Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból przedramion


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

grey
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ból przedramion
Mam 30 lat, cwicze konkretnie od ok 2 lat, wczesniej lekkoatletyka. Ostatnie pol roku wzialem troche supli, kreatyne, bialko, l-glutamine. Skoczylo tu i owdzie. Problem zaczal sie od 2 tyg. W trakcie robienia bicepsu ze sztanga lub na modlitewniku odczuwam spory bol przedramion. Domyslam sie, ze w pewnym momencie chyba chcialem za duzo i za mocno. Przedramiona nie sa w stanie dac rady, temu co biceps. Stosuje masc naproxen od 2 dni i masc rozgrzewajaca. Moje pytanie, czy odpuscic sobie w ogole trening na tydzien, dwa, czy moge jednak cwiczyc, ale unikac cwiczen na biceps, etc? Szczerze mowiac nie wyobrazam sobie 2 tyg. przerwy, bo lubie trening. Wiec moze moglby mi ktos doradzic jakie cwiczenia moge wykonywac bez poglebiania problemu przedramion. Slyszalem, ze dobrym pomyslem jest usztywnienie wokol nadgarstkow bandazem elastycznym. Czy to dobry pomysl? Dzieki z gory za ew. porady i pozdr.
  • 0

Mefisto2008
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jasło

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
Skutkiem bólu może być :
- ciężar, który bicepsy mogłyby unieść, lecz dla przedramion jest on za duży

Myślę że zmniejszenie obciążenia w ćwiczeniach które sprawiają ci ból da efekt
  • 0

billyb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból przedramion
a w takim przypadku polecam odwiedzić dobre centrum rehabilitacji, ja sprawdziłem jedno w gdansku, właściciel nazywa się "Zaglaniczny" i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024