie JOKS ma racje w 100% :D
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
No wreszcie mi ktos odpowiedział na pytanie, czemu zawsze jest tak ze wiekszosc doczepia sie tego co ktos napisze zanim zada pytanie, a na samo pytanie odpowiedziec to niekoniecznie :P
Dorba Joks, tauryna poprawia tansport a nie wchłanianie, ale wystarczy mi tauryna ? moge dac sobie spokój z dekstrozą ?

odkad sie tacy zdrowotni zrobiliscie hehe


Od zawsze :P A tak serio, to nie dąże do celu po trupach, nie zamierzam zrobic sie sie jak szafa ale za cena zjedzenia ton suplementów i chemii, bo to wszystko jest totalnie wbrew naturze, staram sie ograniczyc do jak najmniejszej liczby suplementow.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną

Od zawsze :P A tak serio, to nie dąże do celu po trupach, nie zamierzam zrobic sie sie jak szafa ale za cena zjedzenia ton suplementów i chemii, bo to wszystko jest totalnie wbrew naturze, staram sie ograniczyc do jak najmniejszej liczby suplementow

rozchodzilo mi sie o te wyrzuty insuliny :rotfl: zjesz sobie torebke bialego ryzu ig 65-70 i tez masz wyrzut insuliny :D zjesz sobie ciasto rowniez itd. a wiec troszke rozśmieszyło mnie ze nagle porcja 30-40g ww mialaby cos zrobic niewiarygodnie zlego teraz chyba rozumiesz :hyhy:

Dorba Joks, tauryna poprawia tansport a nie wchłanianie, ale wystarczy mi tauryna ? moge dac sobie spokój z dekstrozą ?

jakby Ci to napisac prosto, kreatyna krazy sobie w krwioobiegu i jest insulino nie zalezna a wiec wyrzut insuliny nie poprawi jej wchlanialnosci co najwyzej szybciej wepcha kreatyne do miesni bo insulina transportuje rozne skladniki np aminokwasy. a wiec reasumujac z wyrzutem insuliny czy nie kreatyna dotrze na swoje miesnie (do miesni) tylko ze troszke dluzej, ale miesnie i tak wchlona tyle kreatyny ile potrzebuja nadmiar wydalisz wiec nie widze sensu upychania ich tam szybciej bo wchlanialnosci to nie polepszy a przyjmujac rano czy po treningu gdy organizm jest wyglodzony i tak kreatyna samoistnie sie szybko wchlonie, i tyle co nalezy wiedziec o transporterach one poprostu szybciej upchaja kreatyne do miesni ktora samoistnie i tak by tam dotarla. jesli przyjmujesz inne suple typu glutamina,bcaa mozesz wtedy kupic ww porste (dextro) gdyz aminokwasy szybko pojawiaja sie w krwioobiegu i popijac dextro za pomoca wyrzutu insuliny bardzo szybka trafia do miesni bo tu akurat liczy sie czas. ale w przypadku kreatyny nie (wazne by przyjac ~10g dziennie bo wiecej organizm nie przyjmie) a przyjmujac porcje rano do treningu zanim wrocisz ze szkoly ona i tak sobie juz dotrze. reasumujac jesli nic nie zrozumiales to dextroza nic zlego nie czyni ale i potrzebna nie jest. lepszych osiagow nie bedziesz mial stosujac ją
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
Dobra skumałem, dziekuje Joks. Studiowałes medycyne czy jak ?? :D

Napisałes: "a przyjmujac porcje rano do treningu zanim wrocisz ze szkoly", ja szkołe już dawno skończyłem, nawet studia :D . Mam 26 lat i pracuje w Londynie :P hehe

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
hehe duzo młodzieży tu zaglada wiec z przyzwyczajenia napisalem o szkole :rotfl: medycyny moze nie tyle co studiowalem ale zycie mialem ciekawe :), siostra skonczyla biochemie wiec tam czasami dziabne cos z notatek hehe ja znow pracowalem w sklepie z odzywkami a obecnie robie w medycynie jako informatyk :hyhy: i lubie czesto porozmawiac sobie z lekarzami na dręczące mnie tematy hehe wiec wiedze podstawowa w tematyce mam by wiedziec co jak dziala :]
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
To akurat zauwazylem :), to dobrze, dziwne jest bowiem jak są tacy co biorą tone supli, kompletnie nie wiedząc do czego to własciwie służy i bez względu na to czy tak naprawde muszą to brac czy nie. Dlatego jak ja czegos nie wiem, albo widze ze w necie zdania sa podzielone, to pytam Ciebie, bo widze że masz o tym nie małe pojęcie

mroczny_ryj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
Joks jak juz tak sie ciebie pytaja to ja sie coś zapytam :P krete lepiej brac rano na czczo i po treningu czy przed treningiem i zaraz po nim?
  • 0
Bóg jest jedynie odbiciem ludzkiej słabości

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
Porcje naczczo i po treningu to podstwa, ale jak juz pisalem np. jablczan bierzemy przed treningiem dla zwiekszenia jego efektywnosci.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
ja bede bral k-a + jabłko ...
DT : k-a na czczo , jabłko przed treningiem
DN : k-a na czczo , jablko w porze treningu

:D
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
W DN KA po treningu, a nie naczczo.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreta razem z tauryną
sory moj blad ... bede bral tak :
DT : jablko na czczo, k-a po treningu
DNT: jablko na czczo, k-a w pore treningową

ps. starwaim bardziej na mase niz na sile ;] oczywiscie tez mi dojdzie siła ;]
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024