Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Jumpman23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Koszykówka
  • Staż [miesiące]:od 01.2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:95
  • Pas [cm]:91
  • Wyciskanie [kg]:75x1
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
Witam! Chodze na silownie juz od 6miesiecy z tym, ze 1,5miesiaca mialem przerwe. Skoczylem juz od tego czasu 10kg bez zadnej specjalnej diety naprawde nieraz to 5-6h bez porzadkego posilku siedzialem(wiem, postaram sie to zmienic), starałem sie ograniczyc jakies tluste potrawy, ogolnie wiecej jadlem, ryz staralem sie jesc, no i jakies efekty tam widze i w sile i troche miesni widac ale co najgorsze - urósł mi troche brzuch juz slyszalem od 2 osob i no niepowiem przerazilem sie troche jak wciagne brzuch to widac zarys miesni brzucha ale jest troche tluszczu i tu pytanie co robic zeby zaczac go spalac a zarazem nabierac miesni ? Cwicze pon- bic klata, sr- plecy triceps i pt barki a nogi staram sie cwiczyc w domu(gram w kosza i przykladam sie do nog nieraz 3x w tygodniu bo chce wreszcze wsad na kosz zrobic i lydki mam naprawde ladne od gry w kosza pewnie ;) Powiedzcie mi tylko jakiej diety szukac to sobie poszukam w odpowiednim dziale na tym forum. Jakie suplementy dokupic czy tam odzywki ? Mam bcaa juz 250g poszlo ale nieczuje zadnej roznicy z tym i ktos na tym forum mi powiedzial, ze bcaa na niektorych nie dziala. Aha i kidy moge sie spodziewac efektow ;d ? Dzieki, pozdro!
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
stary nie ma nabierania masy przy redukcji tłuszczu , jedno zaprzecza drugiemu ..

Nabieranie masy miesniowej to nadwyzka kaloryczna
Redukcja to ujemny bilans kaloryczny , więc nie mozna polaczyc jednego z drugim ..

Proponuję 4 dniowy split na rzezbe by kevin , w dodatku 3 razy w tygodniu cardio 30 - 40 minut , oczywiscie cwiczenia brzucha , dieta redukcyjna , mozesz kupic pas neoprenowy.

Jumpman23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Koszykówka
  • Staż [miesiące]:od 01.2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:95
  • Pas [cm]:91
  • Wyciskanie [kg]:75x1
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
no wlasnie tego sie obawialem czyli zrezygnowac z treningu silowego i wskoczyc na te wszystkie rowerki, bierznie itp ??

znalazlem taka diete na tym forum
1 Płatki owsiane 80gr odżywka białkowa40gr rodzynki ,łyzka kawy rozpuszczalnej(wszystko zmiksowane na wodzie)lub
80gr płatków owsianych+6-8 białek jaj+rodzynki( wymieszne i smażone bez tłuszczu na teflonie)
2 ryż paraboliczny 30gr+filet z kurczaka200gr+150gr fasolki szparagowej lub brokuł
3makaron 50gr|+filet z kurczka200gr lub indyka+warzywa
TRENING?
4ryż paraboliczny 50gr 200gr filet+ warzywa
5 puszka tuńczyka+1całe jajo(w sosie własnym)
6rodżywka białkowa 50gr

B:220 W 180 DLA OSOBY WAŻĄCEJ OK.85 KG

przede wszystkim prosta, zaden reżim co wazne dla poczatkujacych...tłuszcze to garść orzechów w ciagu dnia do posiłkow przed treningowych...no przede wszystkim dieta w praktyce sprawdzona :D rzeczą jasna sa aeroby 3-4x w tyg po 40-60min


Jest taka sprawa tez bo na silowni dali promocje karnet za 30zl to moze bym juz wakacje dalej kontunuowal ten trening silowy, nabrac troche masy i po wakacjiach nie kupowac karnetu tylko po prostu biegac i kupie sobie lawke do brzuszkow, moze jeszcze na rowerze cos pojezdze bo szkoda placic kase za cos co moge zrobic w domu za free czy jednak lepsze sa te sprzety w silowni ??
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
dobra dieta wedlug mnie ..

ale nie musisz rezygnowac z treningu silowego , kto ci tak powiedzial ? mowie , ze trening na rzezbe by kevin + aeroby ..

trening nie dziala tylko na mase , co za herezja .

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
Treningiem siłowym + zwiekszoną podażą białka oszczędzisz mięśnie, nie spalą się a aerobami spalisz tłuszcz.

Mateusz Pawlak ;)


Jumpman23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Koszykówka
  • Staż [miesiące]:od 01.2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:95
  • Pas [cm]:91
  • Wyciskanie [kg]:75x1
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
Ok postaram sie o ta diete na reduckje, trening na rzezbe kevina juz jest ale te aeroby to mam robic bo tym treningu na rzezbe ? tak jak w poniedzialek mam klate triceps brzuch jak to zrobie to po tym godzinka aerobow czy jak? bo w osobny dzien juz szkoda mi wejsc bo mam tylko 12 i to ma byc na caly miesiac ale moge sobie na 2 miesiac wakacji wziasc karnet ,,open" i to juz mam bez limitu na miesiac caly ale tez niewiem czy dam rady dojezdzac codziennie ? I mam drugie pytanko bo ja jestem troche zielony w temacie jak teraz zrobie trening na rzezbe to potem zeby poprostu urosnac troche a nie taki chudzielec wyrzezbiony chodzic czy to wtedy nie ma problemu ?
  • 0

Jumpman23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Koszykówka
  • Staż [miesiące]:od 01.2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:95
  • Pas [cm]:91
  • Wyciskanie [kg]:75x1
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
Juz mialem kupowac bialko zeby dieta byla taka jak wyzej napisalem i w ostatnim momencie kolega polecil mi zebym zamiast bialka kupil sobie jakies hmb czy tam spalacza(naprawde sie na tym nie znam). Mowil ze bialko to na mase a jak chce spalic tluszcz to reduktory czy tam spalacze sie to nazywa. Powiem szczerze, ze duzo kasy nie mam i niewiem co brac, Mam tez ulotke w ktorej fajnie i szczegolowo opisane jest duzo suplementow i czytalem o suplementach ktore sie nazywaja fat killer, l-carnityne complex i jest tego z 10-15 opisane i typowo pisza, ze na redukcje tluszczu (np [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]). Co brac - bialko czy to fat killer czy co ?? i jak z tymi aerobami ? czy po treningu silowym czy w dni takie jak wtorek czwartek sobota kiedy mam ,,wolne" ? czy jak ? ;)
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
bialko i bcaa , tyle .

Jumpman23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Koszykówka
  • Staż [miesiące]:od 01.2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:95
  • Pas [cm]:91
  • Wyciskanie [kg]:75x1
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
Ok to jeszcze ostatnie pytanko powiedzcie mi bo kolega ma na sprzedaz bialko serwatkowe łowickie wpc 80% bialka, zostalo mu 1,4kg z 1,8 co kupil 3dni przed wakacjami i chce 60zl. Kupowac czy lepiej jakies inne czy nawet to samo tylko nowe, pelne bo slyszalem, ze to musi byc chyba jakis cykl i to co zostalo to 1,4kg to nie starczy. Bcaa mam firmy hi tec 250g jakies zostalo
  • 0

Jumpman23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Koszykówka
  • Staż [miesiące]:od 01.2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:95
  • Pas [cm]:91
  • Wyciskanie [kg]:75x1
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
???
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
kup sobie 1 kg peak whey delicous za 80 zl.

Jumpman23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Koszykówka
  • Staż [miesiące]:od 01.2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:95
  • Pas [cm]:91
  • Wyciskanie [kg]:75x1
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
A to jest jakis cykl i przerwa jak z kreatyna czy poprostu najlepiej caly czas brac ?
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy przy redukcji tłuszczu
chlopie doedukuj sie troche , to nic nie boli



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024