Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o radę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

olgierd_zim
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o radę
Witam,
od roku ćwiczę na sucho, co kilka dni biegam i chodzę na basen. Przez ostatnie tygodnie zauważyłem, że tak jakby się "wysuszyłem", trochę też schudłem (obecnie ważę około 84 kg), ogólnie odczuwam zmęczenie, nawet rano, choć śpię po 8 godzin. Dużo jem, sporo ryżu, makaronu itp. Ale myślę, że czas skorzystać z jakiejś odżywki.
I teraz moje pytanie co trzeba wziąć na pierwszy raz żeby przytyć i lekko się wyrzeźbić. Myślałem o kreatynie i białku.
czekam na podpowiedzi.
dzięki
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o radę
To przytyc czy wyrzezbic ? nie ma cudow , przybieranie na masie to nadwyzka kalori , rzezba to ujemny bilans.

wiec tak bialeczko + mono , troche przymasujesz potem sie wytniesz .

Floyd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
22
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o radę
Po pierwsze takie pytanie:
1. Czy masz odpowiednio ułożoną dietę ?
2. Jeżeli chcesz zacząć brać odżywki na masę to oczywiście białka/gainery/bulki itd. chociaż w bulku masz mniej więcej po równo białka i węgli, więc na masę lepszy gainer. Oczywiście wedle braków w diecie.
Mam nadzieję, że przerwy nie miałeś od ćwiczeń, także śmiało na pierwszy cykl śmiało czyste, sprawdzone mono możesz dodać.
  • 0

olgierd_zim
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o radę
Żeby rzeźbić to chyba trzeba mieć z czego? ciągłość ćwiczeń jest. Diety brak, często jem nieregularnie (praca itp), fastfoody też jadam.

tej masy też nie chcę aż tak dużo. Ważę teraz 84 kg przy 185 cm wzrostu. Tam myślałem żeby ze 2-3 kg przytyć. Jaka odżywka mi pomoże? I oczywiście do tego będzie trzeba jakąś dietę ułożyć tak? pytam tak bo się nie znam, dla mnie odżywki to tylko kreatyna i białko :) jak coś to proszę o pełne nazwy
  • 0

Floyd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
22
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o radę
Jeżeli nie chcesz dużo przytyć to sama dieta bez odżywek wystarczy. Żeby rzeźbić, trzeba mieć z czego, masujesz, potem wycinasz. Na tym to polega właśnie.
Ułóż dietę/daj na forum do zmodyfikowania, na pewno ci pomogą. Lub przejrzyj http://forum-kult...-diety-na-mase/
Jeżeli chodzi o kreatynę to mono na pierwszy raz tak jak pisałem.

Użytkownik Floyd edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

olgierd_zim
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o radę
ok dzięki wielkie
  • 0

eForma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 3
52
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:176cm
  • Biceps [cm] :45cm
  • Klatka piersiowa [cm]:127cm
  • Pas [cm]:81cm
  • Udo [cm]:65cm
  • Wyciskanie [kg]:140kg 6x
  • Waga [kg]:85kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o radę
Polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - 800g na dwa cykle powinno starczyc, co do białka to np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024