Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trenuje 2 miesiące, PORADŻCIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

radix18
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:komp siłka

Napisano Ponad rok temu

Trenuje 2 miesiące, PORADŻCIE
Witam!
zacząłem teningi z wójkiem około 2 miechów temu, trenujemu po 2 grupu pięśniowe 3/4 razy w tygodniu. Co prawda widze jakieś minimalne poprawy, ale moim zdaniem to nie wystarcza.... powiedzcie czego moge sie spodziewać i po jakim czasie
PS:Mam 17 lat i nie używam żadnuch pigułek nawet najmniejszych oprucz multivitaminy, czy to dobrze jak na początek,..? czekam na jakieś porady linki do stron czy coś tego typu lecz najbardziej interesuje mnie to czego powinienem sie i po jakim czasie :idea: Thx dzia z góry z pomoc
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenuje 2 miesiące, PORADŻCIE
Dla Ciebie najlepszy bedzie trening ogoólnorozwojowy, zobacz do mojego tematu w tym dziale jest tam przykład treningu
  • 0
Pozdrawiam Strong

Xardas
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Złocieniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenuje 2 miesiące, PORADŻCIE
Jesli masz nadwage to postaraj sie schudnać, jesli natomiast masz średnia budowe to polecam ci HMB + Kreatyna po miesiacu zobaczysz efekty ale staraj sie ćwiczyć 5 razy w tygodniu, natomiast jesli masz szczupła sylwetke to jedziesz na mase :D
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenuje 2 miesiące, PORADŻCIE
Xardas kreatyny nie bierze sie po miesiącu ćwiczen, organizm w tym czasie nie ma jeszcze adaptacji wysilkowej, która zwieksza działanie kreatyny, czym później weźmiesz tym lepiej organizm wykorzysta
  • 0
Pozdrawiam Strong

Leon_SSJ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wszystko prawie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenuje 2 miesiące, PORADŻCIE
na kreatyna i hmb za wczesnie a wogole to hmb jest drogie i trzeba je dlugo brac zeby byly efekty. co do treningu to na poczatek podstawowe cwiczenia na dana grupe miesniowa ( wyciskanie lezac, unoszenie przedramion itp ). najwazniejsze prosty trening z podstawowymi cwiczeniami najlepiej 3 dni w tygodniu.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024