Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w ułożeniu diety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Oryginalny
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w ułożeniu diety
Witam . Mam problem z ułożeniem odpowiedniej diety . Mam 17 lat i zapisałem się na siłownie . Aby mój wisiełek był bardziej efektowny potrzebuje dobrać sobie dobrą dietę . Mam 184 wzrostu i ważę 74 kg więc nie chce już przytyć ale wyrobić rzeźbę . Czy na przykład dzięki białku [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] nie będę musiał dużo jeść dzięki czemu też nie przytyje ? Jesli nie to jaka deta byłaby dla mnie najlepsza . Dopiero zaczynam zabawe z silownią więc z górzy sorry za amatorskie pytania jesli takie są . Dzięki i pozdrawiam
  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w ułożeniu diety
co ty piszesz to pomyłka jakaś ! przy takim wzroście waga 74kg to nie ma z czego rzeźbić bo rzeźbić trzeba mieć co
  • 0

TKWM


Oryginalny
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w ułożeniu diety

co ty piszesz to pomyłka jakaś ! przy takim wzroście waga 74kg to nie ma z czego rzeźbić bo rzeźbić trzeba mieć co

Może przesadziłem waże jakieś 76 kg a zależy mi na czasie , d owakacji chciałby już wyrobić sobie chociaż zarysy mięśni

Użytkownik Oryginalny edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba95
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
46
Neutralna
  • Lokalizacja:Podkarpacie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Waga [kg]:masa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w ułożeniu diety
to nie takie chop siup.

najpierw to pierwsze co się rzuca w oczy- przy takim wzroście to nie ma co rzeźbić!!!

Jeżeli ma to być praca typu: "poćwicze do wakacji, na plaży dupeczki będą moje" to odpuść...

Jeżeli bierzesz sie za to na poważnie to:
1. DIETA NA MASE
2.TRENING NA MASE
3.REGENERACJA

te 3 rzeczy musisz ogarnąć, wbijaj do odpowiednich działów i ciśnij temat.

Odżywki to odpuśc, na nie jeszcze przyjdzie pora


pozdro
  • 0

"Never Back Down!"


Oryginalny
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w ułożeniu diety
Chce wyrzeźbić sobie mięśnie brzucha , rąk klatki piersiowej ramion . Nie chce przy tym przytyć bo wcale chudy nie jestem , jestem taki jak rówieśnicy . Czy
OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX 100% . Nie chce też dużo jeść i zamiast jedzenia chce brać to białko . Co o tym myślicie ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024