Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kaloryczność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Timo_17
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małkowo k. Gdańska
  • Zainteresowania:panienki z fotka.pl

Napisano Ponad rok temu

Kaloryczność
Takie pytanie które jush od dłuższego czasu mnie nurtowało. Mianowicie jeśli kaloryczność mojej diety tam załóżmy 3400 kCal i jeśli chcę ja uzupełnić o gainera to mam zmniejszyc ilość zjadanych pokarmów i wyrównać do poziomu 3400 kcal czy do obecnej diety ktora wynosi 3400 kcal dodać gainera i wyniesie ona załóżmy 4000 kcal. Na czym polega istota przymowania tego typu preparatów. Czy służy tylko i wyłącznie do zwiększania kalorycznosci obecnej diety czy może jednak lepiej są wchłaniane przez organizm i dlatego warto dietę uzupełnić o gainera kosztem niektorych pokarmów z diety. Proszę o pomoc.

pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryczność
hmm jezeli i dziesz w mase to powinienes sporzywac wiecej kalori niezeli spalasz podczas treningu , w moim rozumowaniu wiecej kalori tym lepiej zwłaszcza ze zwiększysz ilosci przyjmowania białka którego sporo organizm zurzywa do odbudowy mięsni, moim zdaniem to nie powinien byc jakis problem , masa powinna troche szybciej isc bo sporzywanie duzych ilosci kalori w jedzeniu jest obciazające dla zołądka (nie kazdy lubi duzo jesc ) wiec gainer powinien tylko pomóc

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryczność
Co ma dużo kcal a jest zdrowe i które sie często je jak sie na mase jedzie??
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryczność
zalerzy co lubisz ^^ jezeli chodzi o kaloryczne zeczy to najlepiej zeby miały mało tłuszczu i sporo węglowodanów , ryby , makarony , ryz , jajka , mieso wieprzowe , jak nie masz diety dobrej to sie kupuje garniera tez ma sporo kalori

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryczność
aha.a morele dużo mają?
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryczność
heh niewiem z tyłu na opakowaniu powinno pisac ;)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryczność
Timo_17, wyliczasz swoje zapotrzebowanie na bialka, tluszcze i wegle i jezeli dostarczasz wszystko z diety to gainer lub inne suple sa ci nie potrzebne. jesli okazuje sie ze brakuje ci albo wegli albo bialka to wtedy kupujesz jakies suple. bo one sa tylko ich uzupelnieniem. a jesli przekraczasz swoj bilans to niestety odklada sie to w tluszcz. chyba ze zakupisz jakies suple typu cla,omega3,hca ktore zapobiegaja przy nadwyzszce kalorycznej odkladanie sie tluszczu. dlatego np ja teraz do masowek dodaje cla bo niedostyc ze fat sie nie odklada to cla jeszcze powoduje przyrost miesnia
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024