Skocz do zawartości


Zdjęcie

proszę o pomoc-redukcja wagi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
Kamila i jaką diete w końcu wybrałas?
Zapraszam do działu Fitness, już powstał, pozdro
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

gkamilla
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
na razie postanowiłam ograniczyć ilości jedzenia, pić dużo zielonej herbaty, nie jeść po 19...wiem, że jestem cieniaskiem w porównianiu z Wami ale ucze się! mam pedometr, jego wskazania sa bardzo pouczające-uświadamiają jako mało sie ruszam:-( od poniaedziałku właczam basen. byle do wiosny:-)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
gkamilla, po pierwsze
1) ograniczenie jedzenia nie musi sprawic ze schudniesz [wiesz, ze zawodnicy sumo jedza raz dziennie ? :D :P]
2) mozesz i jesc o 24 tylko musisz jesc madrze
  • 0
[you]
pozdro :P

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
gkamilla, wlasnie przeczytalem Twoja pierwsza wypowiedz:P:P dalej nie chce mi sie czytac :P

Czy możecie dobrac diete na redukcje wagi? Kobieta , 28 lat, 156cm, 50 kg; niestety praca siedząca, mało czasu na ćwiczenia, raz w tygodniu salsa i może wykroję jeszcze godzine na basen...z góry dziękuje za pomoc :570: :570:

musisz znalezc czas na trennigi przynajmniej 3x w tygodniu, bo bez tego
ukladanie diety w twoim przypadku to bezsens :>
pozdro
  • 0
[you]
pozdro :P

gkamilla
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
az chce sie korzystać z Twoich rad anar :[ na szczęście nie wszyscy tutaj maja takie podejście :kwasny:
  • 0

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
Kamila tu tak zawsze, prosto z mostu. anar chciał powiedzieć że jeśli nie bedziesz miała odpowiedniego treningu 3 razy w tygodniu to układanie diety (czasochłonne) będzie bezcelowe bo nie przyniesie wiekszych efektów co wywnioskował już z pierwszej twojej wypowiedzi- tylko on to powiedział po swojemu ;)
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

gkamilla
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
ale chyba potrafi sam mi odpowiedzieć? :rotfl:
  • 0

gkamilla
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
poza tym, wracając do wypowiedzi kolegi anara, gdybym miała czas na ćwiczenia to nie zawracałabym Wam głowy...
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi

gkamilla, wlasnie przeczytalem Twoja pierwsza wypowiedz:P dalej nie chce mi sie czytac

HAHa anar :D:D

Dlaczego 3 razy w tygodniu musi ćwiczyć? Przecież to nie jest reguła.
Równie dobrze może ćwiczyć dwa razy w tygodniu.

Wiadomo, że 3-4 razy było by najlepszym rozwiązaniem, ale nie każdy może poświęcic tyle czasu na takie przyziemne sprawy jak swoje ciało :rotfl:

Kamila poczytaj o CKD, jest na forum. Ja dalej proponuje ci kopenhaską, ale zrobisz jak zechcesz, pozdro
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
gkamilla, nie myslalas chyba, ze kazdy Ci napisze to co chcesz uslyszec :>
Bez aktywnosci nie schudniesz i naprawde nie ma sensu rozpisywac diet, bo one doprowadza Cie jedynie do frustracji :> wczesniej czy pozniej :>

uwierz mi naprawde wielu kobietom juz pomagalem - zadreczaly mnie na gg czy e-mailami, niektore tez prywatnie;-) - byly ogromnie zmobilizowane - byly gotowe rozdzielic na kilka porcji paczke ryzu i [tylko!] to jesc byleby schudnac - byla tez jedna [pozdro agata z katowic %)] co jadla dziennie 500kcal i biegala codziennie kilka kilometrow i tez nie osiagala tego co chciala :> tzn. schudla i to sporo, ale jak sie domyslacie nie utrzymala wyniku dlugo, bo organizm zmusil ja zeby zmienila swoj dotychczasowy tryb zycia - minal miesiac dwa, a wszystko wrocilo do normy ;]
By naprawde schudnac zmiany trzeba wprowadzac stopniowo i madrze, dlatego tez musisz spelnic pierwszy warunek o ktorym pisalem
min 3x w tygodniu trening tzn - aktywnosc fizyczna ;-)
bo wiem, ze kobiety zwykle z checia przechodza na roznego typu diety [nawet te najbardziej ekstremalne], ale jezeli chodzi o wysilek fizyczny to tylko bardzo mala czesc sie decyduje :>
  • 0
[you]
pozdro :P

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
gkamilla, kolega anar dobrze prawi:) aczkoilwiek i tak wszystko zależy od organizmu. ja np. jak byłem młodszy byłem strasznie gruby. w wieku 12 lat przy 164cm ważyłem 64kg. jak miałem 14 lat postanowiłem coś z tym zrobić. w jedne wakacje wszystko zrzucilem. co robiłem? prawie nic nie jadłem, tylko jakiś konketniejszy obiad, brzuszki i bieganie. wszystko zeszło, a brzuch miałem extra. nic nie wróciło, zero jojo, nic nie przybyło. niestety przez taką diete mialem powikłania w przyszłości min. bezsennośc z którą walczyłem tak do 19 roku, a i teraz też jakoś super nie sypiam. dlatego NIE POLECAM NIKOMU GŁODÓWEK, ale chce tylko podkeślić, że na każdego co innego działa. wiem że może to głupie, ale jakbym znowu był w tym samym punkicie to zrobiłbym dokładnie to samo, bo od tego momentu dosłownie wszystko sie zmieniło:) Ale niech nikt tego nie robi, bo to wszystko można osiągnąć inną lepsza drogą, bez żadnych powikłań:)
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc-redukcja wagi
gkamilla, my nauczeni tutaj doswiadczeniami swoimi i ludzi ktorym pomagamy, radzimy Ci co zrobic zebys zyskala najlepsze wyniki w jak najkrotszym czasie....
rowniez wg mnie dieta bez aktywnosci fizycznej mija siem z celem - no coz spojrzmy prawdzie w oczy... kiedy chcesz spalac ten tluszczyk ?? -> podczas wysilku, aktywnosci fizycznej. 3xtyg byloby super i jesli na prawde ccialabys cos w swoim ciele zmienic, ez grozby efektu jo-jo i innych glupich przypadlosci jakich mozna siem nabawic stosujac rozna dziwne diety, nie powinno to byc problemem... [wystarcza dyscyplina, samozaparcie] Ja mam w tej chwili sesje, 0 czasu na cokolwiek, ciezkie studia, ale i tak wroce na silke bo nie satysfakcjonuje mnie aktualny wyglad [szczegolnie wiedzac jak siem wygladalo bedac w fomnie]
diety kopenhaskiej nie polecam... jak juz wspominalem jestem przeciwnikiem takich diet

raz moj kolega gdy poprosil mnie o pomoc w rzuceniu cialka: zrzucil 12kg w 9-10tyg, zero efektu jo-jo [przestal chodzic na silke z roznych wrgledow], laktycznie rzytyl jakies 3kg, ale tego niedalo siem uniknac przy jego tryie zycia [chlac wielki :D] teraz utrzymuje wage bez problemu na poziomie +3-4kg [nie dbajac o to of korz :P]
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024