Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening na masę plus gubienie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

cenkus
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

trening na masę plus gubienie brzucha
Witam,
Panowie chciałbym się was poradzić, mianowicie po prawie rocznej przerwie wracam do ciężarów, przez ten czas trochę brzucha mi przybyło i chciałbym go zrzucić w czasie gdy będe budował masę. Zamierzam chodzić na siłowie 4 dni w tyg wczesniej chodziłem 5 wiem że to za dużo ale świetnie mi wszystko wchodziło i rosłem w oczach, dobrze się rozbudowuje. Zamówiłem sobie krete za 2-3 tyg domówie białko i zamierzam zrobić sobie na początek cylk 8 tyg i budować masz, góra godzinne treningi ale aż do upadłego a po treningu minimum 30 minut biegu by troche brzucha spalić, co o tym myślicie ? czy coś z tego wyjdzie ? czy bieganie po treningu na masę jest ok ??
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na masę plus gubienie brzucha
Tak, wchodzi w gre, ale siłownia to także dieta, dieta na mase =dodatni bilas, dieta redukcyjna=ujemny bilans. Bieganie podczas masowania ma na celu raczej "kontrole" brzucha a nie jego gubienie, co oznacza, że nie będzie Cie zalewać. Jeżeli zaczynasz, to dobrym pczatkiem będzie trening FBW, lub obowdówka(nawet w tym wypadku lepsza) i większe skupienie uwagi na bieganiu i odpowiednim żywieniu z małą ilościa węglowodanów, co poskutkuje jednocześnie zgubieniem brzucha, oraz dobrą zaprawą przed walką z ciężarem
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

cenkus
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na masę plus gubienie brzucha
właśnie sie zastanawiałem czy teraz przez te 8 tyg nie skupić sie tylko na masie a po cylku popracować nad redukcją ??
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening na masę plus gubienie brzucha
Jeśli nie masz dużo tego tłuszczu to możesz wziąć się za masę, a potem wycinka.Jak budujemy masę to bieganie nie jest szczególnie wskazane.Kreta i białko niech poczeka.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024