Skocz do zawartości


Zdjęcie

zacząć brać aminokwasy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zacząć brać aminokwasy?
Witam, jestem na redukcji. Zostało mi około 25tab clenburexin z treca oraz 1/3 butelki hmb z hi-tec 70 ml, mam do tego jeszcze aminokwasy rozgałęzione bcaa ze sports one, glutamine 1000 z olimp.. Czy zacząć brać bcaa i glute już od jutra, czy poczekać az hmb oraz termogenik się skonczy? to jest jakis tydzien, co uważacie.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacząć brać aminokwasy?

ja bym zaczal wszystko na raz a nie odczekiwac :)

 

 

Aminokwasy Olimp: http://www.fabrykasi...limp/aminokwasy


  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zacząć brać aminokwasy?
Joks, Co wszystko wyjasnil:P tez bym zaczal wszystko naraz;] nie czekaj juz ztym co masz tylko dolacz do suplementacji:)
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacząć brać aminokwasy?
hehe mi sie rozchodzilo raczej o to ze hmb nie dziala u wytrenowanych osob i w publikacjach nie ograniczal rozpadu a wiec jadac na hmb wychodzi na to ze w ogule nie miales zadnego antykatabolika :) a ze ja np lubie chronic swoje miesnie to polaczylbym bcaa i glute naraz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacząć brać aminokwasy?
joo, daltego to zakupiłem. tak joks, pamiętliwy jestes dotychczasz jedyny antykatabol to hmb.. aha jescze jedno, mam carbo, chyba dobrze popijac dawke aminokwasów po treningu carbo. Aminokwasy szybciej się wchłoaniają z posiłkiem węglowodanowym ,Twoje słowa.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacząć brać aminokwasy?
skoro moje słowa to napewno muszą byc prawdziwe :D. niezapominaj o innych moich slowach hehe ze nie mozna bcaa popijac mlekiem,gainerem,bialkiem,ani po posilkach czy w trakcie tylko na pusty zoladek i z kreatynka lub glutamina czy carbo :). o ile dawkowanie bcaa to tylko w dzien treningowy 1 tab na 10kg i najlepiej z ekonomicznego punktu widzenia przed/po treningu lub po samym tylko treningu. to glute dobrze podzielic na kilka dawek: po przebudzeniu, po treningu i przed snem. rowniez tylko z ekonomicznego punktu mozna tylko w treningowy. a bialeczko jak chcesz zakupic uniwersalne zebys mogl w nietreningowy brac przed snem bo w nietreningowy niebralbys ani gluty ani bcaa
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacząć brać aminokwasy?
mysle ze bede bral w nietreningowe poprostu mniejszą dawke, glutamina w treningowe bedzie po treningu i rano i przed snem, a bcaa przed treningiem i po. Zarówno jak i przed treningiem mam pusty zołądek takze i po więc bedize wszystko gucio :) odczekam jakis czas i zjem obiad. Z glutaminą tez nie bedzie problemu, na pusty najlepiej wszystko wchodzi. Na bialko aktualnie nie mam kasy wiec musi sie obejsc bez niego, zainwestuje jeszcze w omege3 z apteki :)

wygląda to tak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacząć brać aminokwasy?
nurtuje mnie pytanie czy popijac to bcaa po treningu carbo? sporo osob radzi zeby na redukcji wywalic wegle z odzywek...
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zacząć brać aminokwasy?
Teściu, moim zdaniem jednak troche wegli musisz zostawic... musisz przeciez uzupelnoic troszke energii po wysilku na silowni dlatego smialo popijaj weglami tylko w mniejszej ilosci... nie mozna calkiem wywalic wegli z diety bo jednak wszytsko naszemu organizmowi jest potrzebne a chyba nikt nie chce sie odwodnic i wycienczyc organizm...
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacząć brać aminokwasy?
yop, wegle to najlepszy antykatabolik po treningu bo najszybciej odnawiaja zapas glikogenu :D i wtedy bcaa zostana pieknie wykorzystane w swoim wlasciwym celu niz do odbudowy zapasu energetycznego
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zacząć brać aminokwasy?
Dziś jest drugi dzień jak biore trzy suple wymienione wyżej, wszystko idzie ładnie hehe, no i popijam po treningu bcaa szklaneczka carbo - zobaczymy za tydzien jak będzie coś nie tak to odstawie węgle :>
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024