Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomysł na biznes czy nasz szybkie bankructwo? proszę o opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

yellowmax
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pomysł na biznes czy nasz szybkie bankructwo? proszę o opinie
siema , chodzę na siłownie w Krakowie i ostatnio gadaliśmy z kumplem na temat założenia firmy. I po 4 tygodniach ciężkich ćwiczeń i rozmyślań wpadliśmy jak PINKI i MÓZG na pomysł na branże.

ostatnio dużo mówią o tym żeby się zareklamować na telebimie , dzwonią do mnie z różnych agencji i oferują mi taką reklamę. Przeglądałem ostatnio w sieci taki portal branżowy [ do wiadomości admina ] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - jak widzę po ile się sprzedaję taką reklamę to zaczęiśmy się zastanawiać z funflem czy samemu nie kupić sobie telebimu. Zrobienie spotu reklamowego to chyba nic trudnego. Trochę zabawy w Paint – dwa zdjęcia i gotowe. Co myślicie o moim pomyśle ? Kupić używany telebim , podpiąć prąd i emitować reklamy. Da się na tym zrobić kasę ? Bo jak mam dopłacać do biznesu to zostanę przy tym co mam. Wiadomo kryzys nie oszczędza nikogo - ale z drugiej strony jestem trochę hazardzistą i lubię inwestować w coś nowego. Moja kobieta ostatnio mówiła , że widziała u nas w mieście taki kolorowy ekran. Doradźcie bo jak nie, to to chyba pozostaje mi inwestować w Bamber Golb Dołączona grafika

Co o tym myślicie? Mam dobre niemieckie auto kabriolet i liczyłem , że jakbym je sprzedał to akurat miałbym na telebim - kumpel ma "włocha" , ale włoskie auta to nie auta i za jego można by kupić co najwyżej szmaciany baner Dołączona grafika haha czekam na opinie
pozdro
Waldek
  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: pomysł na biznes czy nasz szybkie bankructwo? proszę o opinie
Kwestia gdzie ten telebim miałby stać, bo jak przy ruchliwym skrzyżowaniu czy rondzie to będzie dobra inwestycja. Tylko takie miejsce kosztuje, macie już konkretną lokalizacje?

Mateusz Pawlak ;)


Marcin_25
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomysł na biznes czy nasz szybkie bankructwo? proszę o opinie
No właśnie kwestia miejsca. I też wydaje mi się, że z tym paintem, to trochę chyba przesadziłeś, ale może nawet nie musiałbyś robić żadnej reklamy, tylko klienci dawaliby Ci gotowce. Możesz też dać na kilku portalach ogłoszenie, że oferujesz takie usługi (jeszcze przed kupnem telebimu), albo przejść się do kilku firm i zapytać, czy byliby zainteresowani taką reklamą. Będziesz wiedział mniej więcej ilu klientów jest zainteresowanych i ile byliby w stanie zapłacić za taką reklamę.
  • 0
Lek na hemoroidy



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024