Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening siłowy pod sporty walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

mati113
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fotografia, pożarnictwo, motoryzacja, sport

Napisano Ponad rok temu

Trening siłowy pod sporty walki
Witam

Postanowiłem kolejny raz poradzić się bardziej doświadczonych Kolegów gdyż sytuacja mnie do tego zmusiła. Sporo czasu w swoim życiu poświęciłem sportom walki. Mimo że mam dopiero 17lat od dziecka staram się trenować. Z roku na rok robiłem również jakieś ćwiczonka siłowe typu podnoszenie ciężarków, przysiady z ciężarkami, triceps/biceps, wyciskanie. Mój najbardziej męczący okres to okres Wrześniowy. Od września co 2 dzień trenowałem siłowo (+.- 2godz) + 50minut biegu + trening MMA. Po dwóch miesiącach niestety mój organizm odmówił współpracy i nastąpiło przemęczenie. Czy ktoś z Was mógłby poradzić jak dobrać odpowiednie zadania siłowe pod sporty walki typu MMA? Aktualnie trenuje w Katowickim klubie - natomiast trener na razie nie chce nic radzić jeśli chodzi o ćwiczenia siłowe. Aktualny sprzęt który posiadam to hantle (obciążenie dowolne). Oczywiście chce być dobrze zrozumiany bo nie mam zamiaru być kulturystą (gdzie w poszczególnych tygodniach ćwiczy się każdą część) a jedynie dobrać trochę siły pod sztuki walki. Doczytałem od doświadczonych użytkowników że w przeciwieństwie do kulturystów zawodnik MMA który chce się dopełnić siłowo powinien 2 razy w tygodniu ćwiczyć każdą cześć ciała. Oczywiście do tego dorzucę standardowo co drugi dzień bieg po 45/50minut. Mam jedynie problem z ułożeniem siłowym - i tu muszę prosić Was o pomoc. Proszę poradźcie coś ;)
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening siłowy pod sporty walki
Proszę, poczytaj: http://forum-kultury...sportach-walki/
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024