Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biosira ropień


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

veronca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Biosira ropień
Witam, jako, że mój temat stary z badaniami testosteronu został usunięty, widocznie komuś nie jest po nosie jeśli tutaj ktoś wrzuca negatywne badania testa po testosteronie biosiry w ciemnej wersji. Może ktoś sobie przypomni mój temat, wklejałem oto niżej podane zdjęcie oraz skan badań z laboratorium.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Badań skanu na komputerze nie moge odgrzebac, ale postaram sie po pracy któregoś dnia poszukać ich w papierach, gdzies powieniem mieć, gdyż przeważnie trzymam takie świstki.

Jako, że biosira jest tak wychawalana przez kilku dilerów którzy przekonywali mnie, bym sprobował ponownie środków tej firmy jako że inj zostały poprawione nie bolą. No i kupiłem ponownie propa, tym razem 1 butelke całe szczęście, strzały bardzo bolesne, zgrubienia po miejscach inj. W pracy wysiedzieć 8h staje się mordęgą. Jest to przeskakiwanie z pośladka na pośladek. po 2 inj odstawiam to, nie wyobrażam sobie żebym miał wbić kolejne 1cm w pośladek który boli niesamowicie jeszcze po wcześniejszym wbiciu. Postanowiłem przeswietlić flakon i tam widać jakieś paprochy, tylko pod ostrym światłem bo butelka jest ciemna, może to kawałki gumki o których ludzie piszą,możliwe ?
Postanowiłem więc po raz kolejny poszperać po necie i widzę, że nie tylko ja mam podobne sytucje:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Moje pośladki wyglądają podobnie, myślicie że zejdzie, smaorować to czymś? mete oral jedynie jem od nich kilka dni już to wydaje się być ok, apetyt rośnie.

Użytkownik veronca edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

veronca
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosira ropień
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] coś szwankuje nie mogę wkleić reszty zdjęc
  • 0

micek20
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2579 postów
  • Pomógł: 2
294
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna , siatkowka , reczna , i zelastwo
  • Staż [miesiące]:5 lat napewno a nie pamietam dokladnie
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :48
  • Pas [cm]:88
  • Udo [cm]:69
  • Przysiad [kg]:malo
  • Wyciskanie [kg]:190
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosira ropień

to zmien na inna proste


  • 0
Masz sprawe pisz na priv GG 9369832

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Biosira ropień

U mnie ziomki maja lub nie mają bolesne injekty niezależnie czy to rotex czy pmp czy alpha, biosira itp. Każdy ma inny organizm i inaczej może na testo czy głupia igłę zareagować choc tu tez technika robienia injekcji odgrywa spora rolę.

 

Jak ci Biosira nie odpowiada to kup coś innego i po problemie nie uważasz?

 

Chcesz miec super hiper środki? Załatw sobie dobrego lekarza i ciągnij na recepte buhehehe


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024