Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta- ocena,wskazówki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Elektron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta- ocena,wskazówki

Ćwiczyłem regularnie przez rok jednak od kwietnia tego roku miałem przerwę do lipca z powodu matury. Trochę mnie zalało tłuszczem na brzuchu, to z powodu picia i słabej diety. Teraz chciałem to zrzucić i dopiero w październiku lub listopadzie zaczynam trening na masę. Proszę o ocenę mojej diety, czy przy niej spalę ten tłuszcz z brzucha czy dużo jest w niej do wymiany.

Pierwszy posiłek godz. 11- duży jogurt naturalny, 2 banany, 20g izolatu scitec

Drugi posiłek godz. 14- obiad- mięso z kurczaka z ziemniakami / ryba z ziemniakami / makaron z sosem / pierogi

Około godziny 16 trening - 25g odżywki FA 3R

Po treningu 30-40g izolatu

Trzeci posiłek godz. 18 - sałatka z ogórkiem, pomidorem, sałatą, papryką, cebulą czerwona, sos sałatkowy + 4 łyżki oleju

Czwarty posiłek godz. 20- serek wiejski, marchewka

Piąty posiłek 21 30- jajecznica z trzech jajek

 

Trening który wykonuje to brzuszki 7 serii po 40, rowerek leżąc 2 serie po 30, później bieg na orbitreku 30 min

 

Odżywki którymi dysponuje to: izolat scitec, 3R, węgle flud dymatize

 

Proszę o podpowiedzi i z góry dziękuje za poświęcony mi czas.

 

Ps. Informacje o mnie

Wiek: 19 lat

Waga: 72 kg

Wzrost: 182 cm

 


  • 0

Elektron
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta- ocena,wskazówki

Pomoze ktos?


  • 0

Mateusz95
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1958 postów
  • Pomógł: 38
181
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Podkarpacie.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport !
  • Staż [miesiące]:od września 2013r.
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta- ocena,wskazówki

Rano najlepiej daj jajka możesz sobie zrobić omlet dodając płatki owsiane. Serek wiejski ok ale jako ostatni posiłek. Tak to mięso białe np kurczak lub indyk, jakieś ryby no i do tego jakieś węglowodany np ryż brązowy jest dobry na redukcję.

Białko jako uzupełnienie jak masz słabszy posiłek to możesz dać i bezpośrednio po treningu.


  • 0

dietaa29
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta- ocena,wskazówki

jeszcze moze jakies suplementy diety dodaj. napewno pomoga ale wiem ze sa rozne opinje na ten temat


  • 0

Stivciu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta- ocena,wskazówki

dietaa29 wcale nie trzeba supli... jedynie co to witaminki bo przy dużej ilości aerobów to się przydadzą nawet jeśli ktoś je dużo warzyw itp., a jak ktoś chce wpakować w siebie niepotrzebnie chemię to prosze bardzo ale przy dobrze dobranej diecie skutki są takie same a w dodatku bez niepotrzebnej chemii...


  • 0

Pomogłem? daj pozytywa przy moim komentarzu! :) Dziękuję  :crazy2: 

 

522c9c988ee4a.jpg


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta- ocena,wskazówki

Co do mięsa to nie musi byc białe może być czerwone i jakikolwiek czerwone czy białe trzeba jeść i takie i takie.

 

Jesz na sniadanie izolat? Bezsens... zostaw sobie izo na szejka potreningowego bo tutaj izolat ma największe zastosowanie a nie rano :E

 

1. omlet/jajecznica/na twardo (do wyboru) + placki z owsianych czy razowe pieczywo + warzywo czy owoc (jak smazysz to na oleju z pestek czy odrobinie oliwy i krótko bo oliwa potem traci swoje walory przegrzana na patelni)

 

2. kurczak/wieprz/krowa/ryba (do wyboru ) + ziemniaki/makaron/kasza/ryz + owoc lub warzywo + odrobina zdrowego tłuszczu

 

3. trening i dopiero tutaj 40g izolatu potem normalny posiłek

 

4. kurczak/wieprz/krowa/ryba (do wyboru ) + ziemniaki/makaron/kasza/ryz + owoc lub warzywo + odrobina zdrowego tłuszczu

 

5. twaróg w jakikolwiek sposób ci wchodzi + np razowy makaron czy pieczywo + morzesz dodac owoc lub warzywo

 

Tak jemy wegle na noc jak robimy mase bo zalewanie to jak dla mnie jeden wielki zafajdany mit (czy jem przed snem wegle czy nie efekt taki sam przy identycznym bilansie)

 

Nie dałem ilości w gramach bo nie zamierzam ci obliczac zapotrzebowania kalorycznego i układac gramatur posiłków- musisz to zrobić sobie sam ;)

 

białko zwierzece 2g na KMC

tłuszcze z 1.5h

reszte dopychasz weglami i najlepiej złożonymi 

 

I cała filozofia i tak po prawdzie jako suplementacja starcza ci izolat kreatyna i witaminy i więcej do szczęścia nie trzeba


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024